PDA

צפייה בגרסה מלאה : באיזה פורום לא מוחקים שרשור על דירה ב 400 אלף ש"ח ?

BackDoorMan
14-06-13, 13:34
מנהלי ג'יפולוג יקרים.
אני מבין שאסור לפרסם פה תכנים פוליטים,
אני בהחלט מבין ומקבל את האיסור על פרסום תכנים מיניים, פורנו או אירוטיקה.
אני לא מצליח להבין מה הבעיה עם תכנים אמנותיים כמו מוסיקה (נמחק מספר פעמים עד שהפסקתי) אבל ניחא, זרמתי אתכם.
מה שנבצר מבינתי או זרימתי, זה האיסור על תוכן שאינו פוליטי, מוסיקלי או בעל אופי מיני.

אז הסינים הציעו לבנות 30 יחידות אלף דיור ב 400K ש"ח לדירה מרווחת,
מה שהיה יכול בהחלט לגרום למהפיכה בענף הדיור,ואף לעצור את מגמת הירידה של אלו שהתייאשו מיוקר הדירות בארץ.
אני אשמח אם מישהו יוכל להאיר את עיניי לאיזה סוג תוכן אסור הידיעה המעניינת הזו השתייכה.

zviki
14-06-13, 13:43
מה יש להבין פה? דירה מרווחת ב 400k -מסרטנת

sos4u
14-06-13, 13:45
יש לה גלגלים ? טרנספר ?

Tourist
14-06-13, 13:51
נראה לי שבאופן כללי הגבירו את האכיפה.
או שאולי סתם חם.

בכל מקרה, אם יש שינוי בכללים/ הקפדה מוגברת על הכללים/ בעיה כלשהיא (עומס על השרת ? נפח ?), כדאי פשוט להודיע ולשתף את כולם.

moshik999
14-06-13, 14:06
הרי רצית להגיד שמחירי הדיור בארץ יקרים

לצערי המנהלים צודקים כי אצלנו גם אם זה לא אמירה פוליטית מובהקת
זה מיד יגרור תגובות פוליטיות.

BackDoorMan
14-06-13, 14:13
לפי אותה לוגיקה צריך להרוג ילדים להורים עבריינים או משפחות קשות יום, הם הרי יגדלו להיות עבריינים בעצמם.

אם דיון יתפתח בהמשך למשהו בעל אופי/גוון פוליטי, אפשר למחוק תגובות נקודתית ולהזהיר משתתפים סוררים במקום למחוק את כל השרשור.
למחוק הכל זה הכי קל, אבל זה כבר לא ניהול אלא סתם בריונות.

אני לא צריך להצהיר פה שמחירי הדיור בארץ יקרים, את זה יגיד לך כל עובר בבדיקת אולטראסאונד.
יש הצעה מענינת ורלוונטית מאוד כמעט לכל אחד פה אז חשבתי שכדאי לדון בה.

ודרך אגב, גם הדיונים הארוכים שהיו פה (ולא נמחקו) על העלאת מחירי הדלק כולל הצעות להפיכה אלימה מסווגים כפוליטיים .

shmil
14-06-13, 14:46
מתוך כללי הפורום:

דברים שבטוח ימחקו אז חבל על הזמן - פוליטיקה, דת, פנויים-פנויות, וכל מי שהוא גולשי וותיק בפורומים אינטרנטיים כלשהם יודע טוב מאד למה אנחנו מתכוונים. רוצים לעורר פרובוקציה - תמצאו מקום אחר.
כפי שהוברר כבר ממעט התגובות לשרשור שפתחת, הכיוון היחיד שהשרשור הזה יכול ללכת אליו הינו פוליטי-קיטורי.
אמנם שימי כותב יפה שברצונו ל"קיים דיון", אלא ש"דיון" כזה לא מוביל לדבר פרט לשחרור קיטור, או בשמו הפחות יפה, "אויר חם".

לכן - לשרשור על דלק יש קשר כלשהו לענייני רכבי שטח.
לשרשורים על דירות - לא, גם אם יקום החכמולוג שיגיד שבעלי רכבי השטח צריכים היכן לגור.

יש המון מקומות אפשריים לשחרור קיטור כללי ברשת.
גם לשחרור קיטור בנושא דירות. למשל פורום נדל"ן, תכנון ובנייה ב-YNET. (http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-883-18175,00.html)
בהצלחה שם.

עם זאת, הצעתי הידידותית אליך , שימי, היא כי תקרא שוב את כללי הפורום, כי השרשור שפתחת עכשיו הינו עבירה עליהם, גם אם ההודעה שנפתחה אינה "זועמת".

מי שננעל או נמחק לו שרשור, שלא יפנה בהודעה פרטית למנהלי הפורום (כי היא לא תיענה), ובוודאי שלא יפרסם כאן הודעה זועמת (כי גם היא תמחק, והוא יחסם)

ראה הוזהרת.
בפרט, שאתה מעיד בעצמך שבדקת ואתה בודק את הגבולות שוב ושוב.

כאן, הפעם, ה"בריון" לשיטתו של שימי, הוא אני.
נעול.

-->