PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניית משקפי שמש אונליין

heminew
23-08-13, 00:59
מישהו מכיר את האתר הזה שמוכר משקפי שמש?
http://www.vision3k.com/
מחירים מאוד זולים ומשלוח לארץ
חמי

tzagi
23-08-13, 04:58
מחירים מאד זולים????
כנראה תלוי ...למחירים בארה'ק

המחירים באתר מאד זהים למחירים בארה'ב ...במספרים בלבד ולא בסמל.
דוגמה: http://www.vision3k.com/serengeti-sunglasses/velocity/velocity-7273
המחיר:147 פאונד בריטי
VS
http://www.ebay.com/itm/Serengeti-Velocity-Espresso-Frame-Drivers-Polarized-Lens-Sunglasses-7273-/200951395926?pt=US_Sunglasses&hash=item2ec9a2f656
המחיר: 147 דולר אמריקאי
או, בערך כשליש פחות.

heminew
23-08-13, 10:10
מחירים מאד זולים????
.

כן - אני מחפש CEBE, ומשקפיים שעולים בארץ 600 ש"ח מהיבואן, עולים באתר 200-250 ש"ח והם גם מתחייבים למשלוח מהיר בעלות נמוכה. נראה לי שאפשר לקרוא לזה זה זול מאוד.
רק שאני לא מכיר את האתר וחושש מלקנות חתול בשק. אתה מכיר אותו? או שאתה היכול להמליץ על אתר אחר?

tzagi
23-08-13, 10:25
המחירים בארה'ק לא בדיוק מענינים(בשוק הגלובלי)
כמו כן, CEBE זה רק מותג,
תן מודל ספציפי. ואז אפשר להשוות....מי נגד מי.

ד ו ר ו ן
23-08-13, 10:28
אתה בטוח שזה מקורי?

מהשוואה של מחירי משקפיים בחו"ל, בחנויות, המחירים מאד קרובים ולעיתים יקרים יותר מהארץ- כמובן בחנויות שאתה בטוח שמה שאתה מקבל זה מקורי ולא סיכוי לחיקוי.

tzagi
23-08-13, 10:32
אתה בטוח שזה מקורי?

מהשוואה של מחירי משקפיים בחו"ל, בחנויות, המחירים מאד קרובים ולעיתים יקרים יותר מהארץ- כמובן בחנויות שאתה בטוח שמה שאתה מקבל זה מקורי ולא סיכוי לחיקוי.

אתה מדבר אלי?

heminew
23-08-13, 10:33
tzagi, לא שאלתי לגבי המחירים, אלא לגבי האתר. ולשאלתך - כל הדגמים באתר זולים ב 70% ממה שיש בארץ אצל היבואן (שלא לדבר על החנויות).

דורון - זה בדיוק החשש שלי... מצד שני, אני אומר - אתר גדול, מלא מותגים. הכל חיקויים?

ד ו ר ו ן
23-08-13, 10:46
ג'ו- התגובה היתה לפותח השרשור.
ולהרחיב, במזרח יש לך חנויות מרשימות עם כל המותגים והכל חיקוי..
ומנגד- יש שם גם חנויות רשמיות בהן המחירים מאד קרובים לארץ, ובאירופה בכלל קשה למצוא מציאות.

tzagi
23-08-13, 11:04
קודם כול, ככתוב בכול ספר בישול מרוקאי- תרגע.
בישראל אתם חיים בבועה, מלמדים אותכם מלידה ש"מקורי" זה טוב, "תחליפי" זה זבל עופות, שלא לדבר על חקויים, שלא חסר.
סיפור קצר מהמציאות, ב2009 יצא לי להסתובב בשוק הכרמל בת'א, מצאתי דוכן שמוכר ג'ינסים של ליוויס עם חותמת MADE IN USA
שאלתי את המוכר...ממתי זה? שאל למה, עניתי, המפעל האחרון של ליוויס בארה'ב שהיה קיים בסאן אנטוניו טקסס נסגר ב2005 (והעבירו אותו למקסיקו)
המוכר המפולפל- ובלי להניף גבה ענה- ואאאלה...יש להם יומעולדת(!)
דוגמה אחרת שניתקלתי בה, בשוק במגדל העמק היה דוכן שמכר חולצות של טומי MADE IN FRANCE
אין חיה כזאת

אבל כמו שאמרתי, ארה'ק זה ארה'ק, אין כול סיבה להאשים ארצות נאורות באותם פשעים.
אין חיקויים. ואין סיבה לחפש חרטות.

sos4u
23-08-13, 11:47
איך קונים משקפיים אוןליין ? בלי לבדוק התאמה? מה משמעות המידות על המשקפיים ? רוחב ? רוחק אישונים ?

כבר לא מדבר על האסטתיקה, אלא מתמקד בנתונים טכניים בלבד.
יש פה בסיס לכתבה נרחבת בעניין כדוגמת "מידות צמיגים וחישוקים " ... ב 4 פרקים ...

בהצלחה לעורכים.

ד ו ר ו ן
23-08-13, 12:15
ג'ו,
על מה להרגע? לא התרגשנו מכלום..

אנחנו מזמן לא חיים בבועה, ומזמן לא "אוכלים מה שמספרים לנו בביצה"- אתה יודע, יש אנשים שיוצאים מכאן מידי פעם ומקבלים פרופורציות- במקרה של משקפי שמש, מבדיקה אישית, לא ראיתי הבדלים כאלו שגורמים לי לחשוב שדופקים אותנו כשזה קשור למותגים רבים.
בחנויות רשמיות המחירים היו לעיתים גבוהים מאשר בארץ.
בלנסטון לדוג', נמכר באירופה במעל 200ש"ח ביחס למחיר בארץ.. עשו ממנה "נעל מותג אוסטרלית" עאלק, נמכרת בחנויות יוקרה (כן- אותה נעל שנמכרת כאן בחנויות לציוד משתלות וגננות).

מזויף יש בכל מקום, וההבדל הוא כשאתה רוכש משהו בחו"ל, בהרבה מקרים אם משהו לא תקין, "אז לך חפש את החברים שלך".
עכשיו, אם רכשת בהנחה ניכרת כי מצאת דיל של החיים, אז ניחא, אפשר לספוג הפסד ביחס לרווח הגדול של המחיר הנמוך, אבל אם המחיר מאד קרוב למה שיש בארץ, אז אישית, אני מעדיף לרכוש בארץ, ממגוון סיבות, ואחת מרכזית היא שיש לי כתובת לגשת אליה עם פנים מאחורי הרכישה.
חנויות אינטרנטיות בהרבה מקרים יהיו זולות יותר, אבל הן אינטרנטיות, על היתרונות והחסרונות.
אתה מכיר חנות אינטרנטית איכותית שאתה סומך עליה ויש לה מחירים טובים מאד? שתף.

boaz avrahami
23-08-13, 13:04
מאוד קל לרכוש משקפי שמש באינטרנט וישראל מאוד יקרה.
אני משתמש בשני מותגים שקשה עד בלתי אפשרי לזייף ( וורנה ופולרוייד).

מעבר לדגם למשקפי שמש איכותיות יש מידות לרוחב כללי, גשר, מידת הזרועות.
לוורנה יש כמה סוגי עדשות ואני יודע בדיוק מה מתאים לי.
קניה דרך אי ביי נותנת אינדיקציה אם המוכר אמין או מוכר זיופים...

חוסך כך המון כסף!

JEEP Grand Cherokee ZJ V8 98
IR 3.5"

boaz avrahami
23-08-13, 13:17
הנה דוגמא למשקפיים שבארץ עולות הרבה מעל אלף שקל.
עדשת זכוכית מקטבת.
יש הסבר גם על המידות.

http://bit.ly/16Chsxz

JEEP Grand Cherokee ZJ V8 98
IR 3.5"

raanan
23-08-13, 13:25
אני משתמש בשני מותגים שקשה עד בלתי אפשרי לזייף ( וורנה ופולרוייד).
ממליץ שתנסה סרנגטי
http://www.serengeti-eyewear.com/default.aspx

רענן

leviroi
23-08-13, 18:13
אפשר למצוא מחירים טובים של סרנגטי פה:
(http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=2033)http://www.20off.co.il/CategoriesList.aspx?cid=747

***כל פעם המשחק הזה עם כאלו שלא מקפידים לקרא את כללי הפורום, המערכת***

boaz avrahami
23-08-13, 18:16
אפשר למצוא מחירים טובים של סרנגטי פה:

המטרה היתה לקנות בזול.....
באתר שלך מאוד יקר

raanan
23-08-13, 18:55
המטרה היתה לקנות בזול.....
באתר שלך מאוד יקר

בועז,
אני מבין שזה עוד מנפלאות "האח הגדול" (גוגל)
דוחפים הודעה (כנראה בתשלום) לבעל עניין עפ"י נושא או מילה מבוקשת שנכתבה במרחבי הרשת.

רענן

heminew
23-08-13, 21:45
אפשר לקנות משקפי שמש אונליין אם מודדים בארץ, ואז קונים אותו הדגם אונליין.

השתכנעתי שאם כבר, אז עדיף איביי

חמי.

yes1952
24-08-13, 00:32
סיפור משעשע לשבת בעקבות הזול והיקר וקניה באינטרנט,
מכרתי בחנותי תיקים של חברה ממותגת ומאוד יקרה,בעקבות אי הסכמה הפסקתי את ההתקשרות עם הספק ומלאי התיקים אזל ויש דרישה למותג,
מאחר ואינני פורע חוק התייעצתי עם יבואן תיקי נשים גדול שאני מוכר את תוצרתו והחלטתי לתכנן סדרת תיקים מאותו הבד אך עם צורה ושינויים מתבקשים לפי הבנתי,
באחד מביקוריו בארץ הייצור ההמוני סין,ישב היבואן עם גברת סינית ושרטטו דוגמא שבזכות פלאי הטלפוניה הגלובלית ראיתי על המסך בזמן אמת וייצרנו 4 סוגי תיקים 100 מכל סוג והופ לארץ והם נחטפו,
נתבקשתי ע"י היבואן לאשר לו לשלוח תיקים כאלה לארה"ב-עשינו זאת ,והפלא ופלא הם נמכרים ב......ובמחיר יותר יקר מאשר בארצנו הבועתית,
הצרכן בארץ לא טיפש והיום הוא גם מתוחכם-
אך זה רק תיק-ומי שקונה ברחבי המרשתת יכול לממש אחריות רק כאן בארץ (גלובלי לא?)
לא כל הנוצץ הינו זהב,
וכבר נכתבו מילים רבות על קנייה עם אבא ואמא ובלי אבא ואמא
שבת שלום.

boaz avrahami
24-08-13, 00:42
אם הפרמיה על ביטוח משקפי שמש היא 100 אחוז אז אתה גם קונה בארץ?
לכל דבר יש את ההגיון שלו.
כבר נשפכו הרבה מילים על התחרות הזו מול חו״ל ואני מבין שכבעל עסק זה מכאיב לך אבל זהו העידן החדש.

yes1952
24-08-13, 00:56
בועז
כלל וכלל לא
מרבית המיגוון שיש לי ,לא כדאי להזמינו באינטרנט
ומוצרים שיש אליהם אחריות יבואן ונמכרים אצלי במחיר גבוה יותר מאשר ברשת,
אני תמיד מציין ללקוח שטוען שברשת זול יותר,שיקנה שם
ולדוגמא
לקוח מסוים רצה מצית זיפו מסויימת ואין אותה אצל היבואן בארץ ובארה"ב מחירה נמוך יותר
ואכן הוא קנה ברשת וחבר(לקוח)שנוסע על הקו נתן את כתובת משרדו שם ולאחר כמה ימים היה זיםפו בארץ
אני לא הרווחתי כסף ממשיאך הרווח השולי שווה יותר מכסף מיידי
אינני נגד קנייה ברשת נהפוך הוא,מוצרים שאין לי איתם בעיית אחריות גם אני מזמין משם,(לא למכירה בחנות אלא באופן פרטי)
בעקיפין גם אני מוכר ברשת(עד שהחנות המקוונת שלי תעלה לרשת) מוצרים מסויימים של יצרן ישראלי ואין לי אותם בחנות

-->