PDA

צפייה בגרסה מלאה : בולמי בילשטיין נראים חדשים

ערן טרופר...+six
10-08-13, 17:09
קיבלתי מתנה משכן( שקיבל מחבר), 3 בולמי בילשטיין אם כובע כחול נראים במצב מצויין. השאלה אם הבילשטיין ניתנים לכיוון, ואם כן אולי כדאי להחליף אותם במקום הבולמים של הקיט של bds ?? שהבנתי שהם די רקים ובא לי רכב קשיח ולא מיטלטל , מקסימום תbds נעביר לרודיאו שלי.

ערן טרופר...+six
10-08-13, 19:29
תאמת קראתי קצת באתר וראיתי פרסום של חבר בפורום ״ סופת המדבר״ שקנה סט נשבר לו אחד וקיבל יחס חרא מאספיר ... בין לבין הבנתי שלא ממש בא לי לקנות מהם בולם 4 שחסר לי , אבל גם הבנתי שבילשטיין קשיחים שזה מה שאני מחפש בדיונות/ ים נגד הטלטולים . (לקידמיים לפחות , ויש ספייר)

ד ו ר ו ן
10-08-13, 20:40
בולם ״קשיח״ זה ביחס לסטאפ ספציפי של קפיצים ורכב, במצב ריק ו/או עמוס.
אותו בולם יכול להיות רך לרכב אחד וקשה לרכב אחר.

תנסה ותשווה את ההרגשה האישית שלך.

הסדרה הצהובה-כחולה היא הבסיסית של בילשטיין,אבל הבעיה שלך שונה, קיבלת 3 בולמיםשעבדו על רכב (כמה ק״מ? ) וצברו את בבלאי שלהם.
ואם אני מהמר נכון, אתה גם לא תדע להגיד מי היה יחד על סרן קדמי או אחורי.
מה שאומר שאם אתה רוכש אחד חדש, יש סיכוי לא רע שהרכב לא יהיה במיטבו מבחינת עבודת מתלה.
ואז, למעט אם הם עבדו ממש מעט, הפתרון הנכון יותר להשתמש רק ב-2 על אותו הסרן.

ערן טרופר...+six
10-08-13, 22:18
נראים במצב ממש חדש כמעט בלי סריטה , ציינתי שבגדול גם ככה מגיעים לי 4 בולמים בקיט של bds , הבנתי שהבולמים בקיט רכים אז נחליף תקדמיים מהסט באלו שקיבלתי ככה יהיו לי קשיחים מקדימה .תאמת אם לא תיהיה ברירה נחליף לקוני האבי טראק שהיה מותקן לי בטרופר הקצר שהיה לי .

סופת המדבר
13-08-13, 21:40
בקשר ליחס שקיבלתי מאספיר
לא טעית ..
יחס מאכזב 'חרא של יחס' כמו שאמרת
חברה כזאת ארצית/עולמית לא מסתכלת לאזרח הפשוט בעיניים
לגבי הבולמים שקיבלת אם הם במידה סטנדרטית יש לי אחד משומש תקין..

Genady
13-08-13, 22:25
בולמים מחליפים בזוגות, בדרך כלל!
השלישי שים בצד כספייר למקרה חירום , רק תשמור אותו במצב עומד!

IlanHadar
13-08-13, 22:27
בקשר ליחס שקיבלתי מאספיר
לא טעית ..
יחס מאכזב 'חרא של יחס' כמו שאמרת
חברה כזאת ארצית/עולמית לא מסתכלת לאזרח הפשוט בעיניים

מסכים - בגלל בולמים כאלה אותי הם איבדו בתור לקוח.

מה שכן הבולמים האלה עם המגף הכחול ניתנים לתיקון

ד ו ר ו ן
14-08-13, 18:00
מסכים - בגלל בולמים כאלה אותי הם איבדו בתור לקוח.

מה שכן הבולמים האלה עם המגף הכחול ניתנים לתיקון

לפי מה שעלה בדיונים בעבר, אספיר לא מתקנים את הבולמים האלו.

תמיר שמעון
27-08-13, 23:48
היזהרו מבולמי קוני כמו מאש , הרכבתי על הסופה שלי ובמשך שלושה חודשים כשאני נוסע רק בסופי שבוע לא נהניתי מהם
פירקתי את הבולמים אחסנתי בארון והחזרתי את הרנצו שהיו לי לפני כן , כשמצאתי זמן נסעתי ליבואן לבדוק אולי יקבלו עליהם
אחריות אבל הם בחרו שלא לקחת אחריות בטענה שעברה שנת האחריות למרות שהם מתגאים שהבולם ברמה גבוהה ויכול להחזיק מעמד
כל חיי הרכב. אותי כלקוח הם בטוח שאיבדו וברצוני שאחרים לא יפלו כמוני .

OFF-RoaD
28-08-13, 07:45
מה רצית בעצם, לבוא אחרי יותר משנה ולקבל כסף חזרה? אתה רציני?

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4

tzagi
28-08-13, 08:08

אמריקה ורסאנו....אמריקה.

tzagi
28-08-13, 08:28
היזהרו מבולמי קוני כמו מאש .

וברצינות, "הנאה מנהיגה" זה עניין של טעם, והתאור "לא נהניתי מהם" מאד מעורפל ולא ניתן להבין ממנו דבר.
דוגמה בפועל: לפני כ20 שנה קיבלתי סט של 4 בולמים קוני למרצדס(כמעט חדשים!) שהיה לי מהמעסיק שלי בזמנו, הוא טען שאלה בולמים של טרקטור...
הרכבתי אותם והם היו טובים פי 100(לפחות) מהבולמים סאקש האורגינליים, סוף סוף הרכרוכיות...נעלמה.
קוני זה מוצר מעולה- אולי לא מתאים לאפליקציה שלך,אולי לא לטעם, אבל לשלול מותג ככה סתם?

ערן טרופר...+six
30-08-13, 08:42
דווקא קוני היו לי בטרופר הקצר לפני הסופה , מרוצה מהם מאוד , כיוונתי למה שנוח לי( 3 מצבים)

תמיר שמעון
07-09-13, 09:01

1. אם היית קורא טוב מה שכתבתי היית מבין שלקחת אחריות זאת לא חובה לקבל כסף בחזרה אבל מוצר דפוק/מקולקל שנמכר כחדש חובה להתנצל בפני הלקוח ולהחליף לו במוצר חדש כולל התקנה על הרכב .
2. אני בטוח במאה אחוז שאם המקרה הזה היה קורה לך לא היית מוותר כל כך בקלות במיוחד שמדובר במוצר לא זול בכלל .

תמיר שמעון
07-09-13, 09:39
וברצינות, "הנאה מנהיגה" זה עניין של טעם, והתאור "לא נהניתי מהם" מאד מעורפל ולא ניתן להבין ממנו דבר.
דוגמה בפועל: לפני כ20 שנה קיבלתי סט של 4 בולמים קוני למרצדס(כמעט חדשים!) שהיה לי מהמעסיק שלי בזמנו, הוא טען שאלה בולמים של טרקטור...
הרכבתי אותם והם היו טובים פי 100(לפחות) מהבולמים סאקש האורגינליים, סוף סוף הרכרוכיות...נעלמה.
קוני זה מוצר מעולה- אולי לא מתאים לאפליקציה שלך,אולי לא לטעם, אבל לשלול מותג ככה סתם?
1. אני אנסה לפזר את הערפל מהתיאור "לא נהניתי מהם"
לבולמים של קוני יש שלוש אפשרויות כוון , רך,בינוני ,וקשה , לפני ההרכבה כוונתי למצב הרך והרכבתי , אבל הנסיעה הייתה קשה ולא זה מה שרציתי
פירקתי את הבולמים על מנת לבדוק אולי לא כוונתי כמו שצריך ולאחר כמה ניסיונות ובדיוק ולפי ההסבר המצורף הסתבר לי שלא משנה מה אני אעשה
הבולם נותר במצב קשה ועם גיפ סופה לנסוע על מצב קשה תאמין לי זה לא מרצדס.
2. גם לקוני יכולים להיות פשלות רק צריך לדעת גם לקחת אחריות .

תמיר שמעון
07-09-13, 09:51
דווקא קוני היו לי בטרופר הקצר לפני הסופה , מרוצה מהם מאוד , כיוונתי למה שנוח לי( 3 מצבים)
אני מבין שיש לך עכשיו סופה ?
תזהר להרכיב קוני חדשים
אם בכל זאת תרצה קוני אני מוכן לתת לך את שלי שהם כמו חדשים תבחן אותם ותבין למה לא כדאי קוני.

ד ו ר ו ן
07-09-13, 11:06
1. אם היית קורא טוב מה שכתבתי היית מבין שלקחת אחריות זאת לא חובה לקבל כסף בחזרה אבל מוצר דפוק/מקולקל שנמכר כחדש חובה להתנצל בפני הלקוח ולהחליף לו במוצר חדש כולל התקנה על הרכב .
.
לפי התיאור שלך, זה ובנוסף לגבי הכוונון, הבולם נשמע תקין, רק לא לטעמך. שזו לא תקלה.

אני חייב לציין שלפני כמה שנים כשניסיתי קוני, והם לא התאימו לרכב בגלל חוסר שיכוך מתאים לקפיצים שהיו, קיבלתי החזר מלא אחרי כמה ימים של התנסות עם המוצר-שוב, פיות משבוע שהיה ברור שסה לא זה.

אחרי שנה זה ממש לא לעניין לבקש החזר.

tzagi
07-09-13, 11:26
תמיר-שמעון
תבין, יש מערכת יחסית בין קפיצים- לבולמים -למשקל הרכב- לטעם -לסדר הכוכבים בשמיים.
רכבים עם קפיצים מיועדים לשוק האפריקאי (סופה, הילקס-סתם לדוגמה) לא יהנו מהרכבת בולם קשיח שבעיקרון מיועד(ים) להעתקים האמריקאיים (YJ, טויוטה פיקאפ)
זה לא אשמת הבולם או היצרן או המוכר, זה אשמת הקונה שלא עשה שעורי בית לפני שרוקן את החשבון בנק על מוצר שלא מתאים לריכבו.

ד ו ר ו ן
07-09-13, 12:43
תמיר,
בולמי קוני מתכווננים לריבאונד=שיכוך פתיחה.
כך שאם הרכב הרגיש קשה במצב רך של הבולמים זה בעיקר אומר שהם לא שיככו את ההצלפה של פתיחת המתלה.
ודוקא מצב ״קשה״ אמור לעזור לך, לא מצב ״רך״.

תמיר שמעון
08-09-13, 01:08
לפי התיאור שלך, זה ובנוסף לגבי הכוונון, הבולם נשמע תקין, רק לא לטעמך. שזו לא תקלה.

אני חייב לציין שלפני כמה שנים כשניסיתי קוני, והם לא התאימו לרכב בגלל חוסר שיכוך מתאים לקפיצים שהיו, קיבלתי החזר מלא אחרי כמה ימים של התנסות עם המוצר-שוב, פיות משבוע שהיה ברור שסה לא זה.

אחרי שנה זה ממש לא לעניין לבקש החזר.
1. דורון אני לא בקשתי החזר כספי , מה שבקשתי זה להחליף מוצר שנקנה כחדש והתגלה כפגום , מה לא מובן ?
2. אני חוזר ואומר שקוני מתהדרים בבולם שאמור להחזיק מעמד כל חיי הרכב , אני מדבר על שלושה חודשים בלבד שהיה מורכב .
3. כתבתי שלאחר כוון הבולם נשאר המצב קשה , זה נראה לך תקין ?

תמיר שמעון
08-09-13, 01:22
תמיר-שמעון
תבין, יש מערכת יחסית בין קפיצים- לבולמים -למשקל הרכב- לטעם -לסדר הכוכבים בשמיים.
רכבים עם קפיצים מיועדים לשוק האפריקאי (סופה, הילקס-סתם לדוגמה) לא יהנו מהרכבת בולם קשיח שבעיקרון מיועד(ים) להעתקים האמריקאיים (YJ, טויוטה פיקאפ)
זה לא אשמת הבולם או היצרן או המוכר, זה אשמת הקונה שלא עשה שעורי בית לפני שרוקן את החשבון בנק על מוצר שלא מתאים לריכבו.
יקירי , היבואן נשאל אם יש לו בולמים שמתאימים לסופה וזה מה שהוא סיפק
אם היבואן יודע שזה לא מתאים לסופה אתה לא חושב שחובה עליו להודיע ללקוח ?
אשמת הקונה (אני) שקניתי מוצר שהאמנתי בכל ליבי שהוא ברמה גבוהה אבל בפועל המוצר היה פגום ואין "אבא" מאחוריו.

תמיר שמעון
08-09-13, 01:36
תמיר,
בולמי קוני מתכווננים לריבאונד=שיכוך פתיחה.
כך שאם הרכב הרגיש קשה במצב רך של הבולמים זה בעיקר אומר שהם לא שיככו את ההצלפה של פתיחת המתלה.
ודוקא מצב ״קשה״ אמור לעזור לך, לא מצב ״רך״.
דורון ,כן ריבאונד לא ריבאונד הסופה נהייתה בטון כמו לנסוע על קרטינג ששובר לך את החוליות של הגב
החזרתי את הרנצו שהיו לפני כן והם עדיפים בהרבה על פני הקוני
הטעות שלי שחשבתי שעם הקוני הנסיעה תשתפר .

ד ו ר ו ן
08-09-13, 21:32
דורון ,כן ריבאונד לא ריבאונד

זה מראה ש:
1. לא טרחת להתעמק במה שכתבו לך.
2. שאתה לא ממש מבין איך בולמים עובדים( מילא להגיד שאחד דפוק, אבל כל הארבעה?)
3.
שאתה בעיקר רוצה לפרוק תסכול שנזכרת שנה מאוחר מידי לבוא בטענות למישהו..
שיהיה לך בהצלחה.

tzagi
08-09-13, 22:02
אם היבואן יודע שזה לא מתאים לסופה אתה לא חושב שחובה עליו להודיע ללקוח ?

שאלה מעולה,
במיוחד אם אתה יוצא מנקודת הנחה שהיבואן-רוכל מבין במוצר שהוא מוכר
תפקיד היבואן ליבא מוצרים שרוצים לקנות והקונים דורשים מותגים,
קח לדוגמא יבואן ביגוד של אברקומבי-פינץ', כשהוא מוכר לך חולצת טריקו ב700 שקל, האים תפקידו להסביר ללקוח שזה זבל שלא שווה 20 שקל?
הוא מוכר מותג, לא חולצה.
כך גם בכול ענף אחר.
אגב, הפורום הזה קיים בשבילך ועוזר לך לעשות שעורי בית, בקלות יכולתה להעלות שאלה: שלום יש לי סופה ואני מעוניין בבולמי קוני, מה אומרים?
הייתה מקבל תגובה לעניין כגון: בולם מעולה אבל זה לא בשבילך.

תמיר שמעון
19-09-13, 10:14
זה מראה ש:
1. לא טרחת להתעמק במה שכתבו לך.
2. שאתה לא ממש מבין איך בולמים עובדים( מילא להגיד שאחד דפוק, אבל כל הארבעה?)
3.
שאתה בעיקר רוצה לפרוק תסכול שנזכרת שנה מאוחר מידי לבוא בטענות למישהו..
שיהיה לך בהצלחה.
דורון , לפי התגובות שלך אני בטוח שאתה קשור באיזה שהוא אופן ליבואן
אלה לא תגובות של לקוח וגם לא אובייקטיביות

תמיר שמעון
19-09-13, 10:29
[QUOTE=tzagi;534476]שאלה מעולה,
במיוחד אם אתה יוצא מנקודת הנחה שהיבואן-רוכל מבין במוצר שהוא מוכר
תפקיד היבואן ליבא מוצרים שרוצים לקנות והקונים דורשים מותגים,
קח לדוגמא יבואן ביגוד של אברקומבי-פינץ', כשהוא מוכר לך חולצת טריקו ב700 שקל, האים תפקידו להסביר ללקוח שזה זבל שלא שווה 20 שקל?
הוא מוכר מותג, לא חולצה.
כך גם בכול ענף אחר.
אגב, הפורום הזה קיים בשבילך ועוזר לך לעשות שעורי בית, בקלות יכולתה להעלות שאלה: שלום יש לי סופה ואני מעוניין בבולמי קוני, מה אומרים?
הייתה מקבל תגובה לעניין כגון: בולם מעולה אבל זה לא בשבילך.[/QUOTE

לפי דבריך יש מצב שבולמי קוני הם בעצם זבל של בולמים שנמכרים באלפי שקלים כוון שהם מותג ואנשים כמוני לא יודעים על כך
אם כן , אני מרגיש חובה להזהיר קונים אחרים שלא יפלו בפח כמוני
לגבי השאלה:
"שלום יש לי סופה ואני מעוניין בבולמי קוני, מה אומרים"?
זה לא רלוונטי כוון שהבולמים כבר נרכשו .
חג שמח .

ד ו ר ו ן
19-09-13, 11:04
דורון , לפי התגובות שלך אני בטוח שאתה קשור באיזה שהוא אופן ליבואן
אלה לא תגובות של לקוח וגם לא אובייקטיביות
מנסים לעזור לך, ואתה מתעקש לזרוק הכל על היבואן, עד כדי נסיון לקשור גם אחרים אליו.
הסיבה היחידה שאני עונה היא הנסיון הכפשה שלך.

שקלתי אולי לענות לך במעט ציניות, אבל מישהו עוד יבין את זה לא נכון.
אז שיהיה ברור:
נכון לשנים האחרונות, אני לא משתמש בבולמים של קוני, ואף פעם לא היה לי קשר ליבואן מעבר ללקוח מרוצה בעבר הרחוק מאד.

תמיר שמעון
19-09-13, 19:02
מנסים לעזור לך, ואתה מתעקש לזרוק הכל על היבואן, עד כדי נסיון לקשור גם אחרים אליו.
הסיבה היחידה שאני עונה היא הנסיון הכפשה שלך.

שקלתי אולי לענות לך במעט ציניות, אבל מישהו עוד יבין את זה לא נכון.
אז שיהיה ברור:
נכון לשנים האחרונות, אני לא משתמש בבולמים של קוני, ואף פעם לא היה לי קשר ליבואן מעבר ללקוח מרוצה בעבר הרחוק מאד.

דורון , לא בקשתי שתעזור לי אני פשוט רוצה שאחרים לא יפגעו כמוני ומהתגובות שלך אי אפשר שלא להבין באיזה צד אתה מצדד ללא עוררין .
אתה יכול לענות איך שבא לך אני לא לוקח את התגובות כמוך למישור האישי .

OFF-RoaD
19-09-13, 20:04
אני קצת מופתע. "הישראלי המכוער" בגיפולוג? חשבתי שהאתר הזה חסין...

קנית מוצר. לא היית מרוצה. לקח לך שנה (!!!) לבוא בטענות. ואתה מתלונן על השירות?

מה זה "בולם מתאים לסופה"??? תמצא לי על כבישי הארץ שתי סופות זהות, ואקנה לך רביעיית פוקסים בהתאמה אישית.
המוצר לא היה פגום. או לפחות לא הוכחת שום דבר כזה. הוא לא התאים לתחת שלך ולטעמך האישי - היבואן צריך לספוג את זה? על מה ולמה?

ושיא השיאים - החכם הגדול שיודע טוב מכולם והחליט שאם החוליות שלו בגב לא זורמות עם בולמי קוני, זה חרא של בולם וצריך "להתרחק ממנו כמו מאש".

אה, ולפני שתקפוץ בראש: חבל שאין לי קשר ליבואן. אם הייתי בעל אינטרסים הייתי מתאמץ ממש כדי שתתחרט על המילים שלך בשרשור הזה.

ד ו ר ו ן
19-09-13, 21:52
המוצר לא היה פגום. או לפחות לא הוכחת שום דבר כזה. הוא לא התאים לתחת שלך ולטעמך האישי - היבואן צריך לספוג את זה? על מה ולמה?
לא יודע מה המצב היום מבחינת השירות של קוני,
אבל לפני 10 שנים, כשניסיתי דגם ספציפי של קוני לרכב, ואחרי כמה ימים, בדגש על מספר ימים, היה ברור לי מעל לכל ספק שהם לא מתאימים לקפיצים שיש על הרכב, פניתי למשווק שזיכה אותי בלי שום השגות.
אותי כלקוח זה הרשים.

תמיר שמעון
02-12-13, 19:23
אני קצת מופתע. "הישראלי המכוער" בגיפולוג? חשבתי שהאתר הזה חסין...

קנית מוצר. לא היית מרוצה. לקח לך שנה (!!!) לבוא בטענות. ואתה מתלונן על השירות?

מה זה "בולם מתאים לסופה"??? תמצא לי על כבישי הארץ שתי סופות זהות, ואקנה לך רביעיית פוקסים בהתאמה אישית.

ושיא השיאים - החכם הגדול שיודע טוב מכולם והחליט שאם החוליות שלו בגב לא זורמות עם בולמי קוני, זה חרא של בולם וצריך "להתרחק ממנו כמו מאש".

אה, ולפני שתקפוץ בראש: חבל שאין לי קשר ליבואן. אם הייתי בעל אינטרסים הייתי מתאמץ ממש כדי שתתחרט על המילים שלך בשרשור הזה.

אני ממש לא מופתע מהתגובה שלך אתה אפילו לא שם לב כמה היא אישית מתלהמת ומלאה באיומים ואתה עוד מכנה אותי הישראלי המכוער ?
כדאי שתביט במראה טוב טוב אני בטוח שתראה את הישראלי המכוער במיטבו לכן מה שנותר לי זה לרחם עלייך .

amirk
02-12-13, 20:06
לי דווקא היה ניסיון טוב מאוד עם הבולמים של קוני ועם היבואן. לאחר תום תקופת האחריות אחד הבולמים מהרביעיה שהיה על הרכב החל לנזול. היבואן כיבד את האחריות, ומכיוון שלא היה במלאי הדגם שהיה אצלי קניתי דגם יקר יותר לא לפני שזכיתי במלוא הסכום ששילמתי עבור הבולם שנזל.
הקשר שלי ליבואן מסתכם בהיותי לקוח מרוצה.

Sent from my XT910 using Tapatalk

OFF-RoaD
03-12-13, 13:45
אני ממש לא מופתע מהתגובה שלך אתה אפילו לא שם לב כמה היא אישית מתלהמת ומלאה באיומים ואתה עוד מכנה אותי הישראלי המכוער ?
כדאי שתביט במראה טוב טוב אני בטוח שתראה את הישראלי המכוער במיטבו לכן מה שנותר לי זה לרחם עלייך .

אני אכן די מכוער, אבל אין לזה קשר להתנהגות שלי. ברור שהתגובה מתלהמת. התנהגות בזויה כזו גורמת לי לרתוח. אין פלא שהשירות שאני ועוד רבים וטובים פה בארץ מקבלים מהיבואנים ונותני השירות לוקה בחסר. מי שנכווה ברותחין נזהר בפושרין. אחרי לקוח כמוך גם אני לא הייתי נוקף אצבע מעבר למה שאני חייב בשביל אף אחד.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

-->