PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך בודקים לחץ דלק ?

שלומי סופה
14-05-05, 11:04
איך אני יכול לבדוק את הלחץ דלק במזרקים ובכלל בהכל שאין סתימות והדלק לא בורח

רפי לין
15-05-05, 20:17
בדיקת לחץ דלק ניתן לבצע ע"י סעפת בדיקה עם 2 ברזים ושעון לחץ דלק.
לצורך זה יש לנתק צנור אספקת דלק ולחבר הסעפת כמעקף.
במוסך מצויד ניתן לבצע זאת. בדיקה נכטנה כוללת גם את ספיקת משאבת הדלק, כלומר כמות דלק ליחידת זמן.
בברכה - רפי לין :)

עודדוש
09-10-07, 20:40
שלום
האם יש דרך למדוד לחץ דלק במזרקים ע"י שימוש בשעון לחץ רגיל (מד לחץ/וואקום שמשמש לבדיקת לחץ מנוע) וחיבור לוונטיל שעל צינור ההזרקה?
תודה רבה
עודד

קיד
11-10-07, 21:18
איך אני יכול לבדוק את הלחץ דלק במזרקים ובכלל בהכל שאין סתימות והדלק לא בורח
אתה יכול לבוא אלי הביתה עם שישית בירה קרה ןעם חצי קילו אנטריקוט (במידה ואתה רוצה לאכול תביא גם לעצמך).
עד שהבשר יהיה מוכן, תקבל בדיקת לחץ מלא למערכת ההזרקה, כולל המלצות (לגבי הטיב של הבשר)בנושא מערכת הדלק.

בברכה,
קיד.

קיד
11-10-07, 21:21
בדיקת לחץ דלק ניתן לבצע ע"י סעפת בדיקה עם 2 ברזים ושעון לחץ דלק.
לצורך זה יש לנתק צנור אספקת דלק ולחבר הסעפת כמעקף.
במוסך מצויד ניתן לבצע זאת. בדיקה נכטנה כוללת גם את ספיקת משאבת הדלק, כלומר כמות דלק ליחידת זמן.
בברכה - רפי לין :)
ללא ספק ניתן גם להביא מנאסא ג'ירוסקופ 23 מנועים שיעזור בבדיקה.
אבל כל שאר המידע כאן לא ממש קשור למערכת הזרקה של מנוע 4 ליטר של קרייזלר.

רפי, עם כל הכבוד,
כאשר לא יודעים, אז לא עונים!

קיד.

קיד
11-10-07, 21:24
שלום
האם יש דרך למדוד לחץ דלק במזרקים ע"י שימוש בשעון לחץ רגיל (מד לחץ/וואקום שמשמש לבדיקת לחץ מנוע) וחיבור לוונטיל שעל צינור ההזרקה?
תודה רבה
עודד
אני לא יודע מה משמעות רגיל.
יש צורך בשעון המיועד לנוזלים בתחום לחצים של עד 60PSI או 4 באר.

קיד.

גיתאי נוה
13-10-07, 23:44
קיד, שוב אתה מפתה אנשים להגיע אליך עם ארוחות שחיתות? נראה שאם תעשה בדיקה כזאת פעם בשבוע לא תצטרך ללכת כל חייך למכולת :lol:

לעצם העניין, אפשר להשתמש בשעון נוזלים רגיל. אני קניתי ב-40 זוזים שעון (אפילו אין לי מושג אם הוא לנוזלים או אוויר) לטווח +0-100 PSI, חיברתי לכניסה שלו מעין 'צומת T' מפלסטיק, ולאחד מצדדי ה'צומת' הנ"ל חיברתי צינור דלק קצרצר עם בנד.
לחץ אתה יכול לבדוק ע"י ניתוק הצינור שבין הפילטר לחליל וחיבור השעון באמצע כ'מתווך'.
מכיוון שבמצב קיצוני שבו יש סתימה בקו (בצנרת העודפים) הלחץ עשוי להגיע עד ל-95 PSI, לעניות דעתי כדאי שהשעון יוכל לעמוד בלפחות 100 PSI.

גיתאי

savyon
20-10-07, 09:59
קיד,
איפה אתה גר?

סביון

-->