PDA

צפייה בגרסה מלאה : רעש של קפיץ נישבר ??

ששון
28-05-05, 20:32
היום (שבת) נסעתי לראשונה עם הסמוראי החדש שלי 94 סגור בעל קפיצים אחורים של סיקס תוצרת נקסוס וכאשר נסעתי בשטח חוץ מהרעשים של הנעילה שמעתי עוד רעש ולאחר הרשתי מכה לפי ההרגשה באוטו זה כאילו הקפיץ נישבר או יוצא וניכנס למקום הסתכלתי על הקפיצים הכול ניראה כשורה

מה יכולה להיות הבעיה ולמה זה נשמע ככה?

תודה מראש ששון

six 4 life
28-05-05, 20:56
בדוק גמויות בולמים ותקינות הבולמים עצמם
כמו כן בדוק את הגומיות שיושבות בתוך המאיה של הקפיץ.

-ארז 8) -

ששון
28-05-05, 20:58
הבוקסות והקפיצים תקינים זה דבר ראשון שבדקתי הקפיץ אומנםלא חדש וקצת חלודה אבל שלם ותקין אחד מהעלים יצא קצת מהמקום אבל זה לא עושה רושם שמישם הבעיה

הרעש הוא דומה לרעש של הנעילה אבל חזק בהרבה

סוזי המשתוללת
28-05-05, 21:22
דבר עם חגי שמכר לך את האוטו או עם אלון

six 4 life
28-05-05, 21:24
את הרעש אתה שומע בקפיצות? במפרים?

-ארז 8) -

אלון_ק
28-05-05, 22:08
מה שאתה שומע זה את הקפיץ נע ימינה ושמאלה על הבורג. אם חגי לא סידר את זה, יכול להיות שאתה שומע את הקפיץ נוגע גם בצד התושבת ומשתחרר במכה. תבוא, נראה, נסביר לך מה צריך לשנות (רוב הסיכויים שזה רק הוספת שייבות בשביל הרעש הזה).

שיהיה ברור: אתה לא נוסע על "מערכת מתלים מתוצרת נקסוס", אתה נוסע על אב-הטיפוס שלי (ורק על חצי ממנו, אם כבר מדברים על זה). הוא לא מושלם, בגלל זה הוא "אבטיפוס". להשלים אותו לא קשה, אבל כמו שאמרתי לחגי: אני לא בונה מערכת מתלים לאף אחד. אני מוכן לעזור לכולם, אבל אני לא בונה את זה.

אלון_ק
28-05-05, 22:51
כמובן שאין לשכוח את האפשרות שחגי כן פתר את הבעיות ההן ואתה מבלבל בין נעילה לקפיץ. שים לב שבין דטרוייט בסופה לבין לוקרייט בסמוראי יש הבדל תהומי בהרגשה (לטובת הדטרוייט, אגב), אז אם אתה רגיל מדטרוייט... קפוץ לביקור, אם יש לך זמן.

ששון
29-05-05, 06:37
:D :?:

אלון_ק
29-05-05, 17:48
במושב הבונים.

-->