PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצה למוסך מיצובישי, באיזור תל אביב

רמי גלבוע
18-08-13, 14:30
היי, חברים
עבור חבר טוב (שחשב שמיצובישי יותר אמין מלנד רובר), מבקש המלצה למוסך טוב באיזורנו.
פג'רו Q מודל 2000, 2.8 דיזל. הבעיה, כנראה, משאבה או מסנן דלק, או אולי משהו אחר לגמרי?
בנסיעות האחרונות התחיל לגמגם, עכשיו כבר לא מניע.

המוסך לא חייב להיות מורשה, העיקר שיבין ולא יישחט במחירים

תודה, רמי

רמי גלבוע
18-08-13, 18:52
נו; מה כבר ביקשתי?
מומלץ פאג'רו, זה הכל

ניר ל
18-08-13, 19:32
פילטר לא מסובך להחליף לבד, לבדוק אם הוא סתום זה עוד יותר פשוט. אבל אם החבר לא בעניין של ללכלך את הידיים -

חפש מכון דיזל מומלץ לשיפוץ המשאבה, זה אלמנט שעשוי לדרוש שיפוץ אחרי כ 150K ומן הסתם כאן מדובר כבר על שיפוץ שני. לא צריך גורו , זה רכב פשוט ונוח לטיפול.

רמי גלבוע
19-08-13, 07:03
ניר, תודה על העידוד, אבל - הבנאדם לא רוצה לחפש התקלה או החליף לבד, מחפש מוסך. אין כזה?...

ניר ל
19-08-13, 09:53
שלח אותו לכל מוסך כללי שמקובל עליך ושאתה יודע מי עובד על הרכב . כל מכונאי ידע לבדוק איפה הבעיה ואם המשאבה צריכה שיפוץ היא תישלח למכון חיצוני .

אין יתרון למוסך מורשה, חוויתי זאת על בשרי...

אגדה או לא, הרכב שלי כבר שנה רביעית אצלי , נוסע כל שנה יותר ק"מ ממה שנסעו כל הג'יפים הקודמים שלי ביחד ונכנס פעמיים- שלוש למוסך סה"כ .

פעם אחת לפרונט-מוטורס בראשל"צ - שם הוחלפו התותבים והבולג'ויינטים למתלה הקדמי , פעמיים למוטורוני בת"א - הוחלפו רצועות מנוע, גרמושקות מקוריות לציריות , מחזיר שמן לדיפ' קדמי , תושבות מנוע וגיר מקוריות . נגרם לי נזק לאגני המנוע והגיר עקב שימוש אלים ללא מתווך רך בג'ק עמוד לצורך החלפת התושבות ... גם הרעידות שבגללן הוחלפו התושבות לא נעלמו, זה כל מה שיש לי לספר על מוסכים עם הרכב הזה עד היום.
אני יכול לספר מעיון בהסטורית הטיפולים של הרכב טרם זמני, שהוא טופל בעבר במוסך מיצובישי ("האחים" ?) בבני ברק, לזכרוני הם גם שלחו את משאבת הסולר לשיפוץ , מאז עשתה 80 אלף ק"מ , המנוע מניע בנגיעה ואוכל 1:7.3 בנסיעה עירונית , לא מעשן ולא משחק סנוקר.

-->