PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדשות: פולריס RZR XP 1000

דרור ברלי
30-07-13, 14:46
ניתן לצפות בעמוד זה ב-http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=3050-%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%A8%D7%99%D7%A1-RZR1000XP

yanivg0709
30-07-13, 17:12
נו באמת... עד כמה ולמה?:(
הפער שבין הרצון ללחוץ עליו והיכלות להגיע אליו יכולים לגרום לתגובות בלתי רצוניות:p
עוד לינק שימחיש את התופעה:
http://www.youtube.com/watch?v=8NJ1vA12rAk

דרור ברלי
30-07-13, 17:27
פיזית, זה כלי שהולך וגודל.
שימו לב: בסיס גלגלים של דיפנדר 90, צמיגים בקוטר של סופה סטנדרטית מתע"ר.
הוא כבר גדול יותר מג'ימני.
כבר ל-900 יש ביצועים וכוח ברמות שמצריכות ידיים מקצועיות, מה עם הדבר הזה ולאן עוד יגיעו?

כבר קשה לי לחכות לשים יד על הדבר הזה....

yanivg0709
30-07-13, 18:37
כן אהה, וגם לחשוב שיש מי שיבחן אותו בקרוב... על זה נאמר, לתת דרור לחופש... ולאכול ת'לב מקנאה:rolleyes:!

רני דקל
30-07-13, 20:07
,תרשו לי להמר שהכלי הזה יהווה איום רציני על ניצחון כללי בכל אירוע ספורט מוטורי בו ישתתף - כולל חוצה ישראל אם אי פעם יחזור.

talw
30-07-13, 20:27
,תרשו לי להמר שהכלי הזה יהווה איום רציני על ניצחון כללי בכל אירוע ספורט מוטורי בו ישתתף - כולל חוצה ישראל אם אי פעם יחזור.

כתבתי קודם הודעה ומחקתי,הרמת להנחתה אז אני כותב שוב.
עם הכיוון שהחברות כגון פולאריס ודומיהן הולכות אליו,מטומטם מי שמשקיע את נשמתו בכלים "גדולים" כגון טרופי טראקס/קלאס 1 ,הטענה הזו גם מתבססת על סגנון המרוצים "החוקיים" שקרו פה לאחרונה.
מצד שני אם לא יהיו מטומטמים לא יהיה לאן לשאוף.
מצד שלישי אתה צודק,אבל יש איזשהו חן בטימטום שאי אפשר לקחת את זה ממנו,וממש לא בצורה של ללכת ליבואן ולקנות RZR דנדש בניילונים,זה קל מדי.

עידו לוריה
30-07-13, 21:02
כתבתי קודם הודעה ומחקתי,הרמת להנחתה אז אני כותב שוב.
עם הכיוון שהחברות כגון פולאריס ודומיהן הולכות אליו,מטומטם מי שמשקיע את נשמתו בכלים "גדולים" כגון טרופי טראקס/קלאס 1 ,הטענה הזו גם מתבססת על סגנון המרוצים "החוקיים" שקרו פה לאחרונה.
מצד שני אם לא יהיו מטומטמים לא יהיה לאן לשאוף.
מצד שלישי אתה צודק,אבל יש איזשהו חן בטימטום שאי אפשר לקחת את זה ממנו,וממש לא בצורה של ללכת ליבואן ולקנות RZR דנדש בניילונים,זה קל מדי.

+1
אני כבר כמה שנים אומר / כותב שבארץ הכי נכון זה כלים קטנים מבוססי מנוע אופנוע , כך שאפשר לבנות או לקנות .

עידו

asafk
30-07-13, 21:13
...ואם אפשר לקנות מכונה כזו... מה התועלת בלבנות מיניבאגי?
(התשובה ברורה, כמובן... זה כיף! )

אסף.

six 4 life
30-07-13, 21:33
עכשיו הערסים יהיו הרבה יותר מהירים :/

איזה כלי חלומי.

נמרוד
31-07-13, 16:38
אתם כנראה צודקים בכיוון שאליו הולכים המרוצים בארץ - הקפות, מסלולים הדוקים, מהירות סופית פחות קריטית. איפה שיש יתרון משמעותי לכלים גדולים עם גלגלים גדולים זה במהירות סופית.

ויש בהחלט מה לשפר ולבנות בתחום המיניבאגי - החסרון המובנה של כל הכלים הקנויים שהם דו מושביים. משהו עם מושב אחד מרכזי ונמוך על בסיס RZR1000?

חנן גולומבק
31-07-13, 19:02
,תרשו לי להמר שהכלי הזה יהווה איום רציני על ניצחון כללי בכל אירוע ספורט מוטורי בו ישתתף - כולל חוצה ישראל אם אי פעם יחזור. בחוצה ישראל אין לו שום סיכוי לקחת את הכללי, הוא פשוט קצר מדיי, 228 ס"מ בבסיס הגלגלים לא יכולים לאיים על כילים עם בסיס גלגלים של יותר מ3 מטר. אני מעריך שהמהירות היעילה שלו לאורך זמן לא תהיה גבוהה מ 100-120 קמ"ש . זה מספיק להקפות למיניהן אבל לא לחוצה ישראל. זה כלי מדהים לדיונות , למשחקים ולמרוצים קצרים עם הרבה פניות אבל לא למרוצי מדבר ארוכים........שכבר אין.........:(

רני דקל
31-07-13, 19:38
בחוצה ישראל אין לו שום סיכוי לקחת את הכללי, הוא פשוט קצר מדיי, 228 ס"מ בבסיס הגלגלים לא יכולים לאיים על כילים עם בסיס גלגלים של יותר מ3 מטר. אני מעריך שהמהירות היעילה שלו לאורך זמן לא תהיה גבוהה מ 100-120 קמ"ש . זה מספיק להקפות למיניהן אבל לא לחוצה ישראל. זה כלי מדהים לדיונות , למשחקים ולמרוצים קצרים עם הרבה פניות אבל לא למרוצי מדבר ארוכים........שכבר אין.........:(

ברוב השנים ניצח את הכללי כלי עם בסיס גלגלים של 150 ס"מ :p

אני מתכנן לעלות את השרשור הזה מהאוב כשתום בריל ינצח את הכללי עם עגלת גולף כזאת או אחרת...

האמת שחיפשתי אבל לא מצאתי זמנים של החוצי ישראל האחרונים. אם אני זוכר נכון RZR 800, כלי שהוא בגדר "כלי למתחילים" היום בהשוואה למיניפלצות שיוצר מירוץ החימוש הזה בקטגורית הSXS, יותר מהיר מהמנצח בקטגורית הטרופי טראקס כבר כמה שנים רצוף (ונתעלם מהבוץ שהיה שנה שעברה). מהזיכרון (ואנא תקנו אותי אם אני טועה) הרזר המנצח לפני שנתיים היה מהיר יותר מהטרופי של ברוך (שנסע על גלגלי 33) במשהו כמו שעה.

רני דקל
31-07-13, 19:41
אתם כנראה צודקים בכיוון שאליו הולכים המרוצים בארץ - הקפות, מסלולים הדוקים, מהירות סופית פחות קריטית. איפה שיש יתרון משמעותי לכלים גדולים עם גלגלים גדולים זה במהירות סופית.

ויש בהחלט מה לשפר ולבנות בתחום המיניבאגי - החסרון המובנה של כל הכלים הקנויים שהם דו מושביים. משהו עם מושב אחד מרכזי ונמוך על בסיס RZR1000?

וגיר ידני ובסיס גלגלים ארוך יותר. אני זוכר שראיתי פרוייקט מארה"ב על בסיס RZR ארבע מושבי שנהפך לכלי דו מושבי רציני מאוד.

נמרוד
31-07-13, 20:46
אנחנו רק מדברים ופולריס ממשיכים...107 כ"ס? זה למתחילים... 200 כ"ס לרייזר, זה כבר משהו שאפשר להנות ממנו. זהירות, להרחיק את המקלדות!

http://youtu.be/q47tZWIgorc

חנן גולומבק
31-07-13, 21:39

אני מתכנן לעלות את השרשור הזה מהאוב כשתום בריל ינצח את הכללי עם עגלת גולף כזאת או אחרת...

האמת שחיפשתי אבל לא מצאתי זמנים של החוצי ישראל האחרונים. אם אני זוכר נכון RZR 800, כלי שהוא בגדר "כלי למתחילים" היום בהשוואה למיניפלצות שיוצר מירוץ החימוש הזה בקטגורית הSXS, יותר מהיר מהמנצח בקטגורית הטרופי טראקס כבר כמה שנים רצוף (ונתעלם מהבוץ שהיה שנה שעברה). מהזיכרון (ואנא תקנו אותי אם אני טועה) הרזר המנצח לפני שנתיים היה מהיר יותר מהטרופי של ברוך (שנסע על גלגלי 33) במשהו כמו שעה. אני מצאתי... 2012 http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=67537&d=1355526171

חנן גולומבק
01-08-13, 07:14

האמת שחיפשתי אבל לא מצאתי זמנים של החוצי ישראל האחרונים. אם אני זוכר נכון RZR 800, כלי שהוא בגדר "כלי למתחילים" היום בהשוואה למיניפלצות שיוצר מירוץ החימוש הזה בקטגורית הSXS, יותר מהיר מהמנצח בקטגורית הטרופי טראקס כבר כמה שנים רצוף (ונתעלם מהבוץ שהיה שנה שעברה). מהזיכרון (ואנא תקנו אותי אם אני טועה) הרזר המנצח לפני שנתיים היה מהיר יותר מהטרופי של ברוך (שנסע על גלגלי 33) במשהו כמו שעה. וזה הסיכום של 2011, מצד אחד יוני לוי על האפריליה 450 שלו ממשיך להיות מלך ישראל. או לפחות מלך חוצה ישראל. זו הפעם החמישית (או שישית? מי סופר!) ברציפות שהוא האיש המהיר ביותר, ראשון לזנק ברמת הגולן וראשון לטבול במי הים האדום, חלק ומרהיב בכל שלבי המרוץ, עם זמן מדוד של 5:25:34 שעות. ומצד שני, בחמש במקומות הראשונים בדרוג הזמן הכללי, היה עוד אופנוען אחד בלבד - ערן וולנברג במקום הרביעי - ושלוש מכוניות. עידו כהן בטרופי טראק 2X4 היה איטי מיוני לוי בשלוש וחצי דקות בלבד ועוד שלוש וחצי דקות אחריו, רז היימן במכונית 4X4 "קלאסית".

נמרוד
05-08-13, 20:33
אוקי, זה באמת מוגזם. 10 דקות חולניות. אין מה להגביר רמקולים - הבעייה היחידה עם הכלים האלו זה הרעש של המנוע, לא משהו. אבל כל השאר? שם את קן בלוק והפיאסטה שלו בכיס הקטן.

ככה עושים השקה למוצר חדש:

http://youtu.be/rEbfteUIkYU

asafk
05-08-13, 22:30
וואוו.
הכלי. הנהג. הצילום. העריכה.
איזה סרט.

אסף.

חנן גולומבק
06-08-13, 11:03
באמת מדהים אבל לא נראה לי שזה מה שימכרו בחנויות...

tal64
06-08-13, 18:06
הכלי,הנהג,הצילום,העריכה
אבל בכל זאת כבעל ניסיון רב בכלי
בדקה 1:12 מעביר הילוכים בנסיעה לא היה ולא ניברא
בדקה 1:27 אף גלגל ימני קדמי בנסיעה.
ואם כל זה אולי נחכה כבר ל-1200 סמק

דרור ברלי
06-08-13, 19:58
ה-XP1K שבסרטון רחוק מלהיות סדרתי אלא כלי של סדנא ומשופר בכבדות.
לך תדע מה עוד יש שם כדי לטפל ב-200 כ"ס שהם סחטו מהמנוע....

thebips
08-08-13, 09:11
סרטון פרסומת מופרע שלהם
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000869509

Tom Bril
11-08-13, 15:31
מרשים מאוד, בקרוב סרטון דומה גם בארץ : ) . . .

נמרוד
11-08-13, 16:06
סרטון פרסומת מופרע שלהם
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000869509

והנה ההוכחה שזה עובד - מה זה משנה שהכלי ב"סרטון המופרע" הוא לא בדיוק הכלי הסדרתי כמו שנטען פה?

moshicar
24-08-13, 11:06
אני רואה נכון?
לא מרימים אמברקס בדבר הזה?

לא בעל רייזר :)

-->