PDA

צפייה בגרסה מלאה : טריוס- 98

OmerB
24-06-13, 20:46
שלום לכולם,

אז ככה אני בן 17 וחצי ולא מזמן הוצאתי רישיון. אני מאז ומתמיד חובב ואף אוהב טיולי גיפים ובתור ילד אבא שלי היה תמיד לוקח אותי לעשות טיולי גיפים ובשבתות עם הטריוס.

אני רוצה קצת יותר הסברים למה הטריוס לפי מה שאתם אומרים ממש על הפנים. בתור ילד היינו יורדים לפלמחים ונוסעים איתו בקלות רבה עד אשדוד ועד לפלמחים היינו עוברים בשטח שבין הסופרלנד לפלמחים.

הגיפ לא חזק אני יודע הוא מרעיש קופץ הרבה אך לא אכזב אותנו! ויותר מזה בחיים לא התחפרנו איתו הוא לא היה מגיע למצב הזה.

אני רוצה להתחיל להכנס לעסק הטיולי גיפים ממש חזק ולהתפתח בתור נהג שטח טוב ואני רואה כאן צוות מעולה ומקצועי שיוכל לתת לי טיפים.

אגב לפני שתרוצו לתת לי תשובות מגוונות אני מאוד אשמח שתראו את הסרטון הזה : https://www.youtube.com/watch?v=p_XkmI-XFN8
ועוד עשרות סירטונים יש שם שמראים ביצועים לא רעים כלל שלו.

אשמח לשמוע אותכם קצת ..ערב טוב.

balmog
24-06-13, 22:46
הנושא הזה נטחן כבר רבות בעבר, תשתמש באופציית החיפוש.
בשורה התחתונה: אין לטריוס Low והוא לא חסון מספיק לשטח אגרסיבי.

regevzuki
25-06-13, 15:44
הסרט לא מהארץ, אי אפשר לדעת מה עשו לו שיוכל לעבור את המכשולים האלו ואם בארץ ניתן חוקית לעשות זאת. לטריוס אין הילוך כוח וכל ניסיון לנסוע איתו בדרכים שהן לא דרכי עפר וחוף ים יגרמו לו לנזקים חמורים ומאמץ כביר. במחיר שלו לך על סמוראי ותתאמן עליו - חלקים זולים , שיפורים בשפע ואמינות בשמים. ובטוח עבירות יותר גבוהה מטיריוס 98...

gruyon
25-06-13, 19:18
קודם כל הכבוד שבאת להתייעץ .

כעיקרון אני לא מכיר ממש את הטריוס . מעולם לא נסעתי או נהגתי בו. נאמר פה בעבר שזה סיריון מוגבהה, אני בכל מקרה לא ממהר לשפוט . מה שכן אני יכול להגיד לך שבתור בעל גרנד ויטרה שזה לא האוטו הכי קרבי עדיין לא ראיתי טריוס מטייל איפה שאני טיילתי .
כנראה שמי שמחזיק בטריוס לא רוצה להסתכן בפגיעה ברכב . יחד עם זאת יש קבוצה מאורגנת מאוד של בעלי טריוס שנוסעים ונהנים אז אני גם מניח שזה לא כזה גרוע כמו שמציינים .
בקיצור תמשיך לשאול בסוף תקבל תשובה .

OmerB
26-06-13, 01:42
קודם כל תודה!

עכשו לפי כל מה שקראתי והתעניתי הגעתי למסכנה שאני רוצה גרנד ויטרה הוא ניראה לי הכי חזק בין הגיפונים והכי כדאי להכנס איתו פעם ראשונה לעולם הגיפים טריוס הוא סבבה לפי דעתי והכל אבל אני לא רוצה אכזבות על הפעמים הראשונות אני עדיין לא הרבה על הכביש ואין לי ניסיון ואני רוצה לרכוש ניסיון עם גיפ בעל יכולת ואמינות גבוהה.

AVIIII
26-06-13, 01:43
לך על סמוראי אני קניתי לפני חצי שנה ואני נהנה איתו מאוד רכב אמין שנותן תעבודה
ואם תביא פתוח אז בכלל זה ליגה אחרת ..

gruyon
26-06-13, 10:42
אני בעד סמוראי !

avikkllk
26-06-13, 18:08
הטריוס צר נורא וגבוהה מה שלא טוב למה גיפ שאמור להיות רחב, מלבד זה הוא ללא הילוך כוח ,ומנוע די עייף , בעבר כינו אותו ״מלך הכביש״ אפסורד...תן לנו תקציב ונכוון אותך למשהו עדיף

קליקליק

avikkllk
26-06-13, 18:09
אגב,אתה מדבר כמו ילד בוא תסביר לנו מה אתה רוצה ??ידני או אוטומט ?מה התקציב שלך איזה סוג טיולים אתה תעשה?הרכב ישרת אותך ליום יום?

GodsFather
27-06-13, 12:43
אבי, הוא לא מדבר כמו ילד - הוא ילד. בן 17 וחצי, רשום לך למעלה, אז בוא נתן לו את המרווח נשימה הראוי והסבלנות כי עד עכשיו הוא היה בסה"כ בסדר בהתנסחויות ובשאלות שלו. יש ? קליקליקליק :)

עכשיו לעניין ההמלצות - GV זה כבר רכב "רציני" יותר וקפיצת מדרגה גדולה מהטריוס, הן באחזקה והן ביכולות. אולי שווה היה באמת לבחון משהו באמצע כמו סמוראי / ויטרה דור קודם או האח הצעיר יותר ג'ימני. לא ציינת אם חשוב לך 4 דלתות או שאתה מוכן להסתפק ב2, יש לזה משמעות רבה מאד בהיצע.

ואם אתה עדין רוצה GV, בכיף, אבל תגדיר לך מה אתה רוצה תחילה ומשם תמשיך ,כדי שלא תקנה, תתבאס, תמכור ותחפש שוב.

OmerB
27-06-13, 21:04
אז ככה הדרישות שלי הם כאלה:

4 דלתות
אוטומט
אוכל דלק בצורה סבירה שלא יקרע אותי חח
"שידע להתמודד איתי" הכוונה היא שאני עדיין לא איזה נהג שטח עם ניסיון שגם טעויות קטנות שלי הוא יתמודד איתם.

המחיר שיש לי כרגע הוא נע בין 30-40 אלף, אני משלם על הרכב אבא שלי יעזור לי עם האחזקה חוץ מדלק חח.
השימוש בו יהיה יומי כי הוא הרכב שיהיה לי בזמני הפנוי אני ילך איתו לשטח כל השאר הוא יהיה על הכביש.

הצעות?

asafk
28-06-13, 00:13
ההצעה הכי טובה היא עדיין ג'ימני (http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=1532-jeepolog-archive). רק 3 דלתות, אבל מי באמת צריך 5 דלתות?
היתרונות - עלויות שוטפות נמוכות. יכולת שטח טובה, גם בתצורה סטנדרטית לחלוטין. פוטנציאל שיפורים אדיר אם רוצים להתקדם בלי להחליף רכב (אבל לא באמת צריך לשנות כלום בשביל להנות). הופך נהגים מתחילים לנהגי שטח טובים, עמיד וסלחן לטעויות שנגמרות ברעשים יקרים. מלא אופי, והכי הרבה פאן למטר.
החסרונות - בחוליות הגב. לא משהו שמרגישים לפני גיל 30.

אסף.

guycho
28-06-13, 07:59
מחזק את אסף לגבי הג'ימני.
רכב מדהים, עביר וכיפי מאוד.

אם אתה יכול לוותר על הדלתות האחוריות אין פה שאלה בכלל.

גיא.

balmog
28-06-13, 12:20
ההצעה הכי טובה היא עדיין ג'ימני (http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=1532-jeepolog-archive). רק 3 דלתות, אבל מי באמת צריך 5 דלתות?

אסף.
+1 לא תתחרט.

avikkllk
28-06-13, 20:07
אני גם בעד אתה אמור להיות נהג חשש(???) לא?
אז מה אכפת לך מי שיושב מאחור זה אדם אחד וגם זה שיושב ליעדך(??) ישתגע עם הכסא
בתור אחד שעד לפני 5 חודש היה לו רק מכוניות 2 דלות(?) זה לא כזה נורא.
על כל פנים יש גם את הויטרה דור קודם יש בסכום שלך יש אגר(?) ג׳יפים לא קטן אבל שוב תצטרך להתפרש(?) או על דלתות או על דלק או על גיר ידני, כל אחד והצעידה(???) שלו תחשוב מה אתה רוצה .

קליקליק

הוספנו סימני שאלה בגוף הכתוב, היכן שלא ברור.
אנא, השתמש בבודק האיות של וורד על מנת לתקן טעויות כתיב
וקרא בבקשה את אשר אתה כותב לפני לחיצה על כפתור "שלח".
אם תוסיף סימני פיסוק - בכלל נשמח.
תודה.
המערכת.

Scrusher
01-07-13, 01:26
הבנתי שכרגע יש לך טריוס בבית ואתה רוצה להתחיל עם עולם השטח ומחפש רכב כלשהו ללמוד בו לנהוג.
לדעתי,תישאר עם הטריוס... תבקש קד"ץ נהיגה ותתפוס לך איזה האמר\סופה 3\ דיפנדר ממוגן והנה לך 3 שנים של ללמוד בלי שום חשש משבירות. אחרי השחרור תבחר רכב - ואז ההמלצה שלי היא סמוראי.

8ball
01-07-13, 02:06
הסמוראי הוא מעולה לנהג צעיר שיכול להתפשר על מקום. הוא לא אוטומאט.

ויטארה דור ראשון היא כלי מעולה גם ללמוד קצת מכונאות וגם כרכב א' ליום יום. מגיעה גם בידני וגם באוטומאט. הקצרות הן מעולות. הארוכות נדירות יותר ומתאימות בעיקר למטיילים כבדים וארוכים מעל יומיים. בסיס שיפורים ענק. מהגבהה מינימאלית ועד קיטים לבניית מכונת טחולים שיומדם בקצב של הגדולים בלי לבייש ולעמים גם לגרום להם לבושות. הכי חשוב שתזכור שהתקציב שלך כולל קניית רכב אבל רצוי להשאיר בצד לפחות 7000-10000 שח ליישור קו ושיפורים בסיסיים כמו צמיגים או מיגונים. הגבהות ושאר תוספות זה משהו שעדיף להשאיר להמשך.

ועצה קטנה כחהר. קרא את כללי הכתיבה בפורומים. בינתיים אתה עומד בהם בכבוד, אבל זה ימנע ממך אי הבנות וחוסר נעימות בהמשך. כדוגמת החחח למיניהם. ותר עליהם בכתיבה. ובכל מקרה תהנה מעולם השטח. רק כיף וטוב יצא לך מזה.

OmerB
01-07-13, 22:06
בעולם הדייג נאמר, שבמידה ובפעם הראשונה לא תופסים דג החשק יורד לאט לאט.
הטריוס יהיה חלש ולא יסבול טעויות שלי לפי הנאמר מכם אז אין לי טעם להתנסות בו.
הסמוראי לפי מה שאתם אומרים מעולה להתנסות ראשונית ולטעויות מתחילים, אך אני עדיין נער ואני לא יוכל כל כך מהר לשדרג את עצמי מהסמוראי לגרנד ויטרה וזה מה שמפחיד אותי שאני יתחרט על הקנייה כי אני די נעול עליו נדגם הקצר אני מעדיף כי הוא יעמוד לתקציב שלי.

GodsFather
01-07-13, 22:36
אז קדימה למה אתה מחכה؟؟ פתח יד2 יש מהן כמו זבל ותתחיל לבחון אחת אחת. אגב אם בצבא עסקינן، מה יקרה אם הרכב יעמוד תקופה ארוכה؟ יש לך מי שידאג לו؟

avikkllk
05-07-13, 15:52
קח בחשבון שהסמוראי לא רכב חדש ,
ורובן היו 90% שטח,הוא יזדקק תחזוק שוטף.

בקשר מהודעתי הא ברורה הקודמת אני מתנצל האייפון מתקן מעצמו את מה שאני רושם.

קליקליק

Scrusher
07-07-13, 03:09
בעולם הדייג נאמר, שבמידה ובפעם הראשונה לא תופסים דג החשק יורד לאט לאט.
הטריוס יהיה חלש ולא יסבול טעויות שלי לפי הנאמר מכם אז אין לי טעם להתנסות בו.
הסמוראי לפי מה שאתם אומרים מעולה להתנסות ראשונית ולטעויות מתחילים, אך אני עדיין נער ואני לא יוכל כל כך מהר לשדרג את עצמי מהסמוראי לגרנד ויטרה וזה מה שמפחיד אותי שאני יתחרט על הקנייה כי אני די נעול עליו נדגם הקצר אני מעדיף כי הוא יעמוד לתקציב שלי.

כבר להשתדרג? קודם תראה מה סמוראי מציע בשטח. כמובן שזה בתנאי שתאהב אותו,הוא לא מתאים לכל אדם. הסחירות שלו מספיק גבוהה כדי שלא תפחד מ"ירידת ערך"
טריוס יותר עדין,אבל לדעתי זה יתרון כי הוא לא יאפשר לך "לחפש הרפתקאות" כמו סמוראי
אבי צודק. רק ש:
1. אני לא מכיר רכב שלא זקוק לתחזוקה שוטפת. במיוחד לא רכב שטח שהבוץ אוכל לו את הברקסים והורס אלטרנטורים וכו'
2. אין שום חשש מזה שהסמוראים הם לא חדשים והיו בשטח. זה קצת מוזר לקנות רכב שנולד לפניך (במיוחד בעידן ה"האוטו שלנו כבר 5 שנים על הכביש,צריך להתקדם בשנתון!"),אבל זה עובד.

GodsFather
07-07-13, 07:28
צריך לקחת בחשבון שלסמוראי יש מלאי חלפים שהולך ומצטמצם. כאן הגרנד ויטרה עדיין במצב טוב.

-->