PDA

צפייה בגרסה מלאה : איפה שמים את הטלפון הסלולארי בXJ?

נמרוד
21-08-13, 08:50
מצ"ב פרויקטצ'יק לחיבור בין צ'רוקי בן 20 שנה לסמארטפון מודרני. המקום הריק בדיוק מול אצבעות יד ימין, מעל שקע המצית, פשוט ביקש שיחברו אליו את הטלפון, במקום החיבור המקובל לשמשה שהוא גבוה, מפריע לשדה הראייה ולא מסתדר עם סך השמש שאשתי מאלו שמקפידות להשתמש בו גם בחורף (כל אחד והחינוך המוטורי שלו). יצא יציב ביותר. מה שצריך זה:

עריסת סמארטפון סינית כלשהי, מינוס הזרוע שנדבקת לשמשה
ברזל
בוקסה ישנה שנכנסת בכוח לתוך המתאם של העריסה
קצת סקוץ' Dual Lock 3M (או סרט דביק דו-צדדי כלשהו)
דבק מהיר + סודה לשתייה (להדבקת הפלסטיק לבוקסה)
רתכת מיג :D
דיסק
ספריי צבע שחור

78362

78361

78363

78359

78360

opl
21-08-13, 09:02
יפה מאוד.

איך זה שכלכך נקי אצלך בפנים ? אתה עושה מסדר עם מברשת שיניים?

boaz avrahami
21-08-13, 09:18
אני רואה שהשתמשת בטלפון של אישתי...

לא הבנתי איך חיברת את הפלאח לדש?
בחרת יופי של מיקום לטלפון.
דובי היה פותח שם חור עם ג׳יקסו....

JustDoB
21-08-13, 12:21
למה ג׳יגסו אם יש צ׳יינסוו ? 😉

דרור ברלי
21-08-13, 14:27
מה הקטע של דבק מהיר וסודה לשתייה? זה מחזק את העניינים?

נמרוד
21-08-13, 14:41
זה כדי להדביק פלסטיק למתכת "לתמיד".

בועז - זה מחובר לדשבורד עם Dual Lock שזה כמו סקוצ' אבל חזק. היה יכול להיות עם סתם דבק דו צדדי, השתמשתי במה שהיה מתחת ליד.

boaz avrahami
21-08-13, 14:43
לכאורה.
ל 3M יש תוסף "מקצועי" לדבק מהיר.
איך שלא יהיה אל תבנה על זה כעל דבק חזק במיוחד... ואם אפשר תשתמש בדבק של לוקטייט או 3M

נמרוד
21-08-13, 14:51
הדבק לא בא לבד. החיבור צריך להיות מכאני, והפתרון הוא ספציפי לכל מקרה. פה פירקתי את הזרוע שמתחברת לחלון, ונשארתי עם תותב גלילי קטן מפלסטיק שאותו הייתי צריך לחבר איכשהו למסגרת המרותכת. חפרתי עד שמצאתי בוקסה ישנה שנכנסת בלחץ לפלסטיק (אם הייתה לי מחרטה הייתי חורט תותב בקוטר מדויק, וגם קודח ומבריז בו חור ונועל את זה עם בורג קטן). את החלק האחורי של הבוקסה חתכתי והשחזתי עד שנשאר האורך שאני רוצה, וריתכתי אותו למסגרת. בשביל לחבר גליל פלסטיק שיושב על גליל מתכת בלחץ - דבק מהיר זה פתרון לכל החיים.

Bernard
21-08-13, 15:00
מה הקטע של דבק מהיר וסודה לשתייה? זה מחזק את העניינים?

הסודה לשתייה מזרז את תהליך ייבוש הדבק (משתיים-שלוש שניות לחלקיקון שנייה). רואים ממש את האדים שנוצרים מהתגובה הכימית (זהירות, זה ציאניד..).

חוץ מזה, השילוב יותר חומר מוצק, לעומת נוזל/ג'ל הדבק, שמשמש ריקמת חיבור בין שני החומרים שמדביקים.

וחוץ מזה, החומר שנוצר יכול לעמוד בפני עצמו, כבסיס לעיבוד, שיוף, חירור, הברזה וכל מה שאתה רוצה.. יוצר חומר חזק כמו בטון.

אני עושה ממנו ממש יציקות, במקום חלקי פלסטיק שחסרים ו/או שבורים ללא תקנה - מדביק נייר דבק מתחת, על מנת "לגשר" בין חלקים ולתת בסיס "ליציקה", מטפטף קצת דבק ומפזר סודה וחוזר חלילה, עד למילוי מספק של החלל/חור/רווח.
כדי להגביר את יכולת ההצמדה/הדבקה, אני משפשף/משייף את פני השטח.
ההדבקה חזקה ביותר.

תעשה נסיונות - מעניין מאוד.
פתאום תראה שיש מליון מקרים שיית יכול לתקן בשיטה הזו, כמו כפתורי הפעלה ברכב, ידיות פתיחת דלתות ברכב - לפני שבועיים שלושה תיקנתי את ידית הנהג של האקספדישן, החלק שמתחבר לכבל המתכת, שהולך למגנון הנעילה, נשבר (ידית פלסטיק מצופה ניקל) - הודבק יותר טוב מהמקור. עד כדי כך, שהידית החלופית שהזמנתי, אוחסנה במגירה...

Bernard
21-08-13, 15:08
בועז העלה לפני שגמרתי לכתוב..

אני חולק על בועז.. שוב:rolleyes:.

שנים (למעשה, עשרות שנים) אני משתמש ב-SUPER GLUE הזול ביותר שיש וזה יוצר הדבקה חזקה ביותר! (!).
התחלתי עם השיטה הזו, באופונוע הראשון שלי (סוזוקי GSX400) להדבקת פיני הפלסטיק שהחזיקו את חלקי הפלסטיק במקום. הפינים האלה כל הזמן היו נשברים - אחרי ההדבקה בשיטה הזו מעולם לא נשברו.

בדוגמא האחרונה, ידית הפלסטיק של האקספדישן עובדת לפחות 20 םעמים ביום (כל יום) ונושאת בעומס של משיכת כבל הפלדה, שפותח את הדלת - כוח לא מבוטל ללא שום בעייה - במקרה זה הדבקתי שני חלקים נפרדים (שבר "מושלם") לעובי (!!), משהו בעובי של פחות מ-3 ממ' (למי שיודע איך חלק כזה נראה).

אחרי כמה נסיונות ושיכלול השיטה (כמו לחורר חלקים וליצור "עוגנים" - מסיבך הרבה פחות ממה שזה נשמה.. ממש) אתה יותר חלקים חזקים יותר מהמקור - פשוטו כמשמעו..

דרור ברלי
21-08-13, 15:23
בתור משתמש די כבד בסופר גלו למגוון מטרות, זה נשמע מעניין.

אתה פשוט מורח את הדבק על שני המשטחים שאתה רוצה להדביק זה לזה, מצמיד אותם ואז מפזר סודה לשתייה? או לפני ההצמדה?

Bernard
21-08-13, 15:56
כן... בערך.
אבל לא לפני ההצמדה - הייבוש הוא מיידי.

אם אתה מדביק שני משטחים זה לזה, על פני השטח - ז"א שהדבק לא נראה, מטבע הדברים, לא תוכל להשתמש בסודה וגם לא צריך.
בכל מקום בו הדבק "נראה", ז"א שרואים מין פס כזה של הדבק הנוזלי, כמה גרגירים של סודה (ממש לפזר עם שתי אצבעות, כמו מלח) ותראה את הקסם מתרחש.

תנסה "על יבש" - לא פחות ממדהים, מגוון האפשריויות - אתה לא תאמין מה תיקנתי כך (האחרון היה תיבת אויר של הגראנד החדש "שלה").

כשאתה מפזר את הסודה, תשים לב שמיד עם המגע, הסודה סופגת את הדבק ומשנה צבע מלבן לשקוף כזה. אם אתה שם יותר מידי סודה ויותר מידי מהר, הגרגירים הראשונים יוצרים קרום (הסודה גורמת להתקשות מיידית של הדבק) שמונע מהשאר לספוג את החומר - אז נותר קרום קשה, שמתחתיו דבק נוזלי, שבד"כ לא מתייבש טוב (אין אויר לייבוש) - הפיתרון, לחורר חור קטנטן עם קיסם ו/או לשבור את הקרום ולפזר עוד סודה.

אפשרות נוספת, בחריצים ארוכים - לפזר כמות גדולה (יחסית. עדיין מדובר כמעט מאוד סודה..) של סודה ולגרוף אותה לאורך הדבק עם האצבע.. כמו שאמרתי, הייבוש הוא מיידי וכמעט לא נדבק חומר לאצבע (כמו קמח, שמצפה בצק ומונע הדבקות לקרש).

אפשר (ומומלץ כשצריך ויש אפשרות) גם לעשות את כל הליך בשכבות: כמה טיפות דבק-פיזור סודה - עוד כמה טיפות - עוד סודה - וחוזר חלילה, עד שמגיעים לעובי הרצוי. כך אפשר למלא חללים וחורים ורווחים. אח"כ אפשר, כאמור, לעצב, לשייף, לקדוח לצבוע... הכל.

אני אומר לך, תבזבז קצת דבק וקצת סודה ותנסה - מהר מאוד תגיע למומחיות - וכמו שאמרתי, נשמע הרבה, הרבה יותר מסובך ממה שזה..
לי, אישית ולחברים (נדהמים, אני חייב לציין) הפטנט הזה חסך מאות ואלפי שקלים (ממש כך) על כל מיני חלקים וחלקיקים בבית ובכלי הרכב.

אנחנו בתחילת הליך של מעבר דירה ושיפוצון, אבל אנסה למצוא זמן להעלות "מדריך" מצולם עם דוגמאות.

Ranster
21-08-13, 16:48
פד גזה ודבק 3 שניות יוצרים אפקט זהה רק שכאן ניתן לעצב את הבניה/תיקון בצורה יעילה יותר מחומר אבקתי.

כמו שנאמר קודם לכן, זהירות משאיפת העשן כתוצאה מהריאקציה!

Bernard
21-08-13, 17:05
כל השבר הזה הודבק בשיטה הזו.א
פשר לראות שזה שבר רציני וארוך ולא אחיד והפלסטיק, ממנו עשוי החלק, דק וגמיש, על גבול הפריכות (בושה לגי'פ..)

לפני ההדבקה, שייפתי/חיספסתי את השטח שמסביב לשפתי השבר.
אח"כ חיברתי כמה מקומות את השפתיים זו לזו עם דבק, בצורה רגילה (שתי טיפות והצמדה לכמה שניות), על מנת "למקם" את החלקים.
השלב הבא היה "לרוץ" עם השפורפרת לאורך השבר ומיד אח"כ לפזר קצת סודה (כל פעם על חלק של כמה סמ' - מטעמי נוחות).
במקומות שהרווח בין השפתיים היה גדול, יש שתי שיטות, בשתיהן החיבור חזק כמו יתר ההדבקה:

כמו שסותמים חורים בריתוך - לשים טיפה ולפזר סודה, עוד טיפה ועוד סודה פנימה יותר, עד שהרווח נסגר.
לשים נייר דבק "מאחורי" הרווח/חור ואז לטפטף דבק וסודה. הנייר מחזיק את החומר ונוצרת יציקה מחברת - עניין של שניות לרווחים גדולים יחסית.

במקרה זה, לצורך "גימור" יפה ואיטום לאויר, אחרי גמר ההדבקה מרחתי הכל בתחליף נוזלי לאיזולירבנד - מין נוזל שחור, שמתייבש למעיין גומי אטום, שעמיד בטמפ' גבוהה.

כש"היא" תחזור עם הרכב, אצרף צילום של ה"מוצר המוגמר" - מחזיק יפה מאוד כבר כשבועיים (מחכה לחלק חדש) ועומד בטמפ' גבוהות, של כמעט 30 מעלות בחוץ ומנוע V8 ולחצים וויברציות בהתאם.
7837378374783757837678377

Bernard
21-08-13, 17:17
פד גזה ודבק 3 שניות יוצרים אפקט זהה רק שכאן ניתן לעצב את הבניה/תיקון בצורה יעילה יותר מחומר אבקתי.

כמו שנאמר קודם לכן, זהירות משאיפת העשן כתוצאה מהריאקציה!

הגזה יוצרת/מהווה "בסיס" לדבק הנוזלי ומחזקת את המבנה (משהו כמו הרשת בקירות גבס ובבטון) אבל לא מהווה "זרז" בייבוש ולא מחזקת את הדבק עצמו - פשוט הדבק נספג בבד, שטח הפנים שלו גדל ואז הוא מתייבש (באופן) טבעי, מהר יותר.
הסודה מתרכבת עם החומרים בדבק ויוצרת ריאקציה כימית חזקה - כמו החלק הפעיל במערובת המלט. הברזל באמצע תורם לחוזק המבני אבל אין לו שום קשר לראיקציה שנוצרת בעירוב החומרים במלט עם מים...

פעם הסבירו לי את זה במעבדת הזיהוי הפלילי בי-ם, אחרי ש"גיליתי להם את אמריקה" (כך חשבתי לרגע..).
בזיהויי פלילי משתמשים באידי הציאניד של הסופר-גלו,על מנת לגלות ו"לייצב" טביעות אצבע נסתרות, על כל מיני משטחים. ההליך מתבצע במיכל אטום (ציאניד) ומחומם, על מנת להאיץ את הליך שיחרור אדי הציאניד (ש"צובעים" את הטביעות)- אמרתי להם שאם יוסיפו סודה, ההליך יזורז...
צחקו עלי ואמרו שמכירים ואם יעשו מה שהצעתי, עם כמות הדבק הנדרשת (והסודה בהתאם) ומהירות הריאקציה, סביר להניח שלא כולם יצליחו לצאת בחיים מהמעבדה...

חוץ מהאדים, הראקציה יוצרת חום גבוה - יש ניסויי עם סופר גלו וכדור כותנה, שעולה באש, במגע עם הדבק...
בקיצור, בזהירות עם הגזה - השילוב שלה עם הסודה... אני תמיד מעדיף לותר על הגזה...

ishc
21-08-13, 17:50
בתור משתמש די כבד בסופר גלו למגוון מטרות, זה נשמע מעניין.

אתה פשוט מורח את הדבק על שני המשטחים שאתה רוצה להדביק זה לזה, מצמיד אותם ואז מפזר סודה לשתייה? או לפני ההצמדה?

וואי זה אחד ה"טריקים" העתיקים של מתקני גיטרות

Bernard
21-08-13, 18:23
וואו. גם גיטרות...

יש בדיחה/סיפור על זה שהסודה לשתייה זו המצאה של... שום דבר.
ואז התחילו "לדחוף" את החומר הזה לכל דבר...
זה, לדעתי, אחד השילובים המוצלחים ביותר של סודה לשתייה...

ד ו ר ו ן
21-08-13, 18:45
במקום גזה אפשר להשתמש באיזולירבנד חבלה חזק/איכותי שהסיבים שבו חזקים בהרבה מגזה.

את האיזולירבנד שמים על ההדבקה.

בגלל שהתוצר היבש של הסופרגלו והסודה קשיח, וגם שביר, אחרי כמה נסיונות עם התהליך, מצאתי שיעיל מאד אני להכניס פנימה סיבים שעוברים בין החלקים שאני רוצה להדביק.

Bernard
21-08-13, 18:57
לא הבנתי.
אתה מדביק איזולירבנד על ההדבקה? מה זה עוזר? איך זה "נכנס לחומר"?

ד ו ר ו ן
21-08-13, 19:15
כמו שתיארת שאתה משתמש בנייר דבק, תשתמש באיזולירבנד שיש לו סיבים באריג.

בסיבים אני משתמש כשאי-אפשר לשים איזולירבנד, ואז פשוט תמצא סיב סינטטי כלשהו, אפילו מליבה של מיתר, ותניח לרוחב התפר שאתה רוצה להדביק, ואחרי זה תחתוך או תשרוף את הקצוות.

Bernard
21-08-13, 19:23
אני מוריד את נייר הדבק אחרי הייבוש. הוא רק משמש כבסיס/תבנית, שהדבק לא ינזול אלא יקווה ואז אוכל לשים קצת סודה. הוא לא משמש במבנה עצמו..

JustDoB
22-08-13, 21:43
הפרויקציק אחלה, באמת השקע שם נראה כאילו APPLE הזמינו אותו לפי מידה 20 שנה לפני שהמציאו את ה אייפון,
גם אני התלבטתי ועדין מתלבט את לאלתר שם משהו,
עד כה אני נמנע מזה כי לי אישית זה נמוך קצת ומושך יותר תשומת לב מאשר כשזה על החלון, גם אם שם זה קצת מסתיר.
כשהיה לי רק IPOD לפני דור האייפונים זה היה המקום שלו, אגב, פשוט עם סקוץ'.

השועל
25-08-13, 14:32
נמרוד, מה זה הקומבינה הזאת.. הרגת אותי בחיי..

שים iMount Pro clamp ותחסוך את כל הקומבינה הזאת. יש את זה בהום סנטר.. ויש כמה דגמים שיכולים להתאים לך.
אני שמתי HD ,זה יושב אצלי על הדשבורד כבר שנה ו..

Bernard
25-08-13, 18:34
תעלה קישור למוצר - יש כ"כ הרבה iMount ואין לי מושג למה אתה מתכוון..

נמרוד
25-08-13, 18:36
דני - Jeep are built, not bought :p

השועל
25-08-13, 19:41
You don't need to build in order to have a Jeep

השועל
25-08-13, 21:30
7844678447784487844978450

הנה מקבץ קטן של תמונות מהארץ, יש פה גם לאייפון וחבריו הרבים וגם לאייפד..
אני אעלה עוד כמה תמונות של התקנות בגיפים .. יש כזה מותקן אצל עמי בXJ וגם אצלי בZJ ..

יש לי בבית 7 מתקנים שקניתי בעבר בDX ובארץ כולם התייבשו, נשברו ונפלו מהחלון.. (ממש היה מעצבן כל העניין הזה).

אני מניסיוני ממליץ על המתקן הזה.

השועל
25-08-13, 23:32
שכחתי לציין שהדגמים המומלצים לגיפ הם:
iMount Clamp Pro
iMount Red Pro

אגב, אין צורך להסיר כיסויים חיצוניים של המכשיר, נכנס ויוצא כמו שהוא.
מתאים לאייפון, סמסונג וכל מכשיר סמארט אחר שיש לכם.

השועל
25-08-13, 23:45
7845378454...

Bernard
26-08-13, 03:26
אני לא מצליח למצוא את זה - לא באיביי ולא באמזון..

boaz avrahami
26-08-13, 06:48
אולי זה מותג מדבקה ישראלי.
לפי השם זה אמור לתמוך בכלל במוצרי אפל - לא בשבילך....

בקיצור, תבקש מהדודים בארץ שישלחו לך

JEEP Grand Cherokee ZJ V8 98
IR 3.5"

Bernard
26-08-13, 07:00
אתה קולט אתה זה....:)
חזון אחרית הימים.

השועל
26-08-13, 08:47
אין באי ביי ואין באמזון..
חברה ופיתוח ישראלי.. כמו שאמרתי יש בהום סנטר, הם עובדים איתם..

החברה הזו והמוצרים שלה גם מאוד נפוצים בקרב רוכבי האופניים בשטח ובכלל.

השועל
26-08-13, 08:53
אולי זה מותג מדבקה ישראלי.
לפי השם זה אמור לתמוך בכלל במוצרי אפל - לא בשבילך....

בקיצור, תבקש מהדודים בארץ שישלחו לך

IR 3.5"

בועז זה לא נכון חמוד. אין בכלל קשר לאפל.. זה מתאים לכל הטלפונים שיש בשוק.
וכמו שאתה יודע לא כל מה שמתחיל באות "i.." קשור לאפל..

הכוכב הכחול
26-08-13, 11:02
במקרה זה, לצורך "גימור" יפה ואיטום לאויר, אחרי גמר ההדבקה מרחתי הכל בתחליף נוזלי לאיזולירבנד - מין נוזל שחור, שמתייבש למעיין גומי אטום, שעמיד בטמפ' גבוהה.

אפשר קישור למוצר בבקשה?
תודה

המשוטט
26-08-13, 11:23
חברה ופיתוח ישראלי..

אם זה מקומי אז אולי ימותגו כמה בלוגו של ג'יפולוג?.......

סביון שומע....... ????

sent from TIZ EL NABI

השועל
26-08-13, 12:20
אני אבדוק את האופציה של המיתוג עם גיפולוג.. נשמע כמו אחלה רעיון.

uri_bu
26-08-13, 12:40
אפשר קישור למוצר בבקשה?
תודה

http://lakerda.com/_wsn/page2.html

נמרוד
26-08-13, 12:58
ואללה כל הכבוד, מזמן לא הייתה לנו פה כזאת חטיפת שרשור... :D

מה עם רוח האלתור? דבק מהיר, סודה, מסטיק וצלוטייפ? מה תעשו כתשצטרכו להמלט מאי בודד, איך תחברו את האייפון לרפסודת הבמבוק?

השועל
26-08-13, 13:13
רתכת מיג ?

שני קוקוסים.. חוטי עץ דקים דקים.. פותח קוקוס אחד, שותה את המיץ.. מתרענן. מכניס הטלפון, תוקע 8 חודים של קיפוד בשני צידי הקוקוס וסוגר עם חוט דק שתי וערב
מחבר במבוק לתחתית הקוקוס ומחבר צד שני לרפסודה.

אם שאלת מה אני עושה עם הקוקוס השני? בסיום העבודה, טופח לעצמי על השכם ושותה לרוויה עד הגג..

השועל
26-08-13, 13:31
אופציה נוספת..

מחייג מהאייפון למעבורת הקרובה ויוצא מהאי.. :)

eysham
26-08-13, 14:27
רתכת מיג ?

שני קוקוסים.. חוטי עץ דקים דקים.. פותח קוקוס אחד, שותה את המיץ.. מתרענן. מכניס הטלפון, תוקע 8 חודים של קיפוד בשני צידי הקוקוס וסוגר עם חוט דק שתי וערב
מחבר במבוק לתחתית הקוקוס ומחבר צד שני לרפסודה.

אם שאלת מה אני עושה עם הקוקוס השני? בסיום העבודה, טופח לעצמי על השכם ושותה לרוויה עד הגג..

דני,

אם כבר תושבת מקוקוס... תראה איפה היא שמה את האייפון שלה..... בלי מיג ובלי סודה לשתיה...

http://cdn02.cdnwp.thefrisky.com/wp-content/uploads/2009/07/20/coconut_bra_uncomfort_61109_g.jpg

Bernard
26-08-13, 16:43
פנטזיונרים כולכם! פשוט כך!

קוקוסים להכנסת האייפון והקישקוש הזה עם המעבורת...

כולכם הזויים.

אייפון לא עובד טוב בעיר, אז שיעבוד על אי בודד???
ובכלל - ג'ובס לא מרשה להכנס לאי בודד, עם האייפון שלו: "רוצה אי בודד - אין אייפון!"
מזל שלנימרוד יש נקסוס.

את בועז לא תתפסו על אי בודד(אולי זה המאפיין של אלה עם האייפונים - לא נכנסים לצרות שפיקחים מצליחים לצאת מהן.. חוץ מבעלות על האייפון..) - הוא לא יכול להרשות לעצמו..

השועל
26-08-13, 17:28
נמרוד התחיל ..

השועל
27-08-13, 14:06
טוב חברים..

הנושא טופל ובפי חדשות טובות.

עבור השבט ינתן מחיר מיוחד ברכישה קבוצתית חד פעמית (מינימום 15) עבור הדגמים הנ"ל:
iMount Red Pro
iMount Clamp Pro
iMount Sticky Pro

הקישור נמצא באחד ההודעות למעלה.

למי שמעוניין, נא לפנות בפרטי
התשלום הוא בPAYPAL.

תודה

Bernard
28-08-13, 14:39
שולח לארה"ב?:)

נמרוד
28-08-13, 15:59
ממש מעליב... אף אחד לא רוצה שאני ארתך לו את הטלפון לג'יפ?

Sent from my Nexus 4 MIG Welded to my XJ, using Tapatalk 4

ד ו ר ו ן
28-08-13, 16:12
היחיד שמותר לו להיעלב בסיפור הזה הוא הג׳יפ שלך שבדשבורד שלו ביצעת מעשה מגונה..

השועל
28-08-13, 17:08
דורון - הרגת אותי מצחוק עכשיו..

השועל
28-08-13, 22:00
למי שמעוניין לראות ולמשש כמו שאביחי אוהב.. :)

ניתן להתרשם מהמתקנים בסניפים הבאים (איזור מרכז):
בני ברק
פתח תקווה
רעננה

שימו לב, בסניפים אלה יש עמדות ״הום סלולר״, זה שם..

אם יש מעוניינים באיזור צפון ודרום תגידו, אני אוסיף.

OFF-RoaD
28-08-13, 23:03
אני מעוניין. נמצא באילת :)

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4

המשוטט
28-08-13, 23:10
אני מעוניין. נמצא באילת :)

זו רשימת הסניפים http://www.homecellular.co.il/%D7%A0%D7%A7%D7%95%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA/ של הום סלולר בהם אמורה להיות התושבת .כולל סניף אילת.
משש ;) וצור קשר עם דני (השועל) בפרטי

אביחי

sent from TIZ EL NABI

השועל
29-08-13, 08:55
לפי מה שהבנתי הנקודה הדרומית ביותר למישוש היא באר שבע (ביג)
כמו כן, הרשימה בלינק היא לא הכי מעודכנת, לדוגמה: סניף יגאל אלון סגור/נסגר.

ברנרד - אפשר גם לארה״ב.

מעבר לכך, נסיעה לסניף רק בשביל לראות מבעד לזכוכית או למשש.. נשמע לי קיצוני.
לא מדובר פה ברכישה של אלפי שקלים.. קצת פרופורציות :)

השועל
29-08-13, 12:54
אחד החברים ביקש את המתקן לאייפד.. (אחלה מוצר, שווה) למרות שזה לא היה ברשימה.

אז מעכשיו גם המתקן הזה נכנס להטבה במחיר מעולה, לעניות דעתי.
אני מתנצל מראש, אבל התבקשתי לא לפרסם את המחירים ואני גם מבקש מהחברים פה שקיבלו, לשמור ולגזור.

דגם iMount iPad Pro

יאללה ביי, הרגתם אותי.
בפעם הבאה תרתכו לרכב :)

OFF-RoaD
29-08-13, 13:40
לא מצליח להבין, מה עדיף לסמסונג גלקסי 4 עם כיסוי אוטרבוקס קומיוטר, לנסיעה בשטח? הרד פרו או הסטיקי פרו? מה ההבדל?

השועל
29-08-13, 15:49
רד פרו מחזיק הכל.. לשטח מעולה

סטיקי פרו גם מחזיק הכל.. אבל לדעתי פחות טוב בשטח, בעיקר בגלל הרעידות.
למרות שהסטיקי ממש אבל ממש סטיקי.. קניתי לאישתי לרכב, מעולה לרכב פרטי.. פחות לשטח.

היא שמה את האייפון (עם הכיסוי שעליו) על הסטיקי וזה פשוט תופס.. מקם והדבק. סיימת, הסר הצידה (כי הוואקום חזק) וזהו..

הקיצר לשאלתך, רד פרו או רד קלאמפ..

עכשיו תשאל מה זה רד קלאמפ? :)
אתה מכניס את המכשיר בדחיפה פנימה, יש לו שפתיים גמישות, וחזקות, מחזיק אותו היטב. להוצאה, שלוף..
יש לי כזה בגי'פ.. כשאני קניתי עוד לא היה רד פרו.

מקווה שעזרתי

אגב בכל הדגמים - אין הפרעה לכבל הטעינה

OFF-RoaD
29-08-13, 16:43
מה הרוחב המקסימלי של הקלאמפ? והעובי? אני עם חתיכת בלוק ביד (עם הכיסוי)...

השועל
29-08-13, 19:34
זה מה שנאמר לי..

רד פרו.. הכי מומלץ לגיפים.
הפרו נפתח ומתאים למכשירים עד גודל של גלקסי נוט׳ 2 (אתה בטח יודע מה הגודל שלו, פשוט אני איש אייפון ואייפד)
הרד פרו מתאים לגלקסי 4 עם אוטרבוקס עליו.

הרד פרו אידאלי לאייפונים, גלקסי 2 עם כיסוי..

הקלאמפ פרו לא מתאים לגלקסי 4.

בקיצור - מה שאתה צריך זה רד פרו !!!

OFF-RoaD
29-08-13, 20:23
אז תזמין לי אחד :) תודה רבה על העזרה! שלח בפרטי למי משלמים, כמה, איך, ואיפה.

ושוב תודה :)

השועל
29-08-13, 20:35
בכיף אחינו.. שמחתי לעזור.
העיקר שלא תרתך את הטלפון לאוטו.. :)

boaz avrahami
29-08-13, 21:07
צ'יף,

איך זה מתחבר לדש בורד, עם דבק או וואקום?

השועל
29-08-13, 21:53
תכונות ויתרונות המעמד:

· פטנט יניקה מהפכני אמריקאי משולב וואקום וג'ל סיליקון רב פעמי מתחדש. בסיס רחב במיוחד, המאפשר חיבור המעמד על כל משטח ישר, כגון לוח מחוונים (דשבורד), שמשה, שולחן, ועוד.

· המעמד מתחבר על לוח המחוונים (דשבורד) בפרופיל נמוך במיוחד, כך שאינו מסתיר כלל את שדה הראיה.

בנוסף, מבנה המעמד מאפשר גישה נוחה וקרובה עוד יותר למכשיר הנייד.

· עריסה אוניברסלית בתצורת מלחציים, המקנה נוחות שימוש ותאימות עם רוב המכשירים הניידים עד גודל מסך 5.5 אינץ', לרבות אייפון, סמסונג גלקסי / נוט', בלאקברי, נוקיה, ועוד. מבנה העריסה מאפשר אחיזת המכשיר הנייד כולל הכיסוי שעליו לרבות כיסויים מגושמים.

· נגישות מלאה לפתחי הטעינה, מצלמות, ומוזיקה.

· התקנה והסרה פשוטה ומהירה המקנות ניידות המעמד.

· מעמד זה שימושי ברכבי שטח או ברכבים החשופים לזעזועים רבים או עם כיסוי טלפון מחוספס או גלי.

אני מניח שהייתי צריך לשים את זה מלכתחילה, אבל הנה גם את זה יש עכשיו.
בועז׳קה.. תסתכל על התמונות באחד ההודעות למעלה עם האייפד מותקן ברכב..

boaz avrahami
29-08-13, 22:01
ראיתי באתר שלהם אבל לא הייתי סגור על ההצמדה לדש..
סומך עליך שזה יחזיק את האייפד.

מזמין אחד במחיר שרשמת לי בהודעה.
תעדכן איך מתקדמים.

השועל
29-08-13, 22:19
בסדר רשמתי לפניי, אגב יש גם אחריות לשנה.
האחריות על פגמים ביצור ללא שבר, ריסוק או נזק שנעשה בזדון.

טוב מה שנשאר זה שיהיה לנו מינימום להזמנה.
תעדכנו מי רוצה מה בכדי שנתקדם.

צ׳או

המשוטט
30-08-13, 11:00
טוב מישמשתי ....... ;)
אכן מוצר אכותי ובהחלט נתפס על הדשבורד.
ה"שפתיים" הקפיציות נפתחות ל9.5 ס"מ ~

דני תרשום לי אחד

אביחי

sent from TIZ EL NABI

השועל
30-08-13, 11:06
רשמתי אותך אביחי..

כרגע יש לנו 4 חברים רשומים ואנחנו צריכים 15 להזמנה.
אני מקווה שהמתלבטים יחליטו כדי שנוכל להזמין לכולם.

צ׳או..

מאור ש
01-09-13, 10:45
יש לי תמתקן הזה והוא יושב אצלי שנתיים באטו על הדשבורד מאוד חזק ועושה את העבודה

http://lakerda.com/_wsn/page2.html

השועל
02-09-13, 13:21
אני משאיר את עניין ההזמנה פתוח עד אחרי החגים..
במידה ויהיה לנו מינימום אני אדאג לשחרר הזמנה לכל מי שביקש להזמין.

בבקשה לעדכן אותי בפרטי באם יש כאלה שמעוניינים.

תודה ושנה טובה

OFF-RoaD
02-09-13, 13:55
אולי כדאי לפרסם אשכול מסודר באוף טופיק? אני מניח שהחזיפה המוגברת תעשה את שלה...

JustDoB
02-09-13, 21:03
שועל שועל, אשמח גם לדעת את המחיר המסתורי גם אם בפרטי. תודה.

Didi Turgman
06-09-13, 11:21
לי היה משהו דומה בג׳יפ הקודם ועדיין יש לי אחד כזה ברכב הפרטי,
אחלה מוצר! אבל…...
ב-WJ הדשבורד הוא לא מפלסטיק קשיח כמו ברכבים שציינתי, אלא עשוי מחומר רך
ולצערי התופסן הזה לא כ״כ נתפס עליו - נופל אחרי כמה שניות…
לא יודע אם זה בדיוק אותה חברה - אבל זה לפחות מה שהיה אצלי.
וחוויתי כבר את כל סוגי המחזיקי אייפון/סלולר למינהם, זה היה הכי טוב בשבילי! והתבאסתי שזה לא הצליח לתפוס בדשבורד של ה- WJ
אם למישהו יש רשמים אחרים אשמח לשמוע ולשים אחד כזה אצלי בג׳יפ

השועל
08-09-13, 14:23
הי דידי,

אני לא יודע איזה מכשיר היה לך, המכשיר של לקרדה ממה שאני יודע אצל כאלה שקנו כן מתאים לWJ..
בנוסף בערכה מגיעה יחידת חיזוק למתקן עצמו שפותר גם משטחים בעלי חיספוס לשיפור אחיזה (סוג של פד שיושב בין הקונסולה למתקן).

בכל אופן, אם תחליט אז תגיד.

שנה טובה

השועל
08-09-13, 14:39
אולי כדאי לפרסם אשכול מסודר באוף טופיק? אני מניח שהחזיפה המוגברת תעשה את שלה...

בוצע, תודה.
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=79231&p=534383#post534383

השועל
09-09-13, 17:56
נלקח מהשרשור ששמתי באוף-טופיק, לידיעתכם.
________________________________________ ______________________________________
עדכון:

טוב כרגע יש לנו 12 יחידות - עוד 3 יחידות ואני סוגר הבאסטה..
מתוך ה-12 יש 4 שעדיין לא החליטו איזה דגם לקחת - בבקשה חברים להחליט כדי שנוכל לסגור הזמנה.

לאחר סגירת ההזמנה, לא יהיה ניתן לקנות יחידות בודדות במחיר זה, קחו את זה בחשבון בבקשה.

boaz avrahami
09-09-13, 18:07
אני מציע שנקנה גם אחד מתנה לנמרוד :-;

IR 3.5"

השועל
11-09-13, 10:43
עדכון:

1. הגענו לכמות הדרושה להזמנה.
2. ישנם כמה חברים שעדיין לא חזרו אם תשובה סופית, עדיין בתהליך כמו שאומרים.

אני מבקש לחזור אליי עד מחר סוף היום אם תשובה סופית.
מי שעדיין לא הזמין ומעוניין יכול להזמין עד מחר סוף היום לפני סגירת הרשימה, לא תהיה אופציה לבצע רכישה בודדת.

חג שמח.

AvigdorAharon
11-09-13, 22:40
יאללה גם אני... אני חושב שאני יודע איפה אתה גר... אם יהיה טוב, אזמין עוד אחד. תודה רבה, אביגדור

Didi Turgman
12-09-13, 23:39
היי,
אשמח לקבלת מחירים בהודעה פרטית...

תודה!

אפיז
18-09-13, 17:22
אני בדיוק מחפש כזה אשמח לקבל מחיר בפרטי ולהצטרף לקניה

השועל
22-09-13, 22:32
שלום אפיז, הרשימה נסגרה ב12 לחודש.
כל ההזמנות כבר יצאו לדרכם.

אם אנשים ירצו עוד סיבוב. אז אני אפתח שרשור חדש.
התרעתי מספר פעמים שלא יהיו רכישות בודדות.

חג שמח

erzliberman
23-09-13, 09:07
הסטנד המדובר נרכש ובעזרתו של דני עוד הגיע לפתח ביתי באופן אישי יום לפני הטיול (דני אתה אלוף!)
אני חושב שבטוח לומר שללא ספק זוהי רכישת השנה מבחינתי. הסטנד נושא את האייפד בצורה מופתית, אם כי אולי שווה להוסיף גומיה במפרק עצמו כך שבשטח קשה ממש (ומהיר) האייפד יישאר באותה זוית שהנהג כיוון. מלכתחילה.

אבל בואונגיד ככה, במהלך הטיול נכנסתי בטעות לבור קטן בעומק של 20 ס"מ - התוצאה - שני פנצ'רים ג'אנט קדמי התעקם ונסדק במרכזו וצמיג אחורי קרוע.

מיותר לציין שהאוטו עף באוויר מהמכה אבל האייפד עמד איתן! אין יותר טוב מזה

לגבי הג'אנטים.. מחפש 4 גאנטים מברזל אם למשהו יש...

ממליץ בחום

JustDoB
23-09-13, 09:10
+1.
בינתיים מסתמן שזה אחלה מוצר
וגם הפעם - הרבה תודה לדני על הארגון וההוצאה לפועל.

השועל
23-09-13, 22:28
תודה רבה ארז ודובי על הפרגון. מה לא עושים בשביל השבט.
החברים שגרים בסביבתי נהנו משירות דלת לדלת.. צעד קטן לשועל, הנאה גדולה לשבט.

גם נתקלתי באלי (eliv1) בדרום, הדבר הראשון שהוא אמר כשראה אותי שהוא מרוצה.
אני שמח לשמוע שהמוצר עונה על הדרישות.

רכשתי גם לרכב הפרטי ושמתי את הרד פרו, ואני יכול לומר שאני ממש מרוצה מהמתקן.
אם יהיה ביקוש, נעשה עוד סיבוב.

OFF-RoaD
23-09-13, 23:04
קיבלתי היום את הרד פרו. מדהים!!! הטלפון יושב על הדשבורד כאילו. הודבק עם דבק מגע וחוזק עם חבילה מסמרי 10. תודה!

eliv1
23-09-13, 23:04
אכן מוצר משובח, קניה מוצלחת מבחינתי כך שאפילו הזמנתי עוד אחד לאבא שלי... שיחקת אותה...

boaz avrahami
29-09-13, 01:48
גם אני קיבלתי תושבת לאייפד.
הצד של הדש בסדר כנראה אבל הצד של המפרק הכדורי שמחבר את העריסה של האייפד לא מחזיק את עצמו תחת המשקל של המכשיר.
למי פונים?

אצלי המצב גרוע ממה שמתאר ארז כי הדבקתי אותו תחילה בבית להתרשמות והוא משפיל מבט תוך זמן קצר בלי שהוא סובל זעזועים או חום.

השועל
29-09-13, 14:30
בועזק'ה..
אני בטוח שראית שיש שני גלגלי הידוק.
תהדק את הגלגל השחור היטב ברגע שקבעת את הזווית שלך.
הלבן אחראי על הידוק הטבלט להתקן עצמו.

בכל אופן, תמיד יש לך למי לפנות בכל שאלה ובעיה.. הסר דאגה מליבך..

galdanieli
29-09-13, 21:30
כמו בועז גם אני לא בצעתי מבחן דרכים אבל בחיבור ביתי הכל חזק ובמקום. יש לשים לב לפירוק הכיסוי מהפומפה שבכיוון המכשיר, הגולה של הזרוע עד הסוף במקומה והגלגל מהודק בחוזקה

boaz avrahami
29-09-13, 23:04
כן דני, הבחנתי בכל הטבעות.
הוצאתי את הכדור מהמפרק והחזרתי ועכשיו זה באמת נראה יותר טוב.
כנראה שהוא לא ישב במקום.

העריסה של האייפד אמורה להיות מלמעלה עד למטה?
זה לא קל בכלל לשלוף ככה את האייפד (1) ככה.

לזכות הספק אציין שיצרו איתי קשר מהר מאוד אחרי פרסום ההודעה.

בועז

אפיז
29-09-13, 23:26
יש סיכוי לסיבוב שני ? הייתי בחו''ל בסגירת ההזמנה

נמרוד
30-09-13, 08:51
יש סיכוי לסיבוב שני ? הייתי בחו''ל בסגירת ההזמנה

יופי, אפשר אולי לעניין אותך בריתוך??? :)

השועל
30-09-13, 09:55
בועז - אמרתי לך שאתה בידיים טובות.

נמרוד - תפתח בבקשה שרשור בנפרד על ריתוך טלפונים... :) .. (הרגת אותי מצחוק)

אפיז - כרגע אין מספיק אנשים לסיבוב נוסף.. אם יהיה ביקוש אז אני מוכן לעזור.

חנן-ג'יפולוג
30-09-13, 12:58
אם תהיה קנייה נוספת יתכן שארצה עוד סטיקי פרו. בינתיים (חצי יום) הסטיקי פרו שקניתי ממך נראה ועובד טוב. תודה.

JustDoB
30-09-13, 20:39
אני אחרי מבחן דרכים מדברי קופצני. מוצר פגז.

מיקו פוקיטו
02-10-13, 00:06
היי דני,
אם יש סיבוב נוסף בקרוב אז אני גם מעוניין

תודה רבה
ג'קי

shyy
01-06-14, 18:52
מעלה את השרשור .
היום בבוקר באתי לחבר את הטלפון לתושבת imaunt red שלי ואחד הקפיצים נשבר.
התקשרתי ללקרדה ובשיחה שארכה פחות מדקה ,בחור בשם אופיר הפנה אותי לסניף הום סנטר בבניברק. בנוסף הוא אמר שכיוון שאין את החשבונית שאתקשר אליו והוא יגבה אותי בהחלפה. בסניף הבאתי את הראש השבור הסברתי להם שנשבר ואין לי חשבונית אבל דיברתי עם אופיר והוא אישר לי החלפה. והם מייד החליפו.

מוצר מעולה וגם שירות איכותי.
אותי הם קנו :)

-->