PDA

צפייה בגרסה מלאה : רכב ראשון - אבל איזה? מצובישי פג'רו ארוך או איסוזו טרופר ארוך?

downhill1980
15-07-13, 18:01
לחברי הפורום שלום .
שמי מקס ורציתי להעזר בכם על מנת להכריעה איזה רכב שטח לקנות, מיצובישי פג'רו ארוך או איסוזו טרופר ארוך (הצעות אחרות של רכב 7 מקומות יתקבלו בברכה)
1. כמה אתם רוצים להשקיע? סביבות ה - 30K -35K
2. הרכב הוא יום יומי או מדובר ברכב פנאי לסופי שבוע? 90% יום יומי ו10% שטח
3. מי נוהג בו? אנוכי בן 33.
4. כמה אנשים הוא צריך להכיל בטיולים? זוג או בודד? משפחה של חמש נפשות? זוג +ילדה+ 3 מפלצות שעירות על 4.
5. כמה קילומטרים הג'יפ יעשה בשנה? 20000 +-
6. יש תנאי סף? אוטומטי/ידני, דיזל/בנזין וכו'. - רצוי חיסכני (אני לא רוטשילד)
מתלבת מה כדאי, לרדת בשנתון של מיצובישי פג'רו ארוך או לקנות טרופר בשנתון יותר גבוה. מחקה לתגובות, תודה מראש!!!!:)

liontamer84
15-07-13, 18:21
אני במקומך הייתי חושב גם על טראקן. ישנם כאלה שהם 7 מקומות וסה"כ מדובר באופציה לא רעה.

downhill1980
15-07-13, 18:31
תודה "Liontamer84" אני אבדוק את האופציה גם

16-07-13, 07:21
לדעתי המשוחדת הפאגרו אמין יותר /בוודאי עביר יותר מגיע עם נעילה אחורית /אני חושב שגם החלקים זולים יותר

נמרוד
16-07-13, 11:31
הדרישות שלך קצת לא סטנדרטיות - לא יודע אם כולם שמו לב, אבל אתה מדבר על שלושה כלבים! יש לזה משמעות בהתארגנות לטיולים, לא טריביאלית. הם דורשים לא פחות מקום ובעצם אפילו יותר מאשר ילדים למשל. אני נוסע לטיולים רק עם מפלצת אחת כזאת + ארבע נפשות, לסוע שלוש נפשות + 3 כלבים נשמע לי מאתגר הרבה יותר.

גגון למשל ברור שאתה חייב, כי תא המטען צריך להכיל את הכלבים. אולי אתה צריך לוודא שהמושב האחורי נפתח בצורה מפוצלת כזאת שתשאיר מושב אחד לילדה ותא מטען שטוח מוגדל בשביל הכלבים. בכל מקרה אתה צריך רכב גדול במיוחד.

thebips
16-07-13, 11:43
אני חושב (בטוח) שכלב צריך להיות קשור באיזו שהיא צורה ברכב בכדאי שלא יעוף על אף אחד במקרה עצירה (בדיוק כמו שאנשים צרכים להיות חגורים) ואני לא מבין איך אפשר לקשור 3 כלבים ב פג'רו או טרופר ניראה לי שזה אפשרי רק בטנדר אבל אז זה נופל על נחות הנסיעה היום יומית (אני נוסע אם טנדר בגלל הכלב)

downhill1980
16-07-13, 15:40
שלום נמרוד. זו הסיבה שאני מחפש 7 מקומות ישיבה, כדי לקפל במקרה הצורך את המושבים האחוריים. ו"thebps" בשביל נסיעה בטוחה ישנם חגורות קליפס לכלבים, אחלה דבר ממליץ בחום.

נמרוד
16-07-13, 15:46
השורה השלישית של מושבים בעצם לא רלוונטית מבחינתך. להיפך, גם ברכבים שבהם הייתה אופציה לשורה שלישית, אתה מעדיף את הגרסאות ללא שורה שלישית כי גם כשהיא מקופלת היא תופסת מקום.

thebips
16-07-13, 15:59
מה זה חגורת קליפס? יש לך אולי תמונה?

תודה, עופר

שלום נמרוד. זו הסיבה שאני מחפש 7 מקומות ישיבה, כדי לקפל במקרה הצורך את המושבים האחוריים. ו"thebps" בשביל נסיעה בטוחה ישנם חגורות קליפס לכלבים, אחלה דבר ממליץ בחום.

liontamer84
16-07-13, 16:05
מה זה חגורת קליפס? יש לך אולי תמונה?

תודה, עופר

זו דוגמה לחגורה כזו:
http://www.ebay.com/itm/Adjustable-Car-Seat-Safety-Belt-Seatbelt-Pet-Cat-Dog-/400530509987?pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item5d417a90a3

שלמעשה נכנסת לחיבור של חגורת בטיחות של הרכב. לרוב מגיע עם איזו רתמה טובה לחבר לכלב.

thebips
16-07-13, 16:15
זו דוגמה לחגורה כזו:
http://www.ebay.com/itm/Adjustable-Car-Seat-Safety-Belt-Seatbelt-Pet-Cat-Dog-/400530509987?pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item5d417a90a3

שלמעשה נכנסת לחיבור של חגורת בטיחות של הרכב. לרוב מגיע עם איזו רתמה טובה לחבר לכלב.

תודה כרגע קניתי

עופר

Saar
16-07-13, 16:30
אין לי נסיון אישי, אבל ממה שראיתי אצל חבר, לפגרו קינג יש תא מטען ענק שלדעתי יכול להכיל 3 כלבים.
סער

ori abr
16-07-13, 16:55
סער הקינג חוץ לתחום מבחינת מה שהוא רוצה להשקיע. מבין הפאגרו והטרופר. בשניהם אתה יכול לשים מעין רשת שתהווה מעין כלוב לכלבים ובמקום השורה השלישית. הפאגרו נותן לך יותר בשטח מבחינת זה שיש לו נעילה אחורית, למרות שברוב המקרים הטרופר בעל המהלך מיתלה האחורי יעבור. החסרונות של הטרופר הם המנוע שבקרוב כמעט כולם כבר יהיו ללא אחריות ואז החלפת מנוע הינה סיפור יקר. חסרון נוסף הוא שגם אם תרצה לא ניתן לנעול את הסרן האחורי של הטרופר ( מסוף שנת 99 או 2000 כבר לא ניתן להתקין נעילה ועד כמה שאני יודע גם ARB הפסיקו לייצר נעילה לסרן הישן משנת 99-2000) במחיר של פאגרו אתה באמת קונה טרופר חדש יותר אבל בשני המקרים תלוי איך טיפלו ברכב הספציפי שאתה קונה. כמו שכתבתי קח בחשבון את נושא המנוע גם בפאגרו יש בעיה וגם בטרופר. לפאגרו יש בעית התחממות ( שני חברים שהחליפו מנועים בסביבות 270 אלף כי הרכב התחמם ) בטרופר הבעיה הייתה בעיה עם המזרקים...

opl
17-07-13, 15:51
בקשר לפגרו, לא הדגם המפואר (אין לי נסיון עם אחרים), הספסל האחורי לא מפוצל. תוכל להזיזו ולקפלו קדימה אבל לא מעבר. אם מדובר רק בשלוש נפשות הולכות על שתיים אז אני הייתי (וגם עשיתי) מפרק את המושבים האחוריים המתקפלים שבתא המטען, בונה מגירות יחסית לא גבוהות ועליהן מרפד בשטיח עם נק עגינה לרצועות. שקול גם הרכבת רשת הפרדה בין תא המטען לקבינה עצמה. חסכוני? שלי עושה אחד ל9 בנסיעה משולבת רגועה עם צמגי שטח 31.

-->