PDA

צפייה בגרסה מלאה : נקסוס 7 - האם יש דרך לכפות מסך מלא על אפליקציה שיועדה לסלולארי

shachar
09-07-13, 12:01
השאלה היא עקרונית האם יש קובץ כלשהו שבו מוגדר הגודל או הרזולוציה וניתן לשנותו?

asypeer
09-07-13, 13:51
למה לא דרך ההגדרות של התצוגה במכשיר?

shachar
09-07-13, 13:55
מכיוןן שרוב האפליקציות תקינות
השאלה אם במקרים אחרים אפשר לכפות ברמת האפליקציה להתנהג אחרת

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

asypeer
09-07-13, 14:07
אז ככה.. במקרה יושב לידי מפתח אנדרואיד אז שאלתי אותו.
כעיקרון יש את ההגדרות הכלליות של המכשיר שאותן אתה יכול לשנות דרך מסך ההגדרות, הוא לא ידע איך נקרא הקובץ או באיזה פורמט הוא קיים.
אבל - אפליקציה שבנויה נכון מתעלמת מההגדרות האלו ומשתמשת בקבצי XML שמגדירים לכל מסך באפליקציה את גודל הגופן וכו'.
כלומר - השאלה שלך צריכה להיות מופנית כלפי האפליקציה הספיצפית שעושה לך צרות - האם היא משתמשת בהגדרות הכלליות או בהגדרות בלעדיות שלה.
בלי קשר - הנקסוס 7 לי עשה לי קצת צרות בהקשר של תצוגה אצל כמה מהלקוחות שלי (הפונטים קטנים מאוד בחלק מהמסכים..)
בכללי, באנדרואיד לעיתים קשה לחזות איך אפליקציה תתנהג על כל מכשיר, בכלל שישנם הרבה מכשירים והרבה גרסאות למערכת ההפעלה תוסיף על זה את העובדה שהמפעילות שמוכרות פה את המכשירים דוחפות הרבה ג'אנק לרום ומאיטות אותם עוד יותר.
להבדיל מIOS שם זה דיקטטורה מהבחינה הזו, לטוב ולרע.

Bernard
09-07-13, 16:23
ובסוף לא ענית לו...

שחר, כעיקרון אפשר - באנדרואיד הכל אפשר, בניגוד ל"דיקטטורת האח הגדול".
השאלה היא איזו אפליקציה ואם יש לך בכלל את היכולת (טכנית, גישה לתוכן הקבצים) ואת הידע לשנות את הגדרות המקור/קובץ ההפעלה שלה.
אפשר גם ליצור קשר עם המפתחים של האפליקציה (במיוחד אפליקציות חינמיות) ולהתייעץ איתם.

asypeer
09-07-13, 16:32
גם אני שמתי לב לזה שזה נבלע בעודף האינפורציה הלא ממש שימושית שכתבתי. תודה (ככה זה שמנסים לעבוד תוך כדי..)

asypeer
14-07-13, 10:16
אתה יכול לנסות גם להשתמש בזה (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jz.forcefullscreen)- תלוי עם איזו גרסאת אנדרואיד אתה עובד.

shachar
14-07-13, 10:31
תודה
JB 4.22
לא נגעתי ב ROOT

asypeer
14-07-13, 10:33
נסה.. מקסימום לא יעבוד - תסיר. לא נראה לי שזה עלול להזיק. במיוחד אם לא נגעת בROM.

zivo
15-07-13, 00:05
תלוי באפליקציה.
ברוב המקרים, אם זה לא הכוונה של מפתח התוכנה, למשתמש מהישוב, זה כמעט בלתי אפשרי.
השאלה כמה שווה להשקיע.
מבלי להכנס ליותר מדי הסברים טכנים, זה גם מאוד תלוי בגרפיקה של התוכנה, אבל צריך לזכור שאם הגרפיקה כוללת אלמנטים של תמונות (png. gif. ) הגדלה מעל גודל מסויים תגרור ירידה חזקה באיכות.
ניתן גם להגדיל את האלמנטים האלו, אבל זה כבר בכלל השקעה ברמה אחרת.

-->