PDA

צפייה בגרסה מלאה : צופר עובד לסירוגין בג׳ימני

Omer Cohen
17-06-13, 21:12
אז ככה, הצופר עובד פעם כן ופעם לא.
מישהו מכיר את התופעה??

תודה.

shahar_jimny
17-06-13, 21:19
אצלי נשברה ה"סופית" של הכבל שמגיע לצופר וזה גרם לו לעבוד לסירוגין עד שהחלפתי את זה.
תתחיל בלבדוק אם מגיע לשם מתח.

shahar elyada
18-06-13, 17:21
אז ככה ,לי הייתה בעיה זהה אומנם לא בסמוראי שלי אלא בסיוויק אבל צופר זה צופר....
תתחיל מלפרק את הצופר עצמו ולחבר אותו למתח ישירות לראות את המצב שלו, תחבר תנתק ותראה אם התופעה חוזרת על עצמה קח בחשבון זה לא כיף להינות מהצפירות האלה במרחק 50 סמ' מהאוזן אבל זה מה שיש.... אני מאמין שהוא יעבוד פיקס וממליץ לך לנצל את ההיזדמנות ובאותו זמן לכוון אותו אם צריך ע"י הבורג שיושב עלין עד שאתה שומע אותו מצויין וגם יכול להיות שלא תהיה צריך כלל לכוון אותו.
אחר כך תעבוד עם נורת ביקורת על הקו של הצופר תבצע סגירת מעגל תראה שהוא עובד רצוף ואין שום בעיה, גם פה אני מאמין שהכל יהיה בסדר.
דבר אחרון וסביר להניח שפה תהיה הבעיה, תפרק את המגעים של כפתור ההפעלה של הצופר ותגרד שם את הפיח הקטן על הפלטינות של הצופר (אלה שעל ההגה ואלה שעל הכפתור הפעלה) בעזרת קצהה של סכין יפנית או משהו דומה מכיוון שעם השנים נוצר שם פיח.
לאחר כל אלה שים לב אם צריך כיוון של הלוחות פח שעליהם יושבות הפלטינות כי הן נשחקות עם השנים ותשים לב שהכיוון הוא עניין של פחות ממילימטר לאחר כל אלה אני מאמין שתפתור את הבעיה ואם לא אז ניסיתי..... בהצלחה !!!
אגב , אם לא וזה יהיה פיתרון אחר אשמח אם תעדכן אותנו זה לא יזיק מקסימום נלמד משהו.....

Omer Cohen
18-06-13, 18:40
תודה על התשובות, אני אבדוק.

nir.samo
18-06-13, 19:00
קרה לי בויטרה אז לא בטוח שזה ככה אצלך -
יש על מוט ההגה מפרק גמיש וחוט שמגשר עליו שמספק לצופר מינוס דרך המוט, תבדוק שהמחבר שלם.

-->