PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך אתם משלמים לפייפל

boaz avrahami
26-08-13, 08:30
עקב החלפת כרטיס אשראי מויזה למאסטרקרד שמתי לב שעכשיו מחייבים אותי בכל רכישה בקנית מטח בחשבון בשערים די שערוריתיים - משהו כמו חצי שקל מעל היציג.
בתקופת הויזה פייפל היו עושים את ההמרה שזה גם היה שער גבוה אבל מעט פחות ובחשבון בנק היה חיוב שקלי.

איך אתם מעבירים את הכסף לפייפל?
מי קובע אם פייפל מחייבים אותי בשקלים או בדולצ׳ים?

JEEP Grand Cherokee ZJ V8 98
IR 3.5"

m_gusman
26-08-13, 08:44
לפי מה שאני זוכר (זה אכן התעסקות בכל פעם שמחליפים כרטיס),
בעת החיוב עצמו בפייפל מופיע מסך שאתה מאשר את הסכום והכרטיס לחיוב, במסך זה יש קישור לפרטי החיוב ושם אתה בוחר האם לחייב במטבע הפעולה או לאפשר לפייפל לעשות המרה (הבחירה נשמרת גם לחיובים הבאים ואין צורך לשנות בכל פעולה).
זאת אומרת שאתה יכול לבחור האם ההמרה תיעשה בפייפל או תועבר לחברת האשראי במטבע הפעולה.

אם סימנת לפייפל שאתה מעוניין בחיוב במטבע הפעולה ואתה מעוניין שגם חברת האשראי תבצע חיוב במטבע הפעולה אזי עליך לבקש זאת מחברת האשראי (טופס מהבנק), כאן נדמה לי שהאפשרויות הקיימות הן רק בין דולר אמריקאי או אירו כלומר פעולות במטבעות אחרים יומרו לדולר אמריקאי.

משה ג.

meir alony
26-08-13, 09:00
בועז, האם מחייבים אותך על כל קנייה בנפרד ? או שבמרוכז פעם בחודש ?

boaz avrahami
26-08-13, 09:01
כל רכישה בנפרד.
עסקאות חול מחוייבות מיידית אלא אם אתה מבקש אחרת ומשלם עוד עמלה...

IR 3.5"

shachar
26-08-13, 09:40
יש לך חשבון דולרים? תבדוק שהכרטיס מחוייב אליו

גם אני ניסיתי להשתמש במסטרקד גם בשביל לאפשר חיוב באירו שבאמת חייב כל קניה בנפרד ולכן חזרתי לויזה.
בויזה אגב ניסיתי לקבל חיוב בשקלים מפי פל אבל ויזה המירו את השקל חזרה לדולר. נשארתי בויזה ובדולרים

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

boaz avrahami
26-08-13, 10:04
אין לי חשבון דולרי.
יש לי חשבון עו״ש שקלי.

IR 3.5"

shachar
26-08-13, 10:13
כלומר אין לך הטבה בהמרות המטח. ולכן המרווח הגבוה שאתה משלם.
במקרה זה נראה לי שכדאי לך לדבר עם סניף הבנק שלך..
לחלופין תבדוק הגדרות המרה בפיי פל
גם אם החיוב יהיה מיידי יתכן שעדעף לך שהם ימירו וייחיבו בשקלים. אני מקווה שמסטרקארד יקבלו מהם חיוב שקלי.

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

omribe
26-08-13, 14:22
שער ההמרה במאסטר קארד יותר גבוה אבל עמלת ההמרה יותר נמוכה.
תלוי בכרטיס, אבל זה משהו בסגנון של יציג + עמלה של 2.5% בויזה ושער העברות והמחאות + עמלה של 1% במאסטרקארד.
בסופו של דבר העלות דומה למדי.

יש אפשרות להגדיר ש-Paypal יחייבו אותך בשקלים, ואז ההמרה עליהם (ביחס שרשום באתר). אפשר לקבוע את זה בתהליך ה-Checkout.
במקרה כזה, ויזה עדיין לוקחים עמלת המרה כי מקור החיוב בחו"ל (למרות שהחיוב בשקלים) ולעומתם מאסטרקארד לא. זה היתרון הגדול של מאסטרקארד.

עמלות ההמרה הכי זולות בכרטיסי אשראי הם בכרטיסים עסקיים (Visa Business, Mastercard Corporate). תבדוק אם אתה יכול לשים יד על אחד כזה.
בכרטיסים כאלה מקבלים גם שוטף פלוס 30 או 60 על חיובים מחו"ל.

עמרי

אמיר ב.א
27-08-13, 11:55
ממה שבדקתי בזמנו (לפני בערך שנה -לא יודע אם עדיין נכון) , עמלת ההמרה של פייפאל שקלים<=>דולרים פחות משתלמת מעמלת ההמרה של מאסטרכארד.

ניר ל
27-08-13, 12:23
עקב החלפת כרטיס אשראי מויזה למאסטרקרד שמתי לב שעכשיו מחייבים אותי בכל רכישה בקנית מטח בחשבון בשערים די שערוריתיים - משהו כמו חצי שקל מעל היציג.
בתקופת הויזה פייפל היו עושים את ההמרה שזה גם היה שער גבוה אבל מעט פחות ובחשבון בנק היה חיוב שקלי.

איך אתם מעבירים את הכסף לפייפל?
מי קובע אם פייפל מחייבים אותי בשקלים או בדולצ׳ים?

IR 3.5"

חצי שקל מעל היציג ? אין מצב. סביב 5 אג' וזה סביר.

boaz avrahami
27-08-13, 12:50
בפועל הבנק חייב אותי בכ- 4.2 שח לדולר

אמיר ב.א
27-08-13, 13:31
נכון לכרגע :
PayPal exchange rate:1 USD =
3.51224 ILS
זה מה שכתוב אצלם באתר ,

לעומת זאת , שער הדולר היציג :
3.603

מצד שלישי - מאסטרכארד חייבו אותי בשער 3.603 בחודש אוגוסט על קניות עם פייפאל(אז שער הדולר היה קצת יותר נמוך).

חיוב של 4.2 ש"ח לדולר הוא גבוה מידי - תבדוק מה אתה צריך לשנות ...

-->