PDA

צפייה בגרסה מלאה : 1995 GMC SIERRA K2500 5700 TBI

Roy76
26-08-13, 15:59
שלום, אני חדש כאן. סוף סוף הגשמתי חלום ורכשתי נבלה אמריקאית גדולה, אחרי העברת בעלות וביטוח האוטו עומד אצלי בחנייה. המשותפת. זה רק עניין של זמן עד שהשכנים מתחילים לשאול שאלות (מניסיון!).
כרגע יש תמונה של הטנדר לפני הקנייה [לא הצלחתי להוסיף את התמונה - איך מוסיפים?], ובגלל שאין הרבה כאלה בארץ, אולי יהיו אנשים שייזהו אותו למרות שכיסיתי את לוחית הרישוי. את פרטי המוכר מן הסתם לא אחשוף (ואבקש לא לחשוף אם מישהו מזהה). ראיתי וקראתי כאן סיפורים ואת הטור הנפלא "לקנות נבלה שחוטה עד 25000 ש"ח" - ציטוט לא מדויק, עמכם הסליחה. למרות שכמה דברים הצליחו להפחיד אותי, החלטתי לאזור אומץ ולא להצטער המון זמן אם לא הייתי עושה את הצעד.

מה צריך טיפול?
- לחבר בחזרה את המזגן - צנרת+גז.
- רעש מכיוון צירייה שמאלית קדמית כנראה - בנסיעה איטית או שיוט של 100 קמ"ש (למרות שבשיוט הרבה פחות מורגש).
כנראה מהדיפרנציאל הקדמי.
- פנים דורש סידור והחלפה של מספר חלקים... דשבורד למשל... יסודר בהקדם האפשרי ומי לע$@#$@ החליט להדביק את המראה המרכזית בח^% של פרה?!
- פחחות\ צבע. לא משהו נורא, אבל ייסודר לאט לאט ובהרבה אהבה.

אני בטוח שיש עוד פרטים לסדר, הרכב הוא רכב עבודה בן 18. האפשריות היחידות האחרות היו לקנות נבלה כמעט מתה בקצת פחות כסף, או טנדר משופר מפלצתי מעל ומעבר לתקציב שלי. המצב האידיאלי היה לרכוש טנדר ללא שיפורים שהוא גם נקי ויפה, כמו שרואים בארה"ב וקונים במחיר רצפה, אבל אין שום חיה כזו במדינתינו המיוזעת. הטנדרים כאן עובדים עד מוות ורק המשוגעים לדבר אוספים את החתיכות... אין כאן "יד ראשונה מרופא, היה במוסך מחומם ועשו לו עיסוי דיפרנציאלים רק כדי שירגיש טוב..."

אז כשאעלה תמונה [איך מעלים כאן? לא מצליח להעלות...] אני בטוח שחלק מהתגובות יהיו "אוי ואבוי, מה עשית?!" אבל בסך הכל עד עכשיו הוא נוסע מדהים, יש לו כוח מפתיע (בעל המוסך התלהב ולקח לסיבוב וכמעט הוספנו קישוט בדמות בחורה למכסה מנוע... :p:p הבן קצת פחות...;)), שקט, לא מתחמם חמסה חמסה חמסה טפו טפו טפו ונראה שטופל בזמן. אין נזילות\עשן\הכל יבש.
אני לא רוצה הגבהות ושיפורים. רק להחזיר לאט לאט למצב נקי ויפה. מתכנן לנהוג רק בסופי שבוע - לתענוג.
סליחה על החפירה, אשתדל לדווח על עידכונים+תמונות ואשמח לתגובות ושיתוף פעולה.
מיקי

shmulikbg
26-08-13, 16:04
תתחדש ותיהנה.

הנה מדריך להעלאת תמונות.

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=66133

Roy76
26-08-13, 16:21
תודה רבה!

שי קרנצלר
26-08-13, 21:22
תתחדש ותהנה

e-sheta
26-08-13, 21:54
תתחדש ותהנה מהרכב ....
האם בדקת איזה רישיון צריך לרכב הזה , ייתכן ותצטרך רישיון C1 במידה והרכב במשקל הכולל מעל 4000 ק"ג שים לב ....

omri_t
27-08-13, 01:00
זה באמת בהמה מאוד מהנה.
יצא לי להשתמש בשתיים כאלו תקופה קצרה.
(אגב, היו שתי רמות גימור שונות והמפואר באמת הרשים אותי בזמנו)

רכב מהנה מאוד וכפי.
אחד הדברים הכי פחות פרקטיים מכל בחינה אפשרית, אבל זה באמת לא רלוונטי.
מה שחשוב שתהנה ותממש את חלומותיך.
וכמובן שתשתף אותנו בתמונות שנהנה איתך.

בדוק שהארגז מחובר באופן נורמאלי לבודי.
אצלנו יום אחד הוא לא לקח את הסיבוב עם הרכב והמשיך ישר....

כמו כן לוודא שה 4X4 באמת עובד.
זכור לי במעורפל מנגנון חשמלי עם וואקום שדווקא שהייתי צריך אותו לא תיפקד.

Roy76
27-08-13, 04:16
תודה רבה חברים. עומרי, תודה רבה על התגובה. ה-
4X4 עובד. הכנסנו גם לנמוך בעליה והרכב זחל לבד ללא גז למעלה.
רישיון ב' 4000 ק"ג מספיק, אבל יש לי ג' אז הכל מכוסה.

-->