PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצות למכון כיוון פרונט לסילברדו באזור המרכז/דרום

segev
11-08-13, 00:02
שלום

מחפש המלצות למכון כיוון פרונט לשברולט סילברדו (2012)

רוב מכוני כיוון הפרונט אינם מותאמים לטנדרים אמריקאים פול סייז,

בשני מקומות שהייתי שכן מותאמים לרכבים הנ"ל (אחד בבאר שבע והשני באשדוד) סיפרו סיפורים אבל לא נתנו פתרון (משיכה בהגה)

תודה

אדי
11-08-13, 01:10
במידה וכבר ביצעת כיוון פרונט והרכב עדיין מושך לאחד מהצדדים, שווה לבדוק גורמים נוספים.
ברכב ליסינג הייתה לי תופעה דומה שנגרמה מג'נט עקום, התופעה לוותה גם ברעידות, אבל אולי זה היה בגלל שהגלגל גם לא היה מאוזן מעבר לכך.

אדי

segev
11-08-13, 07:24
אין ברכב ג'נט עקום, הרכב לא עבר תאונה או כל טראומה אחרת וצמיגי הרכב חדשים. בכל מקרה, עיוות בג'נט או אי איזון גלגלים יגרום לרעידות ולא למשיכה קבועה בהגה.

יש צורך בזיהוי הבעיה ובכיוון נכון של זויות הגלגלים, מכון כיוון פרונט עם נסיון בסילברדו יוכל לבצע את המשימה בהצלחה, השאלה איפה מוצאים כזה ?

שגב

dingo1st
11-08-13, 07:28
שגב שלום..
אני יכול להמליץ לך על מכון פרונט בראשל"צ בחור מקסים בשם יוסי...( המלצה שקיבלתי מד"ר טושי ) ..
איש אמין ומקצועי...
אני לא יודע לגבי פול סייז אבל אני מאמין שאם תשאל אותו תקבל תשובה כנה .. יכול \לא יכול...
יוסי: 0577341541
בהצלחה..
ראם

eysham
11-08-13, 07:43
נשמע כמו ברקס שלא משתחרר עד הסוף.
תבדוק אחרי נסיעה אם אחד הגלגלים חם יותר מהאחרים

איל

dingo1st
11-08-13, 07:45
ד"א יכול להיות גם צמיג שהורכב לא לפי כיוון תנועה...
ברקס תפוס.. ספק ברכב חדש..

MR BIG
11-08-13, 13:05
"מקור הצמיג " בבאר שבע.
אזו התעשיה עמק שרה.

עשיתי אצלו פעמיים כיוון פרונט לסילברדו ללא כל בעיה.
דבר עם גבי , הבעלים . איש ישר ומקצועי.

segev
12-08-13, 17:32
תודה לכל המגיבים

ברקס תפוס אינה אופציה, גם כי מדובר ברכב חדש שמטופל בקביעות במוסך מורשה וגם ברקס תפוס בנסיעה על כביש מהיר יגרום לקצת יותר מגלגל חם.

הרכב דורש כיוון של שפיעת אופנים (קמבר), כיוון מקבילות הגלגלים (שפור) ברכב תקין, בסילברדו ניתן לכוון את שפיעת האופנים ע"י שינוי מעלות במשולש המתלה העליון.

כיוון זה דורש איש מקצוע שיודע מה הוא עושה, המקומות שבהם הייתי עד היום לא ידעו להגיד: "מתנצל, לא אוכל לבצע עבורך את הכיוון" אלא חיפשו סיבה לבצע ברכב תיקון במכלולים שאינם קשורים לכיוון הפרונט.

שמעתי על טובות גבי מעמק שרה, אני אכנס אליו ואדווח.

שגב

asafk
12-08-13, 18:33
נגררים ו.ר.ד כפר הנגיד.

אסף.

e-sheta
12-08-13, 21:25
יכול להמליץ על המעבדה לרכב בחולון תישאל מי זה ג'וועד אומנם ביצעו אצלי עבודה בסילבראדו בנזין אבל העבודה אמורה להיות זהה , ייתכן ומישהו נגע בכיוון של המתלה הקידמי במוטות הפיתול זה משפיע בקמבר

שלום

מחפש המלצות למכון כיוון פרונט לשברולט סילברדו (2012)

רוב מכוני כיוון הפרונט אינם מותאמים לטנדרים אמריקאים פול סייז,

בשני מקומות שהייתי שכן מותאמים לרכבים הנ"ל (אחד בבאר שבע והשני באשדוד) סיפרו סיפורים אבל לא נתנו פתרון (משיכה בהגה)

תודה

PW
12-08-13, 21:27
"פרונט אלשיך" ע"י צומת כנות, תחנת דלק סונול מדרום ל"חצר המלכה"
בעל מקצוע מהמעלה הראשונה, ישר, אמין, תותח על בכיוון פרונט כולל כלי רכב כבדים, משאיות וכד'.
מומלץ בחום.

drumeran
17-08-13, 00:43
+1

גם אני סובל ממשיכה קלה בהגה, ואשמח לקבל המלצה על מקצוען באזור השרון.

Eran Drumer

-->