PDA

צפייה בגרסה מלאה : קמפינג בים

יוש
06-08-13, 10:42
אהלן.

מחפש המלצות לקמפינג בים התיכון, רצוי באזור שאינו מעבר לצפון הקרוב.

בעבר, כשאפשר היה ליסוע עם הרכב עד לקו החוף, היו אפשרויות רבות.
תודה לאל שתקופה זו מאחורינו. עדיין, זה קצת מסבך את הפרקטיקה.

אהבנו מאד להתנחל בחוף פלמחים הדרומי והלא מוכרז. הבעיה שעכשיו צריך לשים את האוטו בכביש ואני מפחד מפריצות, גם זה כבר קרה שם.

לגבי חופים אחרים כמו מכמורת, הבונים, דור וכולי, הייתי מזמן מאד ולא ידוע לי מה האפשרויות לקמפינג כיום.

אידיאלי מבחינתי:

מקום עם מינימום המוניות.
לא צריך חשמל ומקלחות.
מצד שני, שקרוב יחסית לרכב שאפשר להגיע לעשות מקלחת קצרה
ולהעביר ציוד למיקום בשטח.
שאפשר להבעיר מדורה (בתוך בור שאח"כ מכסים).

אשמח להמלצות.

שוקי.

Tourist
06-08-13, 10:56
יש את חוף עתלית, לא המוכרז אלא זה שליד הבסיס.
הרכב במרחק מקסימום 60 מטר ממך.

יש גם חוף יפה מדרום לקיבוץ נווה ים.
שוב, נוסעים לעתלית, אבל הפעם נוסעים לתוכה ולכיוון הקיבוץ. מיד אחרי שעוברים את הגשר החדש שמעל פסי הרכבת רואים את צידו המזרחי של הקיבוץ מלפניך. פונים שמאלה וממשיכים דרומה כ-2 ק״מ.

קח בחשבון שזו העונה, אתה לא המתנחל היחיד.
מאידך הקהל הוא בד״כ משפחות רגועות.

gilad888
06-08-13, 10:56
חוף הבונים 50 ש"ח ללילה לרכב יש הכל הרכב קרוב מאד אבל לא על החוף ממש,יש את החוף שיורד ממעין צבי מול זכרון ניתן להגיע עם הג'יפ לקו המים אבל תחנה רחוק מאד ותדומם את הרכב כסה אותו בציליה והפקחים ירחמו נראה אתך באחד החופים מתכנן לשהות כמה ימים פשוט לקחו לנו את הים (למי שמקפיד לא לנסוע רק להחנות קרוב)

boaz avrahami
06-08-13, 12:22
בד"כ הפקחים לא מרחמים על מי שנכנס אפילו לשניה לפרוק או להעמיס ציוד.
אם ניתן ללכת על העקבות שנסעו בחוף עד לרכב שלך יש סיכוי שתחטוף גם קנס...

לתשומת לבכם - לפעמים רק מצלמים את הרכב ומודדים טווח.
את הדוח הפקח ימלא במשרד וישלח אליכם הביתה בהמשך.
יכול להיות שאפילו לא תדעו שחטפתם במקום.

asypeer
06-08-13, 12:56
אנחנו עשינו מסיבת רווקים לפני כחודש כק"מ דרומית לחוף דור- חוף מדהים, היינו לבד לגמרי.
ניתן להשאיר את הרכב בחניה הגדולה בחינם וללכת רגלית איזה ק"מ (ולא לשלם עבור כניסה לחוף, שמלא בתושבי האיזור - פורדיס וכו') . יש שם די הרבה תנועה ושומרים של כפר הנופש, אז לא הייתי חושש לרכב סטנדרטי.
הבעיה היחידה - שאם אתה רוצה לפרוק ציוד -אמנם יש שביל שמגיע כמעט עד החוף, אבל יש שם שער ברזל נעול (כנראה שרק לתושבי היישוב יש מפתחות) לנו היה מזל כי נכנסו ויצאו בתזמון טוב.
במהלך השבת ראיתי רכבים שמגיעים מכיון דרום ומזרח אל החוף (יש שם בריכות דגים אז אולי יש שביל - לא חקרתי) אז אולי ישנה גישה לרכב לטובת פריקת ציוד אחרי הכל.

cj 64
06-08-13, 13:34
לך לבריכה,,
גיפים ,,,ים ,,,,כנראה שזה כבר לא קיים

-->