PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק למומחה באיזור ת"א לבדיקת סופה

lizard
15-05-05, 01:04
אני שוקל להחליף את המגנום שלי - מודל 98, אוטומטי, 200,000 ק"מ, מחירון 50 אלף ש"ח
בסופה או רנגלר.

האם יש פה מישהו שיוכל לעזור לי בבדיקה של סופות/רנגלרים?
קראתי את המדריך לבדיקת ג'יפ במאמרים הטכניים אבל אין חכם כבעל הנסיון.
אני מפחד ליפול פה חזק.

שאלה שנייה, האם סופה מודל 93 מהווה תחליף הולם?

תודה
מיכה

נמרוד
16-05-05, 10:14
אני שוקל להחליף את המגנום שלי - מודל 98, אוטומטי, 200,000 ק"מ, מחירון 50 אלף ש"ח
בסופה או רנגלר.

האם יש פה מישהו שיוכל לעזור לי בבדיקה של סופות/רנגלרים?
קראתי את המדריך לבדיקת ג'יפ במאמרים הטכניים אבל אין חכם כבעל הנסיון.
אני מפחד ליפול פה חזק.

שאלה שנייה, האם סופה מודל 93 מהווה תחליף הולם?

תודה
מיכה

תחליף הולם למה? למגנום?

ב50K אתה קונה הרבה יותר מסופה 93, אתה יכול לקנות 96+ וגם משופרת, בהחלט. לגבי בדיקה, תעשה ככה.... קודם כל תראה בעצמך כמה סופות. פשוט תרים טלפונים למודעות, תראה על מה מדובר, מה המחיר, לך לבדוק בעצמך 4-5-6 סופות שונות. תבזבז למוכרים את הזמן, מה אכפת לך. אתה תרגיש לבד כבר איזה רכב טוב יותר ופחות, כי יהיה לך "בסיס נתונים" שיש בו כל פעם עוד תא אחד מלא. כרגע יש שם אפס. אחרי כמה וכמה נסיעות מבחן כאלו (ואף פעם אל תוותר על נהיגת מבחן, אל תקנה סיפור כמו אין ביטוח/אין טסט - עבור הלאה), תאמין לי שכבר תדע בגדול מה זה סופה טובה. כשתמצא משהו שמוצא חן בעינייך, המחיר מתאים, המוכר עושה רושם של בנאדם ולא קשקשן/סוחר (כשאתה מזהה סוחר רכב - תברח!), תחזור לפורום, ואני מבטיח שימצאו לך מספיק מתנדבים שיעזרו בבדיקה היסודית יותר.

lizard
16-05-05, 13:53
תודה רבה.

אם יהיו התפתחויות בנושא אני אומר לכם.

skhaikin
16-05-05, 21:50
הי,

אני יכול לתת לך טלפון של אדם ישר ומקצועי מאד שמוכר עכשיו סופה. אני גם קניתי את הרכב שלי ממנו ומאד מרוצה.

הוא לא סוחר רכב, לא לדאוג, גם אני הגעתי אליו בהמלצה של מישהו מהאתר (אביגדור). אם אתה רוצה, תרים אלי טלפון 054-6350367 ואקשר בינכם.

-סרגיי.

-->