PDA

צפייה בגרסה מלאה : נורית לחץ "אויר נמוך" !

נתי_ל
08-07-13, 10:19
לא חסר אויר בכל 5 הגלגלים כולל הספייר! אם כי היה חוסר אוויר שכמובן טופל אבל הנורית עדיין דולקת כולל הודעה "לחץ אויר נמוך"
איך בודקים איזה סנסור מהחמישה מודיע על תקלה?
האם מילוי אויר היה אמור לאפס את המחשב?

JK כמובן!

Ranvahaba
11-07-13, 00:11
תנסה למלא ללחץ של 37 ( הלחץ המקורי אמור להיות 35 ) . אחרי נסיעה הצמיג מתחמם וכאשר מופיע לך בשעון לחץ של 35, זה שווע ערך ל 32 +- בצמיג קר.
גם לי היה את אותה הסיטואציה ולאחר שמילתי אוויר ללחץ 37 הנורה כבתה.
תמלא, תכבה את הרכב ותניע ותראה אם הבעייה נפתרה.

Bernard
11-07-13, 01:07
אם יש לך JK, ני בכלל הייתי מציע לך להזמין את אחד משיפורי המחשב האלה, שיש המון בארה"ב.
ל-JK הם בעלי ימבה אפשרויות תיכנות (סינכרון מד מהירות לגודל צמיג/יחס העברה בדיפ, נקודות החלפת הילוכים באוט', ניתוק TC (בחול למשל) ועוד)... כולל ניתוק אזהרות לחץ אויר נמוך ואפילו כיוון מחדש של נתון זה במחשב הרכב - יעיל מאוד כשמורידים אויר בשטח...
הדבר הזה עולה בסביבות $300 והתיכנות פשוט, כמו לחבר קונקטור ולענות של שאלות כן/לא במחשב..

אה, כן. זה גם קורא/מוחק תקלות

נתי_ל
11-07-13, 10:30
נסעתי כבר יומיים עם לחץ אוייר 40PSI ולשוא!
כנראה שזה יהיה הטריגר לקנות AEVC PROCAL שאמור לפתור ביין היתר גם את הצרה הזאת!
תודה בכל מקרה

נמרוד
11-07-13, 10:42
37PSI זה לחץ האויר שמקובל למלא ברנגלרים? עם איזה גודל צמיג?

אדי
11-07-13, 13:41
לעתים החיישן לא מזהה את החזרה ללחץ אוויר תקין ויש צורך לבצע אפוס ידני לאחר מילוי ללחץ אוויר מתאים. בסקודה אוקטביה למשל, יש כפתור reset ייעודי לחיישן.

IlanHadar
11-07-13, 13:42
נתי,

כמו שכתבת יתכן והלך סנסור אחד או יותר. אני הזמנתי אחד מ rockauto עלה כ- 50 דולר.

כדי לזהות איזה אתה צריך סורק, קפוץ למוסך שלך שיעשה סריקה ובדוק כמה עולה אצלו, אחרי זה תחליט מה להזמין ואיך.

שים לב שאם אתה מזמין ברשת אז יש שני דגמים אחד של 315 ואחד של 433 Mhz. תבדוק מה מתאים לרכב שלך.

Ranvahaba
11-07-13, 15:05
נמרוד , אני נוסע על רוביקון עם צמיג 245/75/17.
הלחץ המקובל הוא 35, אבל כמו שאתה בוודאי יודע לאחר נסיעה הצמיג מתחמם ולחץ האוויר בו עולה. אם בתחילת נסיעה הלחץ היא 35, לאחר נסיעה באותו הצמיג יהיה לחץ של לפחות 37. בגלל זה המלצתי לנפח ללחץ שהוא 37, שזה שווה ערך פחות או יותר ללחץ 35 בצמיג קר כמו שדורש היצרן ולכך מכויל הלחץ במחשב רכב.

GrafPotozky
23-07-13, 20:12
הלחץ ברוביקון עם צמיגים 17\75\255 אמור להיות 37 PSI וככה רשום על המדבקה שעל הדלת נהג, לעיתים השעון בתחנת הדלק מזייף, רצוי לערוך מדידה מדוייקת בכל חמשת הגלגלים, לעיתים הנורת בקרה כבת רק במשך הנסיעה במידה ולא אפשר לנתק מינוס מצבר ולהמתין מספר דקות וזה אמור לפתור את הבעיה.
בהצלחה.

-->