PDA

צפייה בגרסה מלאה : חלקים למיני באגי

SI123
07-07-13, 22:45
שלום,
קניתי תכניות למיני באגי באינטרנט.
לאחר שקניתי אותם החלטתי שלפני שאתחיל לבנות את השלדה אני אקנה את החלקים שצריך לקנות (גלגלים, חלקים ממערכת ההיגוי, מנוע וכו'...)
לאט לאט הבנתי שמאוד קשה למצוא אותם. בתכניות יש רשימת חלקים אבל שאפשר למצוא באתרים של חנויות שבארה"ב. כמו שאתם בטח יודעים משלוח במשקלים כאלה עולה כמו כל התקציב שלי פעמיים.
רציתי לדעת אם יש איזשהו אתר או חנות שמספקת ציוד כזה בארץ?
תודה לעוזרים.

arnonshoshani
08-07-13, 07:33
אתה מוזמן לשלוח לי לינקים של החלקים ואבדוק לך מחירי עלות היבוא ולעזור לך לנצל את ההנחות שיש לי

נמרוד
08-07-13, 09:29
אם אתה מתכוון להזמין הכל חדש מחו"ל אז אכן המחיר גבוה. אבל כדאי שתרד לפרטים הקטנים. חלק מהדברים אפשר למצוא בארץ, לחלק יש תחליפים מספקים בארץ, יש דברים קטנים שאין בעייה להזמין מחו"ל. מנוע של אופנוע מושבת וגלגלים טרקטורון משומשים הם דוגמאות לחלקים שקונים בארץ. מסרק הגה הוא פריט שאכן תצטרך לרכוש בדרך כלל, אבל הוא לא יקר ולא גדול במיוחד, ומדי פעם מופיע כזה למכירה כמשומש פה בלוחות המודעות.

בקיצור, תעבוד מסודר לפי הרשימה, ותקבל עצות והצעות ספציפיות.

ג'מילה
20-07-13, 11:01
תשמע אם אתה עושה הכל לפי ספר, אתה מוציא טונה של כסף. הכי הטוב זה ללכת למגרשים של פרוקים ולקנות משם הכל חוץ ממה שלא מתאים כמו למשל מסרק הגה שגם זה אפשר למצוא משומשת. בפיוק הכי זול אם אתה יודע מה לחפש. אני עושה עכשיו באגי קטן קטן עם כסא אחד והכל חוץ ממסרק בא מהפירוקים. אפילו בולמים וקפיצים ומשולשים ומנוע וגיר ודש ואפילו ההגה שמבתובב לא המסרק. אני יעלה תמונה בשביל שאתה תבין. דאוד

-->