PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בבחירת קיט הגבהה מארה"ב

שגיא S
27-07-13, 13:52
שלום לכולם...
אני רק מבקר פה מפורום סוזוקי...יש לי חבר עם JK ארוך שאנחנו רוצים להביא קיט הגבהה מארה"ב.
יש לנו איך להתגבר על כל הבעיות מכס ומשרד התחבורה...

רק מחפשים המלצה על הקיט שנותן הכי הרבה תמורה לשקל, שומר על ה"נהיגות" של הרכב -מה שלפי מה שהספקתי לקרוא
פה בחיפוש - אומר שצריך זרועות מתכווננות

ואם אפשר אני גם אשמח להמלצה לאתרים לקנות מהם את הקיט.

העדיפות היא לקיט 1 שמכיל את הכל ולא זרוע מפה קפיץ משם וכו'.

אופי הטיולים המיועד: לא קשה מדיי - לא כל היום זחילות סלעים וכו', אבל יש אופציה שיירצה לעלות ל33-35 בעתיד ולכן לא רוצה לשלם פעמיים.

כמו כן - לא חייב שהקיט יכיל בולמים, הוא שוקל לקנות פוקסים בארץ (אפשר לקנות קיט עם פוקס בארה"ב? )

תודה מראש על כל עזרה.
גם סתם קישורים לאתרים שמוכרים את שיפורים יהיה בסדר ואני אשבור את הראש על המחקר בעצמי...

KOOKE
28-07-13, 09:58
הפורום הכי מקיף ועם הכי הרבה מידע לגבי הjk :

http://www.jk-forum.com/forum.php

אני בטוח שתמצא שם תשובה.

בכללי לקיטים של טרהפלקס יש את השם הכי טוב.

בהצלחה.

נתי_ל
28-07-13, 14:08
אני יבאתי באופן עצמאי קיט של FULL TRACTION ועוד 4 בולמים של בילשטיין בעלות "מגוחכת " של 1578$ לא כולל עלות הובלה!

וכן ! קיבלתי אישור יבוא ממשרד התחבורה.

נמרוד
28-07-13, 22:40
התקנתי קיטים שונים על כמה Jeepים שלי ושל חברים, במהלך השנים. האחרון היה על JK אנלימיטד.
http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=2500

בתור חובב, התרשמתי לטובה מאיכות הקיט, הירידה לפרטים, הדיוק של ההוראות. זה בתור מוצר שנועד להרכבה Bolt-On בתנאים ביתיים, בלי שינויים מרחיקי לכת ברכב. יש לי נסיון חיובי גם מוצרים של רוביקון אקספרס - לא על JK.

landY
07-08-13, 22:31
אצלי מותקן קיט של FULL TRACTION כמו בכתבה שנמרוד ציין.
לדעתי קיט מעולה ששומר על ההתנהגות ה"פרייבטית" של ה JK ויחד עם זה הוא מפסיק לפחד מבורות וסלעים.

foxy
07-08-13, 23:47
יצא לי לנסוע רוביקון אקספרס מגהץ ברמות אבל לפי מה שאני קורא המון מעדיפים את הטרה פלקס לגבי בולמים הכול עינין של העדפה אישית

tal-jk
17-08-13, 19:47
היי
בתור אחד שיש לו קיט טרה פלקס אני אסכים עם קודמי .
ההחלטה העיקרית שלך צריכה להיות כזאת :
קיט עם 8 זרועות - מתכווננות ! .. יש קיטים דוגמאת הרוביקון אקספרס שם רק 4 זרועות מתכווננות
יש קיטים זולים ומפתים מאוד במחיר של חברות כמו ROUGH COUNTRY . לא ממליץ !
הפול טרקשיין והטרה מומלצים , יש גם CURRIE קיט מצויין ונותן אחלה תמורה לשקל .
אם אתה מחפש משהו בתקציב של פחות מ 2000$ עם שמונה זרועות - כשאני מתכוון 8 זרועות זה לא כולל כמובן פנהארד מתכוונן אחורי וקדמי , ועוד כל שאר אביזרים משלימים . - מומלץ לך לבחור קיט שכולל צינורות ברקס מוארכים וממוגנים .

שגיא S
18-08-13, 21:16
תודה רבה חברים על התשובות...
בנתיים אנחנו מנסים להחליט מה עדיף 3" או 4" הגבהה?

כנראה שנלך על פול טרקשן...

מישהו יודע מה הטווחי מחירים לקיטים האלה בארץ? השמועות אומרות 20000 שקל כולל בולמי פוקס...זה נכון?

eysham
18-08-13, 21:45
למה לנחש??

http://4x4pro.co.il/jeep/jeep/jk-wrangler/%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%AA%D7%9C%D7%94.html?page=shop. browse&category_id=67

איל

שגיא S
24-08-13, 12:51
עדיין מתלבטים - 3 אינץ' או 4 אינץ' הגבהה...לא נראה שנעלה מעל ל35" בגלגל מתישהו, אבל השאלה אם לא כדאי אם כבר אז כבר.

כמו כן - יש עוד מישהו שרוצה אולי להיכנס איתנו למשלוח ולהוזיל את העניין?
יש לנו דרך להביא את הכל כולל כל האישורים והמיסים/מכס יחסית בלי הרבה בלאגן, וככל שנביא יותר יהיה יותר זול....

-->