PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגבהה לסוזוקי גרנד ויטרה חדשה

Vitara.awd
24-07-13, 21:59
אני מברך עצמי עם המצטרפותי למשפחה ולפורום עם גרנד ויטרה חדשה 5 דלתות והתרשמתי מאוד מההבנה הנרחבת של החברים פה. מבקש את עזרתכם ב 2 נושאים, צמיגים והגבהה. מעוניין להחליף לצמיגים 50/50 - מה עדיף טויו או יוקהמה? , ודבר שניה, הגבהה, במחיר שפוי, שלא יכסח את המכלולים, לא יהפוך את הרכב לאבן בנסיעה ימיומית (ישרת את אישתי ביומיום ואותי בסופ"ש בטיולים עד בינוני) - מהקיטים שהבנתי שיעשו את העבודה - החלפת קפיצים בלי בולמים - אולדמן/ פדרס / קינג ספרינג - בין 4-5 ס"מ במרווח הגחון, החלפת קפיצים ובולמים בקיט של אירון מן - 5 ס"מ. אשמח לקבל המלצות, בלי הסברים טכניים מורכבים ויותר המלצות מנסיון, אם הגבהתם בכמה בפועל הרווחתם במרווח הגחון, היכן הותקן וכמה עלה.ותודה מראש לכל מי שטורח ומגיב.אלי

momi-r
25-07-13, 00:12
ראשית אחלה רכב אני בטוח שתהנה ממנו..

דבר שני, מניסיון קשה מאוד למצוא הגבהה במחיר שפוי , מה שזמין זה רק חדש ובמחירים גבוהים...
אם אתה יכול להרשות לעצמך קנה חדש ותתפנק... אם לא תחפש מישהו שמוכר קפיצים -במידה והבולמים שלך במצב טוב לא תצטרך להחליף אותם אלא רק קפיצים - איזה שנה הרכב שלך ? קמ ?
הגבהה של 2״ היא סבבה לגמרי מגביה את הרכב בכ 5 סמ ולא צריך להחליף מכלולים נוספים מלבד הקפיצים בנוסף עם הגבהה 2״ תוכל לעבור טסט..עם משהו גבוהה יותר זה כבר יהיה סיפור.. מה גם שתתחיל להרגיש חוסר יציבות עם משהו גבוהה יותר..

אני עם גרנד קצרה 2010 מצאתי קפיצים של קינג ספרינג הגבהה של 2״ - מרגיש מצויין !

חפש גם בפייסבוק קבוצה ״חיית שטח סוזוקי״ תוכל לקבל שם עוד מידע...
בהצלחה !

-->