PDA

צפייה בגרסה מלאה : ארגז לאחסון ציוד על הגג

מוני דיסקו
29-06-03, 14:18
נמאס לי לטעון ולפרוק את הרכב בכל פעם. אני רוצה שההי ליפט את חפירה רצועות גרירה אוהל שולחן כסאות וכל השאר יהיו על הגג כל הזמן. בתא המטען הם פשוט תופסים המון מקום.
אז נכון אני אוסיף משקל לגג. אבל אני יכול לחיות עם זה.
משהו יודע איפה אני יכול להשיג ארגז סגור. רצוי מפברגלס. יש כאלו דברים יעודיים אבל אני לא יודע היכן להשיגם.
ראיתי פעם משהו שפרסם כזה דבר אבל אני לא מוצא את המודעה.
רצ"ב קישור לארגז כזה
http://www.roofbox.co.uk/rbxinfo.html

נמרוד
01-07-03, 20:38
אך, אני נזכר בימים הטובים... היה פה חבר אחד, בשם "מוני הג'יפאי", שהיה עונה לך תשובה עניינית מאד - תעשה בעצמך. היה מסביר לך איפה לקנות חומרים, איך לתכנן, אולי אפילו הייתם נפגשים והוא היה עוזר לך - אני חושב ששניכם גרים באזור הצפון... מעניין לאן הוא נעלם. השמועות אמרו שהוא השתגע ומכר את הג'יפ ואחרי זה אושפז בגהה וברח ונתפס... :lol:

יוני5
01-07-03, 21:01
נמרוד,

עוד פעם אתה נתפס לשמועות לא מבוססות?
אם אתה זוכר, אחר כך היתה אפילו שמועה שהוא קנה גרוטאה אנגלית...

בקיצור, רב סרן שמועתי עובד שעות נוספות.
:D

יוני5

מוני דיסקו
02-07-03, 09:40
לא רק שאתה לא עוזר לחבר בעת צרה, אתה גם מלגלג לו :roll:
הדיסקו המזורגג הזה הוא חית המחמד של אישתי שתחיה
ואם אני אתקין עליו איזה ארגז מכוער שבניתי במו ידי.
התצאות יכולות להיות מאוד מצערות (לי)
אז אפשר לעשות את זה יפה אמרת.
אבל זה יקח הרבה זמן שאין לי.
אז שלב ראשון אני בודק אם אין איזה משהו לקנות במחיר סביר
ןאם לא, אז אני נכנס להרפתקאה של עשה זאת בעצמך.
נגמרו ימי ההתברדקות של ה - CJ.
כל דבר שמוספים לדיסקו צריך להיות גם אסטטי. זה לא גיפ (כמו שתיקנת אותי פעם)
ואגב התקנתי כבר את הנעילה (לבד כמובן)
אז כדאי שתהיה נחמד אלי אם אתה רוצה כתבה 8)

AvigdorAharon
02-07-03, 10:58
אם יורשה לי להגיב...
אז לדעתי גם CJ צריך להראות יפה ואסטטי (כמובן כל אחד לפי טעמו), ולא ניתן לבנות \ להוסיף אביזרים פונקציונליים מבלי להתיחס לענין היופי!

מוני,
לכשנפגש, תראה איך נראית כיום הדלת האחורית ...

אביגדור

דרור ברלי
02-07-03, 18:48
אתה מתכוון למיכלי המטען מפיברגלס בעיצוב אווירודינמי אלק, של THULE ודומיו, שעולים מחירים מבהילים בהם ניתן לרכוש CJ (ייתכן שאפילו במצב נסיעה) אצל סמו?
חושב שזה יפה? כל אחד וטעמו. בעיני - מגעיל, אבל זה רק טעמי האישי.
לבנות בעצמך? עדיף, בעיקר בהיבט הכספי, אבל יש בעיות:
1. משקל עודף על הגג. לא טוב לשפ"צים.
2. גרר אוירודינמי. אני מניח שעם מנוע דיזל זה לא יפרע יותר מדי. אצלי בסופה ארגז פגזים 105 מ"מ שישב תקופה על הגג, הוסיף 10%-15% לצריכת הדלק בנסיעה מהירה... יקר!
3. גרר אוירודינמי משמעו גם רעש רוח חזק במהירויות גבוהות. תחשוב על זה.

אצלי יש היום שני פסי גגון עם שני מנשאי ג'ריקן ואת חפירה שמותקן עם אום פרפר בודד. ההייליפט לא יוצא מהרכב לעתים קרובות (טפו טפו) ולכן הוא נח לבטח מאחורי המושבים הקדמיים (בסופה וב-CJ זהו מיקום טבעי ונוח להייליפט)

ראיתי אצל כמה בעלי דיסקו שבנו על רצפת תא המטען מגירות יפות וחזקות לציוד חילוץ כמו רצועות, שאקלים, אתי חפירה וכו'. מעל למגירות הרכיבו לוח מרופד יפה בחתיכת שטיח וזהו. הפסד הנפח בתא המטען די זניח לדעתי, המשקל מרוכז בחלק נמוך יחסית, וזה נראה חזק וטוב, ובעיקר - נשאר בתוך הרכב ולא חשוף לפגעי מזג אויר, מכות מענפים וכו'.

אדי
07-07-03, 18:40
נסה את זה אם אתה מעוניין .
http://www.4x4.co.il/luach/usedproduct.asp?id=2974

-->