PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיטרויט לוקר נשלט חשמלי

amos
02-07-03, 00:53
שלום חברים
מברור שערכתי אפשר לקנות בארה"ב ב tellico דיטרויט לוקר נשלט חשמלי
החדש 800$ או הרגיל 520$
מה אתם אומרים החשמלי חדש ואני לא יודע אם יש כאן למישהו בארץ ניסיון עם הנעילה הזאת
מה אתם אומרים ?

ערן המסוקס
03-07-03, 01:07
מה ההבדל בין החדש לישן?!

אדי
03-07-03, 01:30
מדובר בשתי נעילות שונות מאותו יצרן , הדטרוייט לוקר המוכרת (אוטומטית) ונעילה חדשה בשם דטרוייט אלקטרק (נעילה נשלטת - חשמלית , שמתפקדת כ-LSD כאשר הדיפרנציאל פתוח) .

אדי

דרור ברלי
03-07-03, 01:49
בוא ונראה:
800 פחות 520 = 280.
יש לך 280$ מיותרים למשחקים?
אני לא מזלזל לרגע בדטרויט החשמלי החדש, אבל זה באמת מוצר חדש שאין לרבים נסיון איתו, ובארץ אולי לאף אחד. סביר להניח שככל נעילה נשלטת הוא יהיה מאוד נוח ביום-יום, ויש יסוד סביר להעריך שהוא גם יהיה אמין. אבל התענוג לא זול. למי שחושב על רכישת נעילה של ARB בארה"ב, בהחלט יש מקום לשקול גם את הדטרויט החשמלי.

אבל אם אתה רוצה מקסימום עבירות תמורת הדולרים שלך, ב-800$ פלוס מינוס יש לך את כל הקופה: דטרויט-לוקר אחורי "רגיל", אמין ומוכח (עם השפעה מסוימת על התנהגות הרכב, אבל לסיקס/סופה זו הנעילה האולטימטיבית לדעתי) + לוקרייט קדמי.

תחשוב על זה.

נמרוד
03-07-03, 10:11
אני לא ממש מפחד מבעיות אמינות. זאת אומרת, אני בטוח שבשחשמלי יהיו תקלות חשמל מדי פעם בתלות באיכות ההתקנה, ולכן הוא לעולם לא יהיה אמין כמו הדטרויט האוטומטי הקלאסי, אבל סך הכל זה מוצר מכני בעיקרו שמגיע מחברה בעלת מוניטין מעולה.
אם זאת, כמו דרור, אני חושב שלפחות לסרן האחורי של ג'יפ טיולים, הנעילה האולטימטיבית בלי קשר לתקציב היא דטרויט לוקר. אני מעדיף אוטומטי מאחור על פני כל נעילה נשלטת. האלקטרק החדש יכול להיות מאד מעניין בתור נעילה קדמית - מאד מעניין אבל מאד יקר.

amos
03-07-03, 10:33
תודה רבה
עזרתם לי להחליט

עמיקם
03-07-03, 23:38
משיחה עם אחד שראה את הנעילה פיזית מתברר שמנגנון הנעילה שיושב על מכסה הדיפ בולט מאד ועלול לצאת מכלל פעולה עם האבן הראשונה.

-->