PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילת לוקרייט למאזדה B2500

MAZDA 4X4
28-05-05, 23:49
שלום לכולם.

באתר הנ"ל http://jtspeed.com/mazda כתוב שהסרן האחורי שלי הוא פורד 8.8 אינץ' , ומספר הנעילה המתאימה לו הוא 1822.

האם הבנתי נכון או שיש עוד משהו שעלי לבדוק?

הרכב הוא מאזדה B2500 שנת 98 4X4.

עוד שאלה , עד כמה נעילה אוטומטית תפגע בהתנהגות בכביש רטוב\יבש בלי מטען בארגז?
זה חשוב לי מכיון שאני לא היחיד במשפחה שנוהג ברכב.

ועוד: המחיר של 280 דולר הוא כולל משלוח או לא? , אם לא אז כמה יעלה משלוח?

ועד כמה מסובך להתקין את הנעילה? , זה דורש כלים מיוחדים?

בינתיים עד כאן עם השאלות, ערב טוב.
אלכס.

עמי
29-05-05, 07:40
קרוב לוודאי שזה לא הסרן שיש לך.
בדגם שמשווק בארה"ב (למעשה FORD RANGER), אכן מותקנים סרני פורד: 8.5 מאחור ו7.5 IFS מקדימה.
בגרסאות לשאר העולם, מדובר ככל הנראה בסרנים של AISIN.
לא בטוח, אבל כדאי שתבדוק היטב לפני ההזמנה, על מנת להמנע ממפח נפש.
עמי.

אייל
29-05-05, 14:24
280 דולר - סביר שמדובר במשלוח בתוך ארה"ב - ליבא במשלוח - לא בטוח שזה יעבור בזול את המכס.
ממש לא מסובך להתקין (יש כתבות באתר).
יפריע או לא - חיפוש בפורום יעלה לך מגוון דעות לכאן או לכאן - לטעמי לא מפריע!

ערן המסוקס
29-05-05, 21:20
לוקרייט קצת מעצבנת בסיבובים חדים במהירות נמוכה מאוד בלבד- קיימת לעיתים תופעה של קפיצות (בדומה למנוע משתנק).
בדיונות הנעילה עלולה לגרום לויברציות במצבים מסויימים של פרפור הגלגלים.
חוץ מזה היא עושה את העבודה ולא מרגישים פגיעה בבטיחות על הכביש.

אלון_ק
29-05-05, 21:39
קפיצות הן תוצאה של חומר מיומנות ו/או רגש. מאחר והנעילות אצלך חדשות, ערן, זה אולי לגיטימי שזה עוד יקרה לך. אני לא זוכר את הפעם האחרונה שקפצתי בסיבוב בגלל הנעילה.
ויברציות בחול זה בדיוק אותו הדבר. שני הגלגלים בסרן נתון מתחפרים בו זמנית וזה גורם לאוטו לקפוץ, במקום להתחפר בשקט. אם תוריד את הרגל מהגז ותפסיק להתחפר, האוטו יפסיק לקפוץ.

תתרגל לנעילות שלך, זה הכל. אל תיקח אותן כמובן מאליו ואל תתיאש כי לא תפסת תוך יומיים איך לא לקפוץ בסיבובים. אני מבטיח שאחרי שבוע שניים של תשומת לב, אתה לא תבין מה הפריע לך בכלל.

ערן המסוקס
29-05-05, 21:56
אולי בסמוראי האפקט קורה פחות...
לי זה כמעט ולא קורה אבל עובדתית זה דורש "זהירות" בנסיעה במצבים אלה בשביל שזה לא יקרה. נכון, אפשר לחיות עם זה בשלום אבל החסרון עדיין מורגש ליד סרן פתוח. הויברציות בחול גם נשלטות אבל מונעות את הכיף.

-->