PDA

צפייה בגרסה מלאה : בחירת סוג בולמים לסיקס

Cj1980
07-08-13, 11:40
שלום

ברצוני לקנות 4 בולמים חדשים לאחר ששלי נזלו לסופם
מעוניין בהמלצה ל4 בולמים במחיר שפוי לא משהו קיצוני בידיעה שיש לי כננת מלפנים שמוסיפה לנידנוד הרכב

תודה
שרון

נמרוד
07-08-13, 13:53
זה מסוג הדיונים שנדמה שקיבלו את התשובה מזמן מזמן... ;)

רכב ספרטני עם קפיצי עלים כמו סיקס, פחות רגיש לאיכות הבולמים. ולכן אתה בהחלט יכול להסתפק בבולמי טווין-טיוב (הסבר טווין טיוב מול מונוטיוב (http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=1699)) פשוטים כלשהם - יש המון מותגים ויש בולמים בלי שם מותג שעולים פחות ויכול להיות שמספיק טובים עבורך. כמה כסף חשבת להוציא על בולמים? אפשר להוציא בקלות בין 300 ל800 שקלים לבולם, וזה בלי ללכת על משהו משוכלל...

דרור ברלי
07-08-13, 14:28
זהו, שאפשר להמשיך להסתפק בבולמים פשוטים וזולים - זה כולה סיקס, קפיצי עלים, הוא ישן, הוא זול, אין טעם להשקיע וכו'.

ואפשר לעבור לבולמים טובים (ויקרים) ולגלות עולם חדש של נוחות נסיעה, שיכוך וגיהוץ מהמורות, יציבות, בטיחות בנסיעה...
אחרי שנים של היטלטלות באסכולה הראשונה, עברתי לשנייה - לא, לא עד הסוף (FOX וכו' עדיין יקרים לי מדי, למרות שזו בהחלט השאיפה) אבל כפתרון ביניים באיכות טובה בחרתי ב-KONI. עולם אחר לעומת כל מיני פרוקומפ ES1000 ורנצ'ו 9000/5000 ושאר בולמים זולים שמחביאים איכות ירודה מאחורי מדבקות עצבניות וגרמושקה צבעונית.

עדיין יקר לך? תנסה את האילתור הבא: לא יודע עד כמה הסיקס שלך מוגבה - אבל אם הוא מוגבה מאוד, תמדוד את אורך הבולם שאתה צריך (פתיחה מלאה וסגירה מלאה) ותבדוק אם בולמים אחוריים מקוריים של שברולט/GMC סוואנה מתאימים לך באורך - זה בולם מתוצרת AC-DELCO, די ארוך, צבוע בשחור ונראה פשוט אבל הוא מסיבי ואיכותי. היו לי ארבעה כאלה על סופה ונהניתי מכל רגע.

Cj1980
07-08-13, 23:45
כולם צודקים פה שזה כולה סיקס אבל ויש אבל
על הגיפ מותקנים קפיצים 6 אינץ בעלי מתלה קידמי הפוך שנועד לנוחות הנסיעה ובכלל זה אני מעוניין במשהו מעל הבסיסים דרור על איזה קונים אתה נוסע ובערך עלויות?

-->