PDA

צפייה בגרסה מלאה : קיט הגבהה מתעקב ( התייעצות )

ערן טרופר...+six
12-07-13, 17:05
הוזמן קיט הגבהה bds דרך 4x4pro הבחור נתי בחור נחמד מאוד עזר לי באחלה מחיר , לדבריו של נתי שבועיים שלושה הקיט פה , עברו חודשיים ואין קיט. הכסף הועבר במלואו במזומן לאודי כדי שיעביר לנתי . עכשיו השאלה שלי אם יש קיט הגבהה מומלץ אחר ( כולל צינורות בלם , פיטמן, נדנדות , בולמים ועלים ) לפני שאני מבקש את הכסף בחזרה כי נמאס לי לחכות ? הייתי שמח לשמוע מי הבחור לפני שאני מתחיל לטפל בזה ?*

foxy
12-07-13, 18:09
מריח לא טוב שלוש שבועות קיט 6.5 long arms של אירון רוק הגיע לארץ כולל כול מה שצריך תתחיל לבקש הסברים ובמידת הצורך בטל עיסקה היו מקרים שאנשים נפלו בהמון כסף ראה הנדסת חלומות שפשטו רגל ועוד כמה שבדרך

asafk
12-07-13, 18:21
חכה עוד כמה ימים, נסה לדבר עם נתי, ואל תהיה כל כך נחרץ.
גם לקוחות שלי כעסו עלי בשבוע שעבר אחרי שכמות גדולה של מוצרים התעכבה בגלל שבמשרד התחבורה המחשבים לא עבדו יומיים ולא היו אישורים כמה ימים בגלל זה. קורה.
בעסקי הייבוא יש כל כך הרבה דברים שיכולים להשתבש, ובתקופת הקיץ עם חופשות והכל... הם באמת נוטים להשתבש.
בקיצור.. חכה. חיכית חודש, תחכה עוד כמה ימים.
מה נתי אומר?

אסף.

ערן טרופר...+six
12-07-13, 18:33
אם נרצה הכסף יחזור, בוודאות . אבל השאלה היא אם יש קיטים דומים במקום ,לפני שאני עושה בלאגן , הכי מעצבן שאני בלי הכסף ובלי הקיט ומתבשל לי ים של עצבים בפנים רציתי להנות עוד הקיץ ושני הצדדים הנוספים בעניין קיבלו כסף .... בנק יש לי לא צריך שישמרו על הכסף

omri_t
12-07-13, 20:00
קיט של רוביקון אקספרס דרך מתלם.

לא מכובד להפוך משלושה שבועות לחודשיים, מריח לא טוב.

snirjeepdreamer
14-07-13, 17:18
לא מאמין שנתי יעשה דבר שכזה במכוון. מאידך אני, בתור איש יבוא, לא מכיר שום משלוח מארה"ב המגיע בים שתוך 3 שבועות מרגע ההזמנה המוצר אצלך ביד ! זה לא קורה. מה שיותר סביר זה שהם מחכים למלא מכולה של הזמנות ורק אז לשלוח את המכולה ארצה. יתכן שהמכולה כבר בדרך. שווה לבדוק מול נתי. כך או כך אני ממש לא חושב שהכסף שלך בסיכון. בסה"כ מדובר באנשים ישרים ואמינים.

ערן טרופר...+six
10-08-13, 16:22
נתי יצר קשר הסביר את סיבת העיקוב התנצל ונתן מועד מוערך חדש... באסה שלא נהנה מהקיט הקיץ הזה , אבל שיגיע כבר!!!!

Bernard
10-08-13, 16:47
ומה ההסבר? סודי?

ערן טרופר...+six
10-08-13, 19:46
תאמת סוג של מריחה , בדיוק מה , טען שהוזמן קיט שגוי והקיט שלי יוזמן בטיסה כדי לזרז הגעה ... תאמת כבר לא אכפת לי כי באמת שבא לי תקיט הספציפי ... המכונאי שלי לעומת זאת ״ אודי מזרחי ״ המוסך והמכונאי שלי עמד על זה שהאחריות לכסף עליו, הציע להחזיר כסף או למצוא קיט חלופי את אודי אני לא מחליף גם אם אבא שלי פותח מוסך לסופה . בנוגע לנתי , שעשה לי מחיר לא רגיל דרך חבר של חבר ממזכרת בתיה , שיעשה לי מחירים ויתעקב תמיד רק שיביא את הדברים הכי טובים בשוק .

six 4 life
11-08-13, 00:30
כמה מפתיע...

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=74684&p=506947&viewfull=1#post506947

עכשיו אתה מבין.

ערן טרופר...+six
30-08-13, 08:34
הקיט הגיע לארץ והועבר מנתי ( שעדכן , התנצל והסביר), לאודי מזרחי להתקין לי .. בקרוב תמונות

-->