PDA

צפייה בגרסה מלאה : טרופר קצר שנת 2000+

avikkllk
07-08-13, 14:48
טרופר קצר אוטומט דיזל/בנזין..המלצות,אזהרות וחוות דעת כללית תודה..

קליקליק

tooshey
07-08-13, 16:24
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=77739

בברכה,טושי

dorobo
07-08-13, 16:47
אם יש תקציב לדלק אז עדיף בנזין אם לא גם הדיזל (צריך למצוא אחת שמורה) אופצייה מצויינת
אני עם טרופר דיזל ארוך כבר כמה שנים וטפו טפו הכל בסדר ואני מרוצה מאוד מהאוטו הרבה כח ונוח מאוד
לעומת זאת הראשון שהיה לי לפני איזה 13 שנים גם דיזל ולפני שעבר את כל כל הריקולים הביא לי את המוות גם מנוע הלך וגם גיר אבל זה לפני שידעתי בכלל שיש בעיה במנועים של הטרופרים ולא ידעתי שצריך לשים רק חלפים מקוריים וכו'

אמנון

avikkllk
07-08-13, 18:13
טושי,אני א שואל בשבילי אני שואל בשביל חבר שיעצתי לו כסר והוא רוצה לשמוע עוד דעות.

נדב ש.
08-08-13, 22:39
בתקציב של שנתון טרופר 2000+ שזה בערך לפי השוק 30K(תלוי בדגם) אין הרבה אופציות אלא לרדת בשנתון לגבי רכבים אחרים.
הדיזל צריך קצת יותר תשומת לב לגבי המנוע, שמנים איכותיים למשל במנוע חובה סינטטי מלא, יש שתי פילטרים לשמן הקטן יותר שייך למע' ההזרקה מומלץ מקורי.
בראש המנוע יש את אטמי השרוולים המפורסמים(תעשה חיפוש תימצא גם כאן), נוזל קירור איכותי ישמור עליהם לאורך זמן.
חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים(לא חייב מוסך יבואן אבל שתהיה היסטוריה מסודרת), ישנם חיישנים כמו חיישן שמן מסילת הזרקה, כדי לבדוק מתי הוחלף, הולך בערך כל 150K, גורם לתופעות גימגום וכיבוי מנוע ואי יכולת הנעה, יש שתי מצברים כדאי ששניהם יהיו זהים.
הטרופר בנזין רגיש לגבי הגיר, מומלץ קולר גיר+וונטה+שעון חום על מנת למנוע הרס גיר במקרה היתחממות גיר במאמץ.
סה"כ הרכב נותן את התמורה הגבוהה ביותר לכסף, איכות ונוחות נסיעה מפנקים, מרווח נוח ומפנק יחסית לרכבים אחרים באותו שנתון בשוק.

avikkllk
09-08-13, 02:42
תודה רבה עזרת לי מאוד:).

קליקליק

raanan
09-08-13, 08:14
בתקציב של שנתון טרופר 2000+ שזה בערך לפי השוק 30K(תלוי בדגם) אין הרבה אופציות אלא לרדת בשנתון לגבי רכבים אחרים.
הדיזל צריך קצת יותר תשומת לב לגבי המנוע, שמנים איכותיים למשל במנוע חובה סינטטי מלא, יש שתי פילטרים לשמן הקטן יותר שייך למע' ההזרקה מומלץ מקורי.
בראש המנוע יש את אטמי השרוולים המפורסמים(תעשה חיפוש תימצא גם כאן), נוזל קירור איכותי ישמור עליהם לאורך זמן.
חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים(לא חייב מוסך יבואן אבל שתהיה היסטוריה מסודרת), ישנם חיישנים כמו חיישן שמן מסילת הזרקה, כדי לבדוק מתי הוחלף, הולך בערך כל 150K, גורם לתופעות גימגום וכיבוי מנוע ואי יכולת הנעה, יש שתי מצברים כדאי ששניהם יהיו זהים.
הטרופר בנזין רגיש לגבי הגיר, מומלץ קולר גיר+וונטה+שעון חום על מנת למנוע הרס גיר במקרה היתחממות גיר במאמץ.
סה"כ הרכב נותן את התמורה הגבוהה ביותר לכסף, איכות ונוחות נסיעה מפנקים, מרווח נוח ומפנק יחסית לרכבים אחרים באותו שנתון בשוק.
10+

הארה קטנה לגבי קולר לבנזין, דרוש קולר ענק או קולר גדול בחיבור בטור לחליל.

עוד יתרונות לטרופר,
בנוי מסיבי יותר (שילדה, סרנים, טרנספר) ביחס למתחרים (פראדו, פאג'רו, טראנו וכו' ).
איכות החומרים וההרכבה בתא הנוסעים מצויינת (הכול מוצק ולא "מקרקש" כמו במתחרה שעולה כמעט פי שניים).
מהלך מתלים מאחור מעולה שמאפשר עבירות טובה מאוד (גם למוגבל ההחלקה המצויין יש תרומה בנושא).

חסרונות,
בגלל הרכות ומהלכי המתלה, התנהגות הכביש כמו של אוניה אמריקאית ...
בלמים חלשים יחסית, הגה שלא נותן הרבה היזון חוזר.
בקיצור, בכביש הוא כלל לא ברמת הפראדו או הקינג (לא אמרתי פאג'רו Q ).

לדעתי, עדיין התמורה הכי טובה לכסף (בבנזין לפחות) !

רענן

סוזי המשתוללת
09-08-13, 12:26
10+

הארה קטנה לגבי קולר לבנזין, דרוש קולר ענק או קולר גדול בחיבור בטור לחליל.

עוד יתרונות לטרופר,
בנוי מסיבי יותר (שילדה, סרנים, טרנספר) ביחס למתחרים (פראדו, פאג'רו, טראנו וכו' ).
איכות החומרים וההרכבה בתא הנוסעים מצויינת (הכול מוצק ולא "מקרקש" כמו במתחרה שעולה כמעט פי שניים).
מהלך מתלים מאחור מעולה שמאפשר עבירות טובה מאוד (גם למוגבל ההחלקה המצויין יש תרומה בנושא).

חסרונות,
בגלל הרכות ומהלכי המתלה, התנהגות הכביש כמו של אוניה אמריקאית ...
בלמים חלשים יחסית, הגה שלא נותן הרבה היזון חוזר.
בקיצור, בכביש הוא כלל לא ברמת הפראדו או הקינג (לא אמרתי פאג'רו Q ).

לדעתי, עדיין התמורה הכי טובה לכסף (בבנזין לפחות) !

רענן

מסכים עם התמורה לכסף

לגבי הגודל של הקולר מדובר בדעתו של רענן בלבד , שבעיניי היא פתרון אוברקיל מטורף ומיותר ,שאינו מוכח טכנית ואף עשוי לגרום לבעיות אחרות , כפי שכבר כתבו לו בשרשור אחר
יש פתרונות אחרים , מובנים בתוך הרכב , אבל אנשים בוחרים לא להשתמש בהם ..
כשזה יהיה רלוונטי נעזור ...

avikkllk
09-08-13, 19:38
*מה המומלץ מבין השניים
*אפשר לטפל בשני הגיפים בבעיות הכרוניות שלהם?
*ובכללי זה גיפ מומלץ ליום יום + סופי שבוע בשטח?

קליקליק

raanan
09-08-13, 21:49
*מה המומלץ מבין השניים
*אפשר לטפל בשני הגיפים בבעיות הכרוניות שלהם?
*ובכללי זה גיפ מומלץ ליום יום + סופי שבוע בשטח?

קליקליק

אם צריכת דלק של 1:5 (עזוב סיפורים של 1:7 ) לא מפחידה אותך, אז הכי בטוח (מבחינת אמינות) בנזין.
אם לא, אז עבור דיזל 3.0 תכין קופת חיסכון ליום הסגריר ...

רענן

foxy
09-08-13, 22:13
סתם לצורך הדיון אם אין בעיה של דלק אז למה לא ללכת לכיוון אמריקה לדוגמא גרנד צירוקי הרבה יותר רכב מפנק ברמות לא קשה לשפר ולטעמי גם ניראה יותר טוב

אלדר
09-08-13, 22:51
טרופר בנזין סטנדרטי יהיה יותר עביר בשטח מגרנד צ'ירוקי סטנדרטי.

foxy
09-08-13, 23:34
הגבהה קלה והחיסרון הופך ליתרון סרנים חיים עדיפות ברמה הבסיסית אבל עזוב אני משוחד חחחחחחחח

avikkllk
10-08-13, 01:44
אני בונה על זה שאני גר בצפון ואני נוסע נסיעות בין עירוניות ,אמרתי אחד ל 9+- אבל 1:5 עדיף לרכוש האמר

shmil
10-08-13, 10:08
כתבת בהתחלה שזה עבור חבר שלך, ופתאום עכשיו זה עבורך?
אם אני זוכר נכון, אתה חייל בשרות חובה.
בהנחה שזכרוני לא מטעה אותי, הייתי ממליץ לך לא לרוץ להחליף כלי רכב. לכל כלי רכב יש תקופת הסתגלות אצל בעלים חדש, בה מגלים את כל הבעיות שלא היו ידועות בעת הקנייה, ובה מתפתחות כל מיני תקלות בשל שינוי סגנון הנהיגה ברכב.
המלצתי לך היא להשלים את שירות החובה מבלי להחליף רכב, ואחר כך, לכשתדע מה אתה רוצה ומה תכניותיך, תחליט ותבצע.

avikkllk
10-08-13, 13:08
אמרתי שזה בעבור חבר וכך זה נשאר ,לא אני רשמתי את ההודעה האחרונה אלא הוא,אני חייל עם ספורטז וככה תשאר עד שאשתחרר ,בבקשה אמרתי משהו בהשעה הראשונה אל תערבבו את זה :).

shmil
10-08-13, 13:42
ואנחנו אמורים לנחש שמישהו נכנס בשם המשתמש שלך, כתב דברים בשמך, וזה לא אתה.

גאוני.

asafk
10-08-13, 15:55
השאלה בראש השרשור ברורה אז ננסה להתמקד בעיקר...?

הבנזין כמו כל בנזין שתיין דלק ובתמורה מספק לא מעט כוח.
הגיר לא באמת בעייתי אם יודעים מה לעשות ואיך.
הדיזל אכן ידוע לשמצה, אבל כאמור רכב אחרי הריקול שעוקבים אחרי מצבו, הוא לא פצצה מתקתקת כמו שהיה מקובל לחשוב. הגיר בדיזל הידני לעומת זאת טומן בחובו הפתעה בדמות החלפת קלאצ' של 1500 שח...

לסיכום. זה רכב שמזדקן יפה יותר מבני דורו, בנוי איכותי ומסיבי ועם חלקי חילוף די זולים. זה שאין לו נעילה אחורית בשוק זה חיסרון לדעתי. יש נקודות תורפה ידועות, אבל עם תשומת לב נכונה אפשר להימנע מהן. גם אם נופלים... זה הוצאה של כמה אלפי שקלים. הרבה יחסית למחיר הקניה, מעט באופן יחסי למכללים של כלים אחרים.

אסף.

avikkllk
10-08-13, 16:01
שמיל אם רשמתי כך אין סיבה שאשקר,
אסף מה אתה ממליץ אז??
אתה אומר שאיסוזו מלבד הקניה זו השקעה לא קטנה,
לאן אתה ממליץ להמשיך בחיפוש אחר דיזל טוב או פשוט לעבור רכב?
1:5 זה צריכה שכיום אי אפשר להרשות לעצמך בבנזין

קליקליק

avikkllk
10-08-13, 16:01
השיפורים לרכב יבואו עם הזמן ולא מיד בקניה .

קליקליק

avikkllk
10-08-13, 18:51
(null)

לאר קריאה מעמיקה יותר הבנתי טוב יותר את דברייך,תודה רבה אסף:).

-->