PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול מיוחד לקראת ליל האהבה 19 יולי - יום שישי, לילה.

גבג
22-06-13, 21:47
שלום חברים,
אם שמתם לב ט"ו באב יחול ב 22 ביולי וזה דווקא יוצא יום שני - משמע שליל האהבה נפל על יום ראשון וזה מאוד לא נוח למי מאיתנו ( לא אני) שצריך ללכת לעבודה למחרת!
על כן אני מקדים את טיול ליל האהבה מט"ו לי"ב - משמע ליום שישי 19/7, אמנם הירח לא יהיה מלא לגמרי אבל נסתדר גם אם מה שיש.
הטיול מיועד לרדת בנחל מורג ונחל חתורים לסירוגין מאזור ערד למצוק מעל למלונות עין בוקק. בלילה, בחשכה בנסיעה לאור הירח.
המטרה להתמקם על הפלאטו שמעל מעלה יאיר עד הזריחה, ולחגוג שם את ליל האהבה עם אוכל ומשקה (נהגים לא ישתו אלכוהול :)), עם מוזיקה וריקודים ומה שבא לכם.

הנסיעה מתחילה בעמק נחל מורג לצד כביש 31, בנ.צ. 223782/570824 רשת חדשה או 714306/3457306 ברשת UTM. יורדים מהכביש מזרחה.
הנסיעה אינה קשה ואפשר לעשות אותה בחשכה בזהירות ובמתינות בלי לקחת סיכונים ממשיים.
השביל הכחול מוביל מזרחה כ 3 קמ עובר אוכף מנחל מורג לנחל חתורים. עוד כ 3.5 ק"מ בצד הדרומי של חתורים עולים לרכסון ועוד כק"מ מגיעים למצד חתורים.
ממנו יורדים דרום מזרחה חזרה לנחל מורג וממשיכים לאורכו מזרחה עוד כ 4 קמ עד לפלאטה שמעל שפך ומפל נחל מורג ומעל למעלה יאיר למי שמכיר :).
הפלאטה נוחה לחניונים והצפית ממנה על ים המלח והרי אדום מרהיבה בעיקר עם בוא הזריחה.

החוצה אפשר לצאת במגוון דרכים, דרומה לזוהר (מעט אתגרי), צפונה לכביש מצדה (קל וקצר), מזרחה במורד מעלה יאיר (לבעלי לב קשוח ורכב מתאים).

לוח זמנים - למי שרוצה לנסוע ביחד עם מספר עצירות לתצפית וגיאוגרפיה היסטורית -
מפגש עד שעה 21:30 באזור הירידה לנחל מורג מכביש 31.
הגעה ליעד לאחר כשעה .
התמקמות עד שעה 23:00 ותחילת החגיגות לקראת חצות.
רוצים להירשם שנחכה לכם ? גבי 0505232134, או מייל [email protected] או בווטסאפר או בפייסבוק - מה שתרצו.
לא זוכרים אותנו ? (גבי ועוזי מתחרויות השקשוקה והפוייקה ....)

גבג
05-07-13, 16:08
בשל חוסר הענות הציבור :( אני מוריד את ההצעה מהפרק.
תודה

-->