PDA

צפייה בגרסה מלאה : פורנו שטח...אזהרה קשה לצפייה

KOOKE
19-08-13, 22:24
מתנצל על הפניה לפורום בארץ האפשרוײת הבלתי מוגבלות אבל זה שירשור עם תמונות ״פורנו״ של jk מהיותר מוטרפים שיש:

http://www.jk-forum.com/jk-show-tell-33/who-has-jk-forums-coolest-most-bad-%24%24-jeep-99145/

אך אך לו הייינו דומים ולו בקצת גם בתחום המוטורי למה קורה שם....

דרור ברלי
19-08-13, 23:00
כושיליאמא שלהם. נדבקה לי המקלדת.

eysham
19-08-13, 23:04
כושיליאמא שלהם. נדבקה לי המקלדת.

ראית מה זה?.... אין שם אף סופה....
אמריקאים דפוקים...

asafk
19-08-13, 23:11
אכן...

bad-a$$

אסף.

cj 64
20-08-13, 00:21
ראית מה זה?.... אין שם אף סופה....
אמריקאים דפוקים...
כי הם יודעים ,שגונבים אותם,

Bernard
20-08-13, 00:38
אוווףףף!!!

מצאו חן בעיני התמונות של רנגלר רגיל, ליד משופר/מוגבה - נראה כמו רכב שלט ליט רכב רגיל...

גם ההוא, שהוא יותר גדול מהאמר...

איך דרור אמר... הכוש....

Tourist
20-08-13, 01:13
פריצות נהדרת....

KOOKE
20-08-13, 01:31
דביל שכמוני צופה בתמונות הפורנו האלו ומוטרד במחשבות..... יאללה איך שהוא הבאתי אותה התיפלצת כזו כאן בארץ הקודש.... נו אז... איך אני חונה איתה בתל אביב, איך היא נכנסת לחניון תל אביב מצוי.... איך בכלל אני מניף את ה- 100 ++++ ק״ג שלי מדייום ביומו למרומי התיפלצת...
דביל כבר אמרתי לא??

tal-jk
23-08-13, 09:51
Yes indeed
כוסשלראבק ...
אגב הרוב שם תוצרת אחד שקורא לעצמו COP4X4 .. אחד הפסיכו.... היותר פסיכו שיש שם .. :)

ד ו ר ו ן
23-08-13, 10:56
קחו גם בסרט..
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=76021

asafk
23-08-13, 17:19
אני קצת מתקשה להתפעל...
לא בגלל שאלו לא דברים יפים.
אלא בגלל משהו שנכנה אותו... חוסר יצירתיות..?
אין ספק שהרנגלר הוא בסיס נהדר ושכמות האביזרים והשיפורים שאפשר לשים עליו היא מטורפת.
אבל בסופו של יום... נראה כאילו מדובר באנשים שהביטוי העצמי היחיד שלהם הוא בבחירת הצבע. כל השאר נראים ממעוף הציפור כמו עדר שהולך אחרי האופנה של קטלוג שיפורים זה או אחר...
יש שם כלים בודדים שמראים ראש קצת אחר. מחוץ לעדר. אבל הרוב... כאילו התקשרו למוקד ההזמנות ואמרו.... אני מבקש להזמין מעמוד 5 עד 80. הכל.

אסף.

יייעעעעעעכטטאאאקדדדכנחכאמו

lizard
23-08-13, 17:45
אסף זה בגלל שהם התקשרו למוקד הזמנות וביקשו את המוצרים מעמוד 5 עד 80....
אתה יכול ליצור לבד, אתה יכול שייצרו לך ואתה יכול (ולפעמים זה הנכון ביותר) לקנות מוצר קטלוגי. בתכל'ס אלא אם יש לך אפשרות (ואז בכל מקרה זה לא רלוונטי) לבנות לבד אז הרוב קונים מקטלוגים. רק שבארה"ב יש שוק לדברים האלה. מאז שהתחלתי לעקוב אחריהם בפייסבוק, פוייזן ספיידר שמייצרת כאלו דברים גדלה בערך פי 4. כל חודשיים הם שוכרים ו/או עוברים למקום גדול יותר עם יותר תחנות עבודה ויותר כלים. הסרטונים שלהם ושל בליסטיק פבריקיישנז (שאני קונה מהם המון מוצרים) על חיתוך לייזר ועיבוד שבבי פשוט גורמים לי להזיל ריר....

-->