PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בפחחות

אבי פרץ
29-06-03, 01:09
בימים אלו אני עובד על קבינה שפירקתי מרכב אחר,לאחרעבודה של כמה ימים הגעתי למצב של תקוני פחחות ,לאחר שהשגתי ציוד הלחמה ופחח מלחים מקצועי נאמר לי שכיום כמעט לא מלחימים טלאים כי זה מחליש את האזור והוא מןעד לפורענות.
והמלץ לי לבצע את התקונים עם פיברגלס ,א.מה דעתכים ב.הפעם האחרונה שעבדתי עם פיברגלס היהל פני 17 שנה שתיקנתי גלשן ואני זוכר רק גירודים ג.איפה קונים את החומרים
תודה אבי

Bulldog
29-06-03, 01:55
לפחות בנוגע לפיברגלס, ישנה חנות בשם אלגד בגני התערוכה הישנים. המיקום המדוייק שלה הוא אחרי הכניסה לגני התערוכה, פנייה ראשונה ימינה החנות עצמה היא שני קונטיינרים מצד שמאל של הפינה.
תוכל לקבל שם בנוסף לחומרים (זולים יחסית) גם ייעוץ מיקצועי, כיצד להכין את החומרים לעבודה וכ"ו.

עומר

ניר ל
29-06-03, 11:53
הלחמה (BRAZING) לא מחלישה את האיזור, אין התכה של הפח אלא של חומר המילוי.

dardar
08-07-03, 21:44
ניר אתה יכול לפרט על ההלחמה שהזכרת ?
עם איזה כלי מתבצע, חומרים מיוחדים וכו'

תודה

רון

ניר ל
09-07-03, 11:08
בלי להיכנס יותר מדי לפרטים (בשביל זה יש ספרי לימוד). ריתוך - מתבצע בטמפ' התכה של מתכת האם וחומר המילוי (שני החמרים מותכים ומתערבבים יחד), ניתן גם לרתך ללא חומר מילוי ע"י התכה של מתכת האם בלבד. בטמפ' גבוהה כזו ישנן סוגי מתכות שתכונותיהן משתנות לרעה באיזור החימום.
הלחמה - מתבצעת בטמפ' נמוכה מטמפ' ההתכה של מתכת האם, משתמשים בחומר מילוי שטמפ' ההתכה שלו נמוכה יותר (בדיל, פליז וכו') ואותו מחממים.
הלחמה נעשית באמצעות ברנר.

-->