PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתלבט פרדו או לנדקוזר

moshe.amid
18-08-13, 12:20
שלום חברים,

אני בעלים של פרדו בנזין 2003, 172,000 ק"מ, יד 2, שמשמש כרכב שני ועושה כ- 11,000ק"מ לשנה, הרכב ברשותי 3 שנים ומתוחזק ברמה גבוהה במוסך טויוטה (אין לי זמן לטפל/לתקן לבד למרות שיש לי הבנה טכנית), יוצא לי לטייל עם הרכב בממוצע פעם בחודש עם המשפחה בשטח ברמת קושי בינונית עד קשה הרכב ממוגן ועם צמיגים 50/50 ולא מוגבה, הרכב חזק ונוח בשטח, אף פעם לא הייתה בעיית עבירות הרכב עובר ועולה הכל די בקלות, הרכב חזק גם בכביש ומהנה גם ביום יום...
צריכת הדלק לאורך זמן היא 6 -7 קמ/ליטר, אני מתלבט האם להתקדם במודל לעבור ללנד קרוזר 120 (חושב על 2006-2008) , אומרים לי שבשטח הפראדו טוב יותר, מה דעתכם מה הייתרונות והחסרונות של הלנד קרוזר(120) מול הפראדו?
האם כדאי בנזין או דיזל?
:confused:

sos4u
18-08-13, 13:16
בהנחה ואתה משתמש בכרב בעיקר לשטח, למה להחליף ? לטעמי פראדו עם נעילות "אמיתיות" עדיף על LC 200--2008.

בכל מקרה אם ותחליט להחליף - עדיף דיזל. עקב זמינות רבה של מומנט גבוה בסל"ד נמוך.

elad.wg
18-08-13, 19:43
אני יכול להגיד לך שאין תחליף לרכב שלך! אני נוסע על כזו, אמנם קצרה, איתי מטיילים לנד קרוזרים קצרים וארוכים.
הטיולים שאנחנו עושים ברמה קשה עד קשה מאוד - מבחינת עמידות אין מה להשוות הפראדו עמיד הרבה יותר!
(חסכונית היא לא אבל אם זה היה באמת מפריע לנו, לא היינו מחזיקים כזו.)
אין ספק שתקבל קצת יותר פאר, יש שיגידו גם נוחות נסיעה, אבל בהתחשב בזה שאתה נוסע הרבה בשטח ברמות עבירות בינוני - קשה. עזוב אותך!! תהנה מהאוטו!
מי כמוך יודע שהרכב חיה בשטח וממש "פרייבט" בכביש.

-->