PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוף למסיבת רווקים בין נתניה לחיפה

asypeer
20-06-13, 10:12
שלומות,
אנחנו מחפשים (די בדקה ה-90 למען האמת..) חוף למסיבת רווקים ממחר אחר הצהריים ועד שבת בבוקר.
התכנון זה לישון על החוף, קצת מוזיקה, הרבה אלכוהול. אולי מדורה קטנה. בלי אומצה אומצה והרים של זבל בסוף האירוע.
חשבנו בהתחלה על החוף שמצפון למכמורת לפני אולגה (החוף הסיני?) - יש שם כמה מפרצונים מאוד יפים.
הבנתי שזו שמורת טבע ואסור לישון שם, האם נכון?
אופציה נוספת היא במעגן מיכאל, אבל חייבים מישהו מהקיבוץ (עובדים על זה..)
עוד הצעות?
תודה,
אסף

lior_b.s
20-06-13, 11:18
מה עם חוף הבונים?

asypeer
20-06-13, 11:23
אפשר לישון שם ולהגיע עם רכב שהוא לא כפול הנעה עד למרחק סביר לטובת הורדת ציוד ?

lior_b.s
20-06-13, 11:33
אם אתם ברכבים ללא הנעה כפולה אז אתה נכנס בכניסה הרגילה דרך הקיבוץ, משלמים כמה שקלים לרכב, יש חניה מסודרת, יש מקלחות/שרותים, יש מזנון ובמרחק הליכה סביר מהמים ,בפעם האחרונה שהייתי (לפני שנה) ישנו שם שישבת .. אני זוכר את החוף עוד מאז שהיה פתוח לחלוטין יש שם אחלה "זולות" להתארגן ולהנות בלי שיפריעו לכם..

רק לא להשאיר ציוד יקר ערך ברכבים,(פלאפונים, טאבלטים וכו') יש שם בני דודים (יותר נכון בני זונות) שמגיעים עם טרקטורונים ולא מהססים לפרוץ לרכבים גם לאור יום...

asypeer
20-06-13, 12:33
הגניבות בחופים זה מכה גם באיזור בית-ינאי מכמורת. ואני לא משוכנע ששם זה בני דודים.

lior_b.s
20-06-13, 14:00
נכון ללפני 3 שנים בחוף הבונים זה היה בני דודים, אני יודע כי תפסנו אחד על חם. . הם לא מפחדים והם יעשו הכל כדי לברוח ממך כולל לנסות לדרוס אותך. . את מה שקרה אח"כ אני אשאיר לדימיון . .

asypeer
20-06-13, 14:20
תן לי לנחש - לאדה ניבה מעורבת בסיפור :)

lior_b.s
20-06-13, 14:22
הפעם לא, אבל הנהג שלה כן.. טוב נו גם הידית של הג'ק שלה...;)

Tourist
20-06-13, 15:29
חוף עתלית
גם בכניסה הצפונית ליד הבסיס וגם בכניסה הדרומית ליד נוה-ים

asypeer
20-06-13, 18:20
הלוקיישן שנבחר הוא חוף דור, יש טעם לבוא עם הויטארה?

ishc
20-06-13, 18:21
חוף געש, אם אני לא טועה אין שם שום בעיה לישון ולהדליק אש (תבדוק אותי)

Tourist
20-06-13, 19:17
חוף דור בתשלום
חוף יפה
לא ניתן להגיע לקו המים, יש חסימה של סלעים

asypeer
23-06-13, 17:41
עדכון - היינו בחוף שנמצא כק"מ דרומית לחוף דור. מלבד הגישה שחסומה ע"י שערי ברזל - באמת חוף מומלץ. להבדיל מחוף דור בשישי שמוצף בשכנים מפורדיס, היינו לבד לגמרי.
אני גם משוכנע שיש דרך להגיע מדרום לחוף (לא דרך החוף המוכרז) בשביל לפרוק ציוד. כי ראיתי כמה רכבים שהצליחו להגיע..

-->