PDA

צפייה בגרסה מלאה : קריאה להקמת עמותת בעלי רכב כפול הנעה(בשם הגנרי-בעלי ג'יפים)

yes1952
18-08-13, 21:40
אני מציע ומוכן להלחם על כך,להקים עמותה חוקית ולהתחיל לתקוף בבית המשפט,זו הדרך הדמוקטית היחידה שעדיין ניתנת לנו וטוב שכך,
אינני חושב שהפקחים עושים עבודה רעה-להיפך הם מקבלים שכר על מנת לאכוף את החוק ו/או התקנה ובכך הם פועלים ביושר-לפחות רובם,
לא הפקחים הם הכתובת-הרשות היא הכתובת וכתבתי לעיל מה צריך לעשות,
בעיקרון הקמת עמותה עולה כסף-אך אני רוצה להאמין ששאם הגרעין הקשה של הג'יפאים וכן מעגל שני ושלישי ובנוסף כל הקוראים שאינם רשומים ייצתרפו לעמותה שתוקם אם תוקם,אנו כח של כמה עשרות אלפים של בעלי רכב כפול הנעה,
כך גם ניתן יהיה לנקות מקרב ציבור הנהגים את אילו שמוציאים את שמנו כקהל חובב טיולים ושטח(כן גם חוף ים)לרעה ולשימצה
תחשבו על כך
אני מתחיל מבחינתי לפעול להקמת עמותה שכזו
אשמח להרשמה אדירה ורחבה בין כאן או בפרטי או למייל שלי-אולי זו המלחמה האחרונה שלי בממסד אך מאחר וכרגע אני צופה לפחות עוד 29 שנות נהיגה בג'פ שלי-אז יש לי זמן-
וחוץ מזה לכל אחד יש תחליף
ומכאן אני קורא לצעירים בפורום
באם לא תתגייסו לעמותה שכזו היום,מחר תוכלו רק להזיל ריר מול תמונות וסרטי 4x4 מפני שגם את הענף שלנו עוד יחסלו מסיבות כאילו ואחרות
מנהלי הפורום--ללא עמותה כזו בקרוב שם הפורום יהיה -ג'יפולוג-פורום נוסטלגיה על ימים יפים יותר--אני רואה בפורום זה מקום ממנו ניתן להתחיל להפיץ את משנתנו ולא רק
ואם נצליח לכופף את התפל שבחוק ולבנות חוק שיוויוני יותר והוגן יותר---דיינו
כן חברים עמותה עולה כסף-אך דוחו"ת דרקוניים עולים יותרהסכמתכם להקמת עמותה שכזו-זה
נא לא לפתח דיון או לפתוח דיון נוסף-בבקשה הביאו כאן את התגייסותכם--וכן ניתן לשלול רעיון זה אך בבקשה בשפה הגונה ומנומקת

יוסף עמנואל שושני

tzagi
20-08-13, 03:15
אשחק את פרקליטו של השטן
1.למה טוב העמותה הנ'ל?, מה היא תעשה-מסוגלת לנסות?
2.כמה זה יעלה? היכן יושקע הכסף?
3. מדוע שהעמותה הזאת תהיה שונה מאחרות? כידוע לא חסר עמותות בתחום, מה כולם עשו עד היום? ( בנתיים, המקרה היחידי (שאני מכיר) בו היה שינוי בחוק זה הוספת רישוי לרכב אספנות והקרדיט למועדון ה5)

בקיצור, מה הBIZ PLAN??
לא מנסה לפתח דיון, אלה שאלות שכול גולש-קורא ישאל לפני שהוא מתגייס.

yes1952
20-08-13, 22:53
ג'ו ידידי
כאשר אראה שיש לפחות היענות לרעיון אציג את עקרונות העמותה
בנתיים כפי שניבאו חכמי השבט-את הרוב לא מעניינת התארגנות לא אלימה כנראה
אני מניח שלו הייתי מציע 500 ליטר דלק חינם היו עומדים 20 אלף בתור
אז אם לרוב לא איכפת?שידפקו
אני יכול להביא את עדר הג'יפים לשוקת אני לא יכול להכריח אותו לשתות
לעצמי בלבד?לי יש פתרון חוקי אך הוא מקנה רק לי ולמתי מעט את הזכות הזו להגיע לאן שאני רוצה
אתה מגיע לארץ לחגים?

דרור ברלי
20-08-13, 23:42
אני אשמח.
אבל התחושה האישית שלי היא שלציבור הג'יפאים אין זמן וכוח למאבקים. דווקא הגרעין הקשה של ג'יפאים מעדיפים להנמיך פרופיל כי התדמית שלנו על הפנים (כן, גם בגלל מה שחלק לא קטן מאיתנו מעולל) ואנחנו מצטיירים רע מאוד בתקשורת שיש בה רוב גדול, רעשני ומוצק למבקשי רעתנו (אני יודע את זה מבפנים).

אנחנו מצטיירים ככוחניים, רעשניים, דורסי צבים, כלניות ותיירות שוודיות, מלכלכים את השטח, מזהמי אוויר, פותחי קוליסים, אלימים ובנוסף להכל גם "עשירים"... כל מה שנחשב היום לרע ומוקצה. ההדיוט הממוצע שקורא עיתונים מכנה בשם "ג'יפ" כל רכב 4X4 שהוא רואה - החל בסמוראי של 15K שקלים ועד ריינג' רובר במיליון וחצי שקל. מבחינתו אין שום הבדל, ולכן כל התארגנות להפגנה/רעש יביאו בדיוק את ההיפך ממה שאנחנו רוצים.
הדרך היחידה להילחם ברשויות שמתעמרות בנו היא דרך בית משפט. צריך לחפור עמוק, למצוא איפה הם התנפחו מעבר למימדים שלהם ולהחזיר אותם לגודלם הטבעי. זה קשה וזה עולה כסף כי זה בדיוק מה שהמערכת רוצה - להתעלל באזרח. וכאשר הוא מבקש את צדקתו - להתיש אותו. אבל אין ברירה, פשוט כי ב"מדינת החוק" הזו שבה "הכל שפיט", פשוט אין דרך אחרת.
צריך להיות ברור שאנחנו בעד הגנה על הטבע והסביבה ובעד אכיפת החוק על אלה שפורעים אותו - אבל דורשים לשים סוף לאכיפה הבריונית הפרועה ללא אבחנה בין עבריין אמיתי לאזרח תמים, שגובלת בטמינת פחים ומכשולים (אי הימצאות שילוט וכו') ושיש תחושה קשה שהיא מגיעה מתוך אג'נדה מאוד ברורה להימנע מלהתעסק עם העבריינים האמיתיים אלא לעשות קופה על אזרחים תמימים שהם הרוב המוחלט.

רק דבר אחד צריך להיות ברור - יהיה קשה עד בלתי אפשרי להשיג הקלות/הטבות בחוקים מגבילים קיימים. שלא תצפו שפתאום ירשו לכם לרדת לים עם הג'יפ... מה לעשות - צב ים מסכן מעורר יותר אמפטיה בקרב ההדיוטות מג'יפאי "עשיר, כוחני, מרעיש ומזהם" שפקח התעלל בו על לא עוול.

boaz avrahami
21-08-13, 00:05
גם אני בעיקרון בעד אבל ג׳ו צודק.
צריך אג׳נדה וצריך לדעת שיש גם פתרון משפטי ומה הדרך....
אחרת זה פשוט לרתום את העגלה לפני הסוסים.

Bernard
21-08-13, 00:40
ואללה דרור...
אני חושב שזו אחת הפעמים הבודדות שאנחנו ממש, אבל ממש, אומרים את אותו הדבר - כמובן שאתה מתנסח טוב יותר...

דרור אומר בדיוק מה שאמרתי בשירשור ההוא, של "יום ים, עם פקח טי@ש"..

לדעתי, או יותר נכון לעניות דעתי, עלינו לנהוג כצדיקים ולתת לאחרים לעשות את מלאכתינו - רוכבי האופניים וכו'.
אני קורא פה ושם, שגם בהם, ברוכבי האופניים, מתעללים "בשם עבודת הקודש"...
עם כל הכבוד לנו, רוכבי האופניים נחשבים כיותר ידידותיים לסביבה ויהי להם יותר קל לשכנע (את הציבור ואת מי שצריך) שההם, ברט"ג, מגזימים בפרשנות שלהם את החוק והמטרה ומסע הצלב - צריך "לעודד" אותם להראות כמה רט"ג "יורדים מהפסים"...

יריב קלר ברוך
21-08-13, 01:47
אני חושב שנציג בפוליטיקה שיקבל רוח גבית מקהילה שלמה יכול להזיז הרבה מעבר ויש לזה גם יכולת להצלייח עם היו נציגים שילכו לא רק על חוף הים אלה גם על הדלק והמיסוי על הרכבים ועוד יוכלו לגרוף הון פוליטי ולהשפיע.
אז יש לנו שתי אופציות
1 להריץ קבוצה
2 לאתר חובבי רכב בתחום הפוליטיקאים ולנסות להראות את כוחנו וכנגד לקבל את הסיוע מבפנים
בקיצור חוקים ושינוי זה בכנסת וקל להשפיע על שינוי למספר חופים בארץ שיורשו לשמש גיפאים מאשר לבטל חוק או לקבל את תמיכת השופט התורן

yes1952
21-08-13, 13:20
ואחרי התגובות הללו אני מוכן להרים את הכפפה
אני אנסח תקנון,אעביר לעורכי הדין החברים כאן בפורום
ואז אפרסם כאן את הטיוטה
יוסי

omri_t
21-08-13, 16:33
לדעתי יש הרבה מקום לעמותה כזו.
אהיה מוכן לסייע גם באופן פעיל.
קשיים לא חסר, גם חסרונות יש עד אינסוף.
קשה מאוד לאחד הרבה אנשים סביב רעיון.

אבל היום בכלל אין ייצוג. גם אם מישהו רוצה לנסות לשמוע אותנו..

Bernard
21-08-13, 16:46
יוסי - אני מוריד בפניך את הכובע!!!

boaz avrahami
21-08-13, 18:49
אני מזכיר לכל המהססים שכיום יש חוק מוטורי רק בזכות עמודה שלקחה על עצמה להזיז משהו שנחשב בלתי אפשרי.

אולי התוצאה לא מושלמת אבל בהחלט הספורט המוטורי שהיה אחד הדברים הכי שנואים בתקשורת חוקי היום!

כל הכבוד יוסי וגם אני אשמח לסייע ככול שאדרש

Bernard
21-08-13, 18:55
מצב ואתגרים ובעיות שונים לחלוטין.

KOOKE
21-08-13, 19:02
למרות שאין זה תחום התמחותי אשמח לסייע ללא תמורה.

נמרוד
21-08-13, 19:21
אני מזכיר לכל המהססים שכיום יש חוק מוטורי רק בזכות עמודה שלקחה על עצמה להזיז משהו שנחשב בלתי אפשרי.

אולי התוצאה לא מושלמת אבל בהחלט הספורט המוטורי שהיה אחד הדברים הכי שנואים בתקשורת חוקי היום!

כל הכבוד יוסי וגם אני אשמח לסייע ככול שאדרש

אוי ואבוי אם זה התקדים... :( אם יש חשש קל שבקלים שהתוצאה תזכיר את אסון חוק הספורט המוטורי, אסור להתחיל אפילו.

lizard
21-08-13, 19:30
נמרוד אנחנו כל כך מסכימים :-)

boaz avrahami
21-08-13, 19:31
ברוך שליט ואני היינו אלו שדחפו את הקמת העמותה שהגישה את הבגצ״ים לכיוון החוק המוטורי אחרי שהגענו למצב שהיה בלתי אפשרי לקיים ספורט מוטורי בלי להיות עבריין או לקחת סיכון אדיר כך שאני מכיר את העניין מקרוב מאוד...

אמנם לא לתוצאה הזה פללנו אבל למרות כל המגרעות טוב מהמצב שהיה קודם ודי בהתחלה הבנתי שזה יהיה רחוק ממושלם.

למדתי מאז שבמקום שבו יש אנשים ואגו התוצאה לא תהיה כמצופה ותמיד יהיו כאלו שימשכו לכיוונים שהם קצת לטובתם
גם פה זה כנראה יקרה אם תקום עמותה ושאף אחד לא יפקפק בכך אפילו. זה טבעם של אנשים.

בכל מקרה זה עדיף מלא לעשות כלום ולתת לרשויות לבעוט בנו בלי רחמים

boaz avrahami
21-08-13, 19:33
ועוד דבר, גם את החוק של הספורט המוטורי אפשר ואולי צריך לתקוף שוב בבית משפט.
יש מספיק סיבות טובות

asafk
21-08-13, 19:58
ואני אומר... זהירות.
לא בטוח שכאשר מה שמבקשים יתגשם, זה יהיה כל כך טוב.
(עיין ערך חוק הספורט המוטורי, וגם חפשו קצת את המאבק הציבורי "משחררים את חוף פלמחים".... ותחשבו אולי בעצם היה יותר טוב קודם.. ועוד ועוד)

אסף.

moshik999
21-08-13, 20:01
עמותה זה דבר חשוב ונכון ואני מעריך שגם יביא לתוצאות
עמותה ללא כסף ותקציב לא שווה הרבה
אני מוכן לתרום 500 ש"ח ברגע שיהיה חשבון בנק לעמותה.

Bernard
21-08-13, 20:07
ואני אומר... זהירות.
לא בטוח שכאשר מה שמבקשים יתגשם, זה יהיה כל כך טוב.
(עיין ערך חוק הספורט המוטורי, וגם חפשו קצת את המאבק הציבורי "משחררים את חוף פלמחים".... ותחשבו אולי בעצם היה יותר טוב קודם.. ועוד ועוד)

אסף.

וגם, יותר קרוב, התושבים משיכון "ל" ברמתץ אביב ופינויי שדה דוב...

yes1952
24-08-13, 00:25
כאשר הפפריקה שלי שואלת אותי לאחרונה "מה אתה בוהה באוויר כל הערב"או "אני שומעת את החריקות של הדיפרציאל הדפוק אצלך במח"
אני יודע שאני בדרך הנכונה
אילו מכאן שמכירים אותי יודעים שכאשר חילקו אגו אני בכלל הלכתי לדוג דגים
ושחיפשו אותי בעבר להעמידני על במה ולתת לי איזו מזכרת ,בכלל שכבתי מתחת ל CJ הישן שלי ופירקתי לו את הגיר
לא מעניין אותי כבוד,יו"ר או כל תואר אחר
מעניין אותי להקים מערכת שתנקה את המוץ מהתבן,וזה ניתן
ומאחר וזו לא תחנת רוח ואינני דון קישוט,הרי שהעמותה שלנו תקום לאחר שיהיה לנו תקנון שיקבל את אישורו מהחברים
שמוליק תודה-על כל 500 שלך אני אתן 1000 ולא מתוך שוויץ,אלא מפני שאני מאמין בדרך,
שפנו אלי החבורה הצעירה מהטכניון וראיתי את אמונתם והלהט שלהם פתחתי את הארנק ואני מאושר שהייתי חלק במשהו חשוב הקשור לחינוך ,ביצוע וכו' וכו'
ולכן שזרק לי חבר את המשפט הזה"אתם כולכם בפורום נלחמים במשך החלטתי לנסות לעשות מעשה
בהזדמנות זו
תודה לכל הכותבים לי מאחורי הקלעים
תודה לאילו שתומכים כאן
מעניין אותי מי הם אילו שהיום בדרך לנצרת וחזרה סימנו לי באורות או צפרו בשמחה-אני רואה בזה סימן שכן יש מה לעשות וכן אנחנו ננסה להצליח לשנות-
תבינו
זה לא רק פלמחים או הרשט"ג
אילו המגבלות של משרד התחבורה לשיפורים,להוספת מערכות בטוחות יותר לרכב,זה אלף ואחד נושאים לרווחת בעלי ההנעה הכפולה אך בצורה מסודרת ,חוקית,וחסכונית אם אפשר-זה מכלול אחד שלם
ועכשיו אדום מפני שאל יתהולל חוגר כמפתח
שבת שלום

טל חסיד
24-08-13, 09:20
יוסי שלום!

כל הכבוד על היוזמה שלך, בשנים האחרונות מעמדנו נשחק מאד עוד מעט אם לא נעשה משהו בעניין נוכל ליסוע ברכבים שלנו על הכביש בלבד וגם זה לא בטוח כי יורידו אותנו מהכביש.

מאחל לך בהצלחה ביוזמה שלך.

טל

ishc
24-08-13, 10:03
יוסי אני איתך

-->