PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניווט בגאורגיה

liontamer84
02-07-13, 16:58
מתכנן לצאת לטיול בגאורגיה,

למישהו יש המלצות על תוכנה / מפות?

תודה

רועי :)

savyon
02-07-13, 17:06
נתחיל מהסוף, כרגע אני מקדם מפרסם באתר.

חברת מדרפט החלה לפרסם באתר, הם מופיעים ברחבי האתר בבאנרים והם העלו ידיעה פרסומית (http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=3001),
הפרסום שלהם בידיעה מדבר על טיול עצמי עם לוגיסטיקה שלהם, מפות שלהם, GPS טעון במסלולים שנבחרו ע"י הלקוח ביחד עם המלצות שלהם וכו'.

לא ניסיתי אותם, לא מכיר אותם ברמה המקצועית או האישית ואין לי מושג או נסיון, לא חיובי ולא שלילי עם החברה.

יש להם טופס השארת פרטים (http://www.jeepolog.com//UserFiles/Flash/Medraft/index.html), תשאיר פרטים, שאל שאלות ותספר לכולם,
לך תדע, אולי אני אבזבז את הכסף של הקרן על טיול כזה :confused:

סביון

liontamer84
02-07-13, 17:19
"בוא לא נלך על האובייסט... בוא נרדים אותו"

כבר השארתי להם פרטים :)

מחפש לשמוע עוד דעות

אורי ק.
02-07-13, 18:14
לגבי תוכנה אין לי עצה טובה. לפני שנתיים כשטסתי לשם חיפשתי, ולא מצאתי. אולי מאז הדברים השתנו.
לגבי מפות נייר- לא חיפשתי בארץ, אבל בטיבליסי מצאתי חנות נהדרת, שמוכרת מפות 1:50,000 ומדפיסה במקום באיכות טובה. לא זול אבל לדעתי שווה. ולשם שינוי גם מדברים אנגלית. לא זוכר כרגע את שם החנות, היא מופיעה בלונלי פלאנט (לא מולי כרגע). אם זה מה שאתה מחפש הזכר לי בה"פ ובהזדמנות אעבור על הלונלי פלאנט ואתן לך את הפרטים שלה. ובכלל אם אתה צריך עצות על גיאורגיה אתה מוזמן (אני עשיתי טיול טרקים, לא ג'יפים).

zerez
02-07-13, 18:46
הייתה כאן כתבה של עידן על טיול בגיאורגיה, הוא יצא לבד עם GPS ומפות ובכתבה הוא נתן קישורים לכל הספקים שאיתם הוא עבד.

מעבר לזה אתה יכול לייצר לעצמך מפות ל ORUX או הרבה תוכנות אחרות, עם תוכנה חינמית שנקראת MOBAC. בגירסאות האחרונות הסירו את גוגל ארץ וגוגל מאפ כי זה נוגד את תנאי השימוש של גוגל אבל חיפוש קצר ברשת יראה לך איך מחזירים אותם, אם תירצה עזרה אתה יודע איפה למצוא אותי.

savyon
02-07-13, 20:27
הכתבה של עידן (http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=2834)

Gilad Medraft
09-07-13, 16:54
שלום.

בטביליסי ממוקמת חברת GEOLAND. יש להם אחלה סט של 6 מפות דרכים בקנ"מ של 1:200000. יש להם גם גליונות טופוגרפיים בקנ"מ 1:50000 לחלקים המטוילים יותר של גאורגיה, כמו תושתי, קזבג, סוונטי והקווקז הנמוך. לדעתי קצת מיותר. יש להם גם מפות בפורמט דיגיטלי כלשהוא שמתאים רק למכשירי GRAMIN.

אשמח לעזור במידע נוסף.

אגב- חזרו אליך בקשר לטיול העצמאי שלנו?

צור
20-07-13, 07:04
אני נסעתי עם מפות סרוקות שטונאב טענו לי על גיפיאס שלי
אלו היו מפות רוסיות וברגע שאורנה פיצחה את הקרליית עבד פשוט מצוין הגענו לכל מקום ללא כל בעיה.
המקום היחיד שנתקעתי היה ליד נדמה לי שהשם דוײַוד גארזה וזה היה כי לא קראנו נכון את המפה ו
ניסינו לחתוך דרך מישור שהיה כולו מחורץ בביצות / תעלות ומאחר והייתי רכב בודד עם ארבע ילדים לאחר שני תיקולים חריפים החלטנו לחלץ לאחור
אבל שוב זו לא בעיית התוכנה גיפיאס אלא בעיית משתמש.....

nitzan
21-07-13, 10:28
אם עדיין אקטואלי,חזרנו השבוע מטיול מדהים ג׳יפ בודד,השתמשנו האפליקציה שנקראת maps me משמשת כGPS בנייד ללא צורך גלישה סלולרית,מפה מצוינת חינמית הביאה אותנו לכל מקום. באם תרצה עוד פרטים בשמחה.

boaz avrahami
21-07-13, 11:59
יש בערוץ 8 בהוט תוכנית שנקראת הדרכים המסוכנות בעולם.
במקרה צפיתי בה אתמול על הדרך לתושתי.
ואח"כ ירידה עד לים השחור.
נופים מהממים - מאוד התרשמתי.

Gilad Medraft
23-07-13, 12:50
המפות הרוסיות עתיקות ולא מעודכנות ברמת הכבישים- והרבה מאוד השתנה מבחינת תשתית וכבישים בגאורגיה. דווקא רחוק, בהרים, פחות שינויים גדולים. ממליץ בכל פה על המפות של גאולנד.

אורי ק.
23-07-13, 13:13
במקרה צפיתי בה אתמול על הדרך לתושתי.
.

אחת הדרכים היפות שעשיתי בחיי, אם לא היפה שבהן. 4-5 שעות של נוף משכר (ומשקר... קשה להאמין למראות כאלה). רק ל4X4 (אם כי לא אתגרי במיוחד). למיטב ידיעתי כמעט ולא מופיעות על מפות הטיולים המאורגנים למיניהם, וחבל (או שלא...?). מה שמרשים לא פחות הוא הפתח לעולם ימי הביניים (טוב.. כמעט) שנגלה לאחר הירידה מהפאס וההגעה לכפרים של חבל תושתי. למי שטס בטיול מאורגן, מומלץ לדרוש להכליל את הדרך בתכנון המסלול.

Gilad Medraft
23-07-13, 13:25
אכן דרך יפיפה, מטפסת לפאס של כמעט 3000 מ' מע"פ הים. אגב- פחות רלוונטית לטיול מאורגן שלחוץ בזמן, פחות מתפשר על תנאי הלינה ועוד קשיים ועניינים- כמו תאריך פתיחה מאוחר- יולי בד"כ וסגירה מוקדמת- בשלג הראשון.

. שווה להקדיש לביקור בתושתי לפחות שלושה ימים- יום עליה והתארגנות על לינה, יום טיול לכפרים הרחוקים- אומלו, דרטלו ועוד, ויום פרידה וירידה בחזרה לציוויליזציה...

idor
06-04-14, 13:38
מקפיץ

אנחנו נוסעים לגיאורגיה ביום רביעי הקרוב
ראיתי את הכתבה של עידן - נראה מקום מדליק

כמה שאלות
מה הפתרון ניווט הכי מעודכן ומומלץ שיש כיום ?
יש לי כרגע טלפון מבוסס אנדרואיד ומכשיר מיו פשוט
לא ראיתי מפות למיו.
לאנדרואיד - מחפש פתרון נוח עם עדיפות למפות ווקטוריות
ניצן - התכוונת לתוכנת maps with me ?

אם יש למשהו מפות להשאלה - זה אחלה
עדיין לא סגרנו את נושא הרכב.
אם יש לכם המלצות - נשמח לקבל

נ.ב. אם מישהו מהקהילה נמצא בתאריכים 9-16 באפריל, מוזמן להפגש

idanw
06-04-14, 19:00
אהלן,

אתה מוזמן להרים טלפון - אם אמצא את הGarmin הישן שלי אשמח להשאיל.

עידן 0524626239

idor
06-04-14, 22:03
תודה עידן
אני אצור איתך קשר

צור
20-09-14, 18:41
עידו
חזרת ? תרום למדור לחיפוש תוכנות
במה השתמשת ? מוצלח ? לא ? למה ?

idor
20-09-14, 21:35