PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרסומת: טיול שטח בחו"ל, בנהיגה עצמית - ולראשונה, גם בניווט עצמי

תוכן שיווקי
20-06-13, 22:42
ניתן לצפות בעמוד זה ב-http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=3001-%D7%A4%D7%A8%D7%A1%D7%95%D7%9E%D7%AA-%D7%98%D7%99%D7%95%D7%9C-%D7%A9%D7%98%D7%97-%D7%91%D7%97%D7%95-%D7%9C-%D7%91%D7%A0%D7%94%D7%99%D7%92%D7%94-%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%AA-%D7%95%D7%9C%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7% A0%D7%94-%D7%92%D7%9D-%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%95%D7%98-%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%99

נועם_מ
08-07-13, 09:39
בוקר טוב, מישהו התנסה בטיול בשיטה הזאת? יש חוות דעת? נראה לי קונצפט שיכול להתאים לקבוצת הטיול שלנו, תלוי כמובן במחיר :)

zerez
08-07-13, 09:55
טיילתי ככה בנימיביה, זוג בג'יפ בודד.
המסלול תוכנן בעזרת סוכן מקומי, אני הכנתי מפות מגוגל ארץ וגוגל מאפ והכנתי את כל קבצי המסלול בארץ והיו כמה שינויים שעשינו שם במקום.
זה דורש המון הכנות ויצא מוצלח מאוד.

Gilad Medraft
09-07-13, 16:25
שמי גלעד תלם, עובד בחברת MEDRAFT כמדריך ראשי, ושמח לענות על שאלתך.

הפטנט מאוד פשוט. ארזנו את כל ניסיוננו כמדריכי טיולי שטח והרפתקאות, יכולותינו בארגון טיולים ואת היכרותנו המעמיקה עם היעדים שלנו בתוך GPS המכיל תכנת ניווט בשטח על מפות מקומיות.
המטייל העצמאי מקבל חבילה הכוללת טיסה, ג'יפ שמחכה ביעד, לינות לאורך הדרך, מסלול מומלץ על גבי ה-GPS בצורה ברורה וקלה לתפעול, מפות לגיבוי והתמצאות, תמיכה טלפונית ופיזית ע"י האנשים שלנו ביעד, ואת כל ההמלצות הקטנות והגדולות שלנו לגבי איפוא לאכול, איפוא התצפית השווה, מתי כדאי להגיע לחוות הדובים וגם על מה אפשר לדלג, וממה צריך להיזהר.

לפני הטיול נערכת פגישה עם מדריך המכיר את היעד בצורה טובה, ובה מועברים כל הפרטים החשובים יותר ופחות, המסלול וכו'.

מטיילים יצאו בדרך זו לגאורגיה, מונטנגרו, רומניה, לפירנאים הספרדיים ולעוד יעדים. הם חזרו מרוצים מאוד,

היתרונות של טיול שכזה- היכולת לטייל לבד, בקצב שלך, בראש שלך, ע"פ תקציבך, ולהקטין את אי הוודאות ומרווח הטעויות למינימום- מישהו אחר כבר "שילם" בשבילך את שכר הלימוד על היעד.

אשמח לענות על שאלות ספציפיות.

גלעד

Tourist
09-07-13, 21:10
גלעד, מה האפשרויות למטייל הדתי ?
ההגבלה העיקרית היא כשרות כמובן.
אשמח לתשובה פה או בה״פ.

נמרוד
09-07-13, 21:22
טיילתי ככה בנימיביה, זוג בג'יפ בודד.
המסלול תוכנן בעזרת סוכן מקומי, אני הכנתי מפות מגוגל ארץ וגוגל מאפ והכנתי את כל קבצי המסלול בארץ והיו כמה שינויים שעשינו שם במקום.
זה דורש המון הכנות ויצא מוצלח מאוד.

אם אני מבין נכון, העסקה שמדרפט מציע זה בדיוק לחסוך את ה"המון הכנות" - הם עושים בשבילך את שיעורי הבית, נותנים לך את החומר מוכן ומעוכל, דואגים לכל הלוגיסטיקה וההזמנות - אבל מהרגע שהטיול מתחיל, אתה הבוס.

אני גם מתחבר לרעיון הזה, לא שטיול ג'יפים בחו"ל עומד על הפרק מבחינתי מתישהו בקרוב :(

Gilad Medraft
09-07-13, 23:23
גלעד, מה האפשרויות למטייל הדתי ?
ההגבלה העיקרית היא כשרות כמובן.
אשמח לתשובה פה או בה״פ.

מבחינת תכנון המסלול, בהתאם לטיסות, שישי-שבת באותו מיקום ללינה, אטרקטיבי ככל שניתן לטיול רגלי קצר יחסית. אם אפשר במרחק הליכה מביכנ"ס- עוד יותר טוב.

מבחינת כשרות- יש לנו סטים של ציוד בישול כשר חלבי, כלים חד"פ, ומלונות שכבר למדו על בשרם מה זה כשרות. במילים אחרות- סבלניים למטיילים שנכנסים למטבח עם כלים שלהם ומבשלים לעצמם אורז או פורלים או חביתה עם בצל, וגם יודעים לתת בארוחת בוקר או ערב מזון באריזות סגורות- דבש,ריבה, מוצרי חלב ולחם (עכו"ם), ירקות לא חתוכים וכו'.

ארוחות צהריים מתבססות על פיקניקים.

בחלק מהמסלולים ניתן למצוא מסעדות כשרות (ברשוב ברומניה, טביליסי, ועוד).

יש לנו רשימות של מזון כשר שניתן לקנות ביעד וחופן עצות ספציפיות לעניין. מה להביא מהארץ וכד'.

היכן שיש לנו מוצרי מזון כשרים במחסן- נשמח לעזור באספקה.

בקיצור- לא תהיה רעב!

-->