PDA

צפייה בגרסה מלאה : קישור GPS בין סמסונג 3 לאייפד 3

faitn11
10-08-13, 10:38
שלום יש לי אייפד 3 WIFI (לא 3g - זאת אומרת ללא סים וללא GPS).האם ישנה דרך בה אני יוכל לשדר לאייפד אות GPS בבלותות' מהסמסונג 3 שלי ? בתודה מראש

glaydi
10-08-13, 10:47
כן זה נקרא GPS theter או משהוא כזה
עובד נחמד ומדי פעם מתנתק
הגרסה החינמית היא לכמה דקות והקנייה היא בעשרה שקלים

faitn11
10-08-13, 10:58
לא הבנתי אותך למי האפליקציה הזו ? לסמסונג או לאייפד ? ואיך מקשרים את ה- GPS בין שני המכשירים ?

glaydi
10-08-13, 11:44
תתקין אותה בשניהם
נמצאת להורדה בחנות play
יש סרטון הדרכה
אתה משדר בWI מהטלפון לטאבלט רשת ומיקום .

asypeer
10-08-13, 13:57
אם אני זוכר נכון, אין אפשרות לעשות את זה באייפד ללא פריצת המכשיר והתקנת אפליקציה מתאימה (roqybt) בגלל המדיניות של אפל. כמו שלא ניתן להעביר קבצים בBT, זאת בהנחה שאתה רוצה לחבר אותם בחיבור BT. לגבי חיבור דרך WIFI - לא יודע.
באותה מידה אתה יכול לקנות מקלט GPS שעובד בBT ב-15 דולר באיביי ואז אתה לא צריך את הטלפון בכלל, אבל חובה לפרוץ את האייפד (לא כזה סיפור..)
אגב, היתרון של קישור בBT מקלט GPS הוא שלדעתי אם אין קליטה למכשיר הסלולרי אז העסק לא יעבוד במקומות ללא קליטה - אני לא חושב שיש לו מקלט GPS שיכול לעבוד ללא סלולרי. יתקנו אותי המומחים.

faitn11
10-08-13, 16:12
יש לי מקלט GPS b.t הבעיה זה אייפד לא מזהה אותו
מה צריך לעשות אחרי הפריצה כדי שהאיידס יזהה אותו ?

asypeer
10-08-13, 21:16
בתור התחלה - תתקין את האפליקציה שרשמתי לך roqy bt (חפש אותה בסידיה - היא עולה 4 דולר) -זה (http://www.roqy-bluetooth.net/wp/)האתר של המפתח.
כמו כן, תהיה בטוח שאתה מכניס את המקלט למצב גילוי. אני חושב שכל התהליך של הזיהוי וההתאמה נעשה דרך האפליקציה אבל אני לא כבר לא זוכר, ייתכן וזה נעשה דרך הממשק הרגיל של האייפד.

faitn11
11-08-13, 00:41
תודה אנסה

erezgur
11-08-13, 15:41
בהנחה שהאייפד יודע לעבוד עם GPS BT חיצוני, אזי כל מה שאתה צריך זה להפוך את האנדרואיד שלך למקלט GPS BT כזה עבורו.

ישנן פתרונות תוכנה כאלו בעולם האנדרואיד כמו גם בעולם הסימביאן ואפילו עבור מחשבי כף יד :)
למיטב זכרוני היישום עימו עבדתי באנדרואיד למטרה זו נקרא בפשטות "Bluetooth GPS", אם לא תמצא - אוכל לבדוק זאת בערב.

ארז גור

cgp
11-08-13, 15:56
בהנחה שהאייפד יודע לעבוד עם GPS BT חיצוני, אזי כל מה שאתה צריך זה להפוך את האנדרואיד שלך למקלט GPS BT כזה עבורו.

ישנן פתרונות תוכנה כאלו בעולם האנדרואיד כמו גם בעולם הסימביאן ואפילו עבור מחשבי כף יד :)
למיטב זכרוני היישום עימו עבדתי באנדרואיד למטרה זו נקרא בפשטות "Bluetooth GPS", אם לא תמצא - אוכל לבדוק זאת בערב.

ארז גור
ה BLUETOOTH GPS זו אפליקציה לאנדרואיד בלבד, שמאפשרת לעבוד עם מקלט בלוטוב חיצוני, וגם "לעבוד" על הגי פי אס הפנימי ,במידה ורוצים צקלט חיצוני יותר טוב.
לא מבין באייפון אבל בטח יש משהו דומה

אין משהו שיהפוך את הסמסומג שלך למקלט גיפיאס וישדר בבלוטוס או WIFI.
להיות "ספק" WIFI בלבד --כן
ירון

asypeer
11-08-13, 16:01
במצבו המקורי, אי אפשר לזווג אייפד עם מקלטי BT (או אביזרי OBD2 שמשדרים ב BT) מבלי לפרוץ את המכשיר.
למה? תשאלו את אפל, הם רוצים שהBT ישמש לשמע בלבד כנראה.
אבל אם המכשיר נפרץ, זה אפשרי ועובד, מניסיון.

faitn11
16-08-13, 08:57
תודה רבה על התשובות - דברתם סינית איתי (ואני לא מבין סינית), אבדוק את זה מול הבן שלי (17) מחובר לאייפון שלו בדרך קבע.

-->