PDA

צפייה בגרסה מלאה : תוכנית לילה מזעזעת בערוץ 10

YosSima
02-08-13, 02:38
מדהים , בזמן שאני מתפחלץ על הספה אחרי יום עבודה ארוך, אני שומע מערוץ 10 בטלויזיה תוכנית שמעליבה את האינטליגנציה והייתי חייב לבדוק מה זה .

ולכל ההורים שילדהם יצאו לחופש ויודעים איך להוציא שיחה מהסלולארי - השמרו לכם מהדבר הזה, זה יכול לעלות לכם ביוקר

http://www.pitria.com/moon-time-channel-10 (http://www.pitria.com/moon-time-channel-10)

tzagi
02-08-13, 06:54
יוסי,
בתוק קפיטליסט מושבע אני לא רואה פה בעיה.
אצלינו לפחות יש מונח שנקרא "STUPID TAX" שמפורש כ "מס על טיפשות".

מצד שני, הנה עוד סיבה מעולה להעיף את הטלויזיה מהבית ולדעתי על כול הורה לעשות זאת.
גלוי נאות: לצערי(בגלל האישה) יש לי אחת, מחוברת רק לאינטרנט שהקופים יראו סרטים בדידוב עברי. אין קליטה מקומית, כבלים לווין וכולו.

YosSima
02-08-13, 13:23
יוסי,
בתוק קפיטליסט מושבע אני לא רואה פה בעיה.
אצלינו לפחות יש מונח שנקרא "STUPID TAX" שמפורש כ "מס על טיפשות".

מצד שני, הנה עוד סיבה מעולה להעיף את הטלויזיה מהבית ולדעתי על כול הורה לעשות זאת.
גלוי נאות: לצערי(בגלל האישה) יש לי אחת, מחוברת רק לאינטרנט שהקופים יראו סרטים בדידוב עברי. אין קליטה מקומית, כבלים לווין וכולו.

מסכים לגמרי , גם אצלי הטלויזיה נכנסה רק בגלל האשה ...
אבל כשילד רואה תוכנית כזו הוא לא מבין שזו רמאות

polar bear
02-08-13, 14:44
אתה צוחק עלי נכון? דווקא הדבר הבוטה , שברור שאין בו שום דבר חוץ משריפת זמן וכסף מטריד אותך? וזה שכל התודעה שלך נשלטת ע"י שקרים, עוות מציאות והסתרת מידע , זה לא מציק לך....

צחוקים:)

עידו לוריה
02-08-13, 15:26
אתה צוחק עלי נכון? דווקא הדבר הבוטה , שברור שאין בו שום דבר חוץ משריפת זמן וכסף מטריד אותך? וזה שכל התודעה שלך נשלטת ע"י שקרים, עוות מציאות והסתרת מידע , זה לא מציק לך....

++++1000
מי שרואה טלוויזיה / קורא עיתון / שומע חדשות / מצביע וכו' משלם על כך ( ולא על כסף מדובר ) .
בהחלט צחוקים :)

עידו

YosSima
02-08-13, 15:28

אם אתה מדבר על כל שאר מערכת השידורים בטלויזיה , אני מסכים לחלוטין.
שנים שייתי בלי טלויזיה עד שהטילו עלי ווטו ..

boaz avrahami
02-08-13, 16:45
התחלתם לבלבל תמוח מרוב חום?
משחר ההיסטוריה התודעה של האנשים נשלטת בגלל שהם חיית עדר.
חיות בעדר מסתכלות על הנהגה ומחקות אותה - גם בלי טלביזיה.

לוריה - גם בלי טלביזיה הילדית שלך מכורים לאותם שטויות כמו הילדים של השכנים.
הם מקבלים את כל החרא מהאינטרנט.

אתם בסך הכול קמצנים מדי בשביל לשלם אגרה וכבלים אז תפסיקו להתייפיף לנו פה.
ואז אתם מורידים סרטים פירטיים ופוגעים בזכויות יוצרים בשם החופש המוחלט.

חלאס כבר עם הזיבולים האלו.
תעשו מה שאתם רוצים אבל אל תטיפו לנו שאתם נאורים.

אגב - הזין היחידי בתוכנית האידיוטית הזו בערוץ 10 - עכשיו אני לא מגיע לראות את החבובות בלילה (לונדון וקירשנבאום)

עידו לוריה
02-08-13, 17:06
איפה ראית שאני כותב על הילדים שלי שהם לא רואים את מה שאחרים רואים .
קמצנות זה לא וזה לא נאורות זו בחירה , ובחירה שלי ושל אשתי ילדי ראשיים לבחור בעצמם אני סומך עלים , גם עם הם רואים זבל .
גם שגרתי במשק הילדים שלי יכולו לראות אצל סבתא וסבא שלהם טלוויזיה והם היו חופשים לבחור אבל כמעט מעולם הם לא בחרו לראות .
אין לי שום בעיה בעידן הנוכחי עם זכויות יוצרים הם מתפרנסים מספיק טוב גם כך , עובדה הם לא עומדים בתור לקבלת הבטלה .
ואני לא מוריד סרטים אני בצפייה ישירה :p
זה שאתה צריך קורס בהייה כול ערב בשביל לרוקן את היום זו בעיה שלך , וכידי שתגביר את המזגן אתה עוקצני :cool:

עידו

boaz avrahami
02-08-13, 17:08
קר לי כבר ;-)

Bernard
02-08-13, 19:05
אני לא מבין איך אפשר בלי טלוויזה... ואפשר לחשוב שאינטרנט זה מוצר אחר/טוב יותר..

אצלי הטלוויזיה כל הזמן עובדת (גם בארץ) ויש 3 - שלא לריב.
אני מכור לערוצי המדע ובלי עין-הרע, יש פה הרבה. הבעייה היחידה שלי פה, הן הפרסומות. כל הזמן מפריעות ואז אני עובר לערוץ האחר וזה מעניין לא פחות וכבר לא חוזר לקודם... וחוזר חלילה.

ובכלל.
מי שנותן לילדים שלו לצפות בטלוויזיה בשעות כאלה (גם בחופש), מגיע לו שיגזלו את כספו - זו לא הטלוויזיה, זה החינוך.

-->