PDA

צפייה בגרסה מלאה : הצהרה על עבירת תנועה?

OFF-RoaD
27-08-13, 09:55
בוקר טוב,

הבוקר, ב8:00 לערך, את כל המכוניות בחוץ בדרך ל / מ הורדת הילדים במוסדות הלימוד השונים, נהגת יקרה אחת קבעה לאסוף חברתה מאחת הצמתים פה בעיר.

הנאספת עמדה על המדרכה, וכאשר הנהגת זיהתה אותה, עצרה עצירה מלאה בתוך הכיכר (ואני מאחוריה), פתחה חלון, נופפה לשלום, והמשיכה בנסיעה. בינתיים הולכת הרגל ירדה מהמדרכה ונעמדה בדיוק ביציאה מהכיכר, על אי התנועה שמפריד בין הנתיבים.

כמובן שהנהגת, כמו כל אזרחית למופת, עצרה באמצע הכביש, חסמה את התנועה (אני מרגע זה לא מרפה מהצופר. זו הייתה הדרך היחידה למנוע ממני לפרוק מהרכב...), חיכתה שחברתה תעמיס את מטלטליה במושב האחורי ותיכנס למושב הקדמי. בינתיים מיותר לציין שאני עומד ומחכה (ולא הייתי היחיד).

נסעתי אחריה עוד קצת, וכשהגענו לאזור פנוי יחסית עקפתי ועצרתי לפניה. למזלי ספרתי עד 10 והחלטתי להמשיך בנסיעה ולא לרדת להסביר לה בדיוק מה הפריע לי בהתנהגותה. אני לא חושב שהייתי נוהג באלימות, אבל אין לדעת מה היא הייתה אומרת שהיה מדליק אותי. בכל זאת, גם לאשכנזים יש פיוז, וגם הוא עלול להישרף מתישהו.

כשהמשכתי בנסיעה ראיתי במראה האחורית שהיא צילמה אותי בעזרת הסמארטפון.

השאלה עכשיו - כי אני כבר רואה את השטות הזו פוגעת בי:

נכון שנהגתי לא בסדר. לא מתווכח עם זה. איזה כוח יש לצילום שלה עליי (נניח את הגרוע ביותר - היא צילמה אותי בעמידה לפניה חוסם את הכביש)? אני חושש שאם זה יגיע לידי תלונה / משפט / סתם פוסט ויראלי כמו שאוהבים לפרסם בארצנו הקטנטונת, אפגע מזה והיא תצא נקייה (אין לי שום הוכחות, ולך תמצא עכשיו עדים...). ואני בסך הכל רציתי להסביר לה למה היא חרא של נהגת...

יש משהו לעשות כ"תרופה מוקדמת למכה"?

asafk
27-08-13, 10:23
שכח מזה.
אז היא צילמה אותך.
ביג דיל..

אסף.

shmil
27-08-13, 10:31
מה שעשית כאן, הוא בדיוק ה"אליבי" או ה"תרופה המקדימה".
לא שזה יעזור, כי עבירה של אחרת לא מאפשרת לך לבצע עבירה, אבל זה יסביר...

סע לשלום, סע בזהירות ושא בתוצאות. :)

boaz avrahami
27-08-13, 10:31
לפחות תפיק את הלקחים לפעם הבאה כי בטוח תהיה כזו-

- תשתדל להיות אתה בסדר.
- תתקין מצלמה על החלון.

JEEP Grand Cherokee ZJ V8 98
IR 3.5"

OFF-RoaD
27-08-13, 10:35
תודה. הרגעתם אותי. הדבר הראשון שחשבתי עליו הוא מצלמת חלון... אקנה אחת בהקדם.

חייב להתחיל לעבוד על הקריזות...

דרור ברלי
27-08-13, 11:25
הפתרון היחיד הוא להפסיק להתעצבן.
צא לדרך חמש דקות קודם. סע לאט אבל ממש לאט. כמו סבתא. מוסיקה ברקע, סיגריה, תהנה מהנוף.
נהגים/ות ישראלים/יות ינסו להרוג אותך בדרך.
יעכבו אותך.
יעשו עליך עבירות גסות.
אם יש לך אוטו מיוחד, המטומטמים יעירו לך. יזרקו לך יציאות שבעיניהם הן מה זה מבריקות ומתוחכמות.
הולכי רגל ינסו להתאבד לפני הגלגלים שלך.
ואתה? תהיה עירני, אבל תישאר אדיש. איש הקרח. אל תמהר ואל תתעצבן.

זה יעשה רק טוב לבריאות שלך. בחיי.

JustDoB
27-08-13, 12:28
מי אתה ומה עשית לדרור ?? 😉

ronen7k
27-08-13, 13:12
צא לדרך חמש דקות קודם. סע לאט אבל ממש לאט. כמו סבתא. מוסיקה ברקע, סיגריה, תהנה מהנוף.
יעכבו אותך.
יעשו עליך עבירות גסות.
אם יש לך אוטו מיוחד, המטומטמים יעירו לך. יזרקו לך יציאות שבעיניהם הן מה זה מבריקות ומתוחכמות.

כמה נכון ! קבל פלוס 100 ענק .

שאתה נוסע לאט ולא ממהר , אדיש ורגוע , גורם לכולם להתנהג כמו שדרור כתב

"נהגים/ות ישראלים/יות ינסו להרוג אותך בדרך.
יעכבו אותך.
יעשו עליך עבירות גסות. "
ואז הם יוצאים מזה עצבנים וקרובים ללישרוף את הפיוז שלהם...

omri_t
27-08-13, 13:29
יעכבו אותך.
יעשו עליך עבירות גסות.

כל-כך צודק!
לא שווה להתעצבן.

פלג_
27-08-13, 16:10
"אני מרגע זה לא מרפה מהצופר. זו הייתה הדרך היחידה למנוע ממני לפרוק מהרכב"

"וכשהגענו לאזור פנוי יחסית עקפתי ועצרתי לפניה"

"מזלי ספרתי עד 10 והחלטתי להמשיך בנסיעה ולא לרדת להסביר לה בדיוק מה הפריע לי בהתנהגותה"

"אני לא חושב שהייתי נוהג באלימות, אבל אין לדעת מה היא הייתה אומרת שהיה מדליק אותי. בכל זאת, גם לאשכנזים יש פיוז, וגם הוא עלול להישרף מתישהו"

ואחרי כל שזה הבחורה המסכנה בסה"כ הוציאה מצלמה קטנה ואתה כבר נכנסת לסרטים.....
אני עוד יחסית צעיר...אבל איך שזמנים משתנים., הכח היום כבר לא פיזי.

בכל מקרה שתצלם כמה שהיא רוצה.....שזה לא יטריד אותך.

אגב, מאוד מסכים עם דרור.
אכן מומלץ.

moshik999
27-08-13, 20:02
"נהגים/ות ישראלים/יות ינסו להרוג אותך בדרך.
יעכבו אותך.
יעשו עליך עבירות גסות. "
ואז הם יוצאים מזה עצבנים וקרובים ללישרוף את הפיוז שלהם...

תמיד עניין אותי לדעת מי אלה "הנהגים הישראלים" שהם לא אנחנו.
כי לפחות ברמה הלוגית רק מי שלא ישראלי יכול להשתמש במינוח הזה מבלי לכלול גם את עצמו.

דרור ברלי
27-08-13, 20:33
מושיק, אפילו החברים שלך במשטרה משתמשים לא מעט במונח הזה - "הנהג הישראלי". כאילו מדובר באיזו חיה דו רגלית (בפועל המשטרה לא בדיוק טועה בהרבה והמצב לא רחוק מזה. הרוב המוחלט בישראל נוהג איום ונורא).

moshik999
27-08-13, 20:37
מושיק, אפילו החברים שלך במשטרה משתמשים לא מעט במונח הזה - "הנהג הישראלי". כאילו מדובר באיזו חיה דו רגלית (בפועל המשטרה לא בדיוק טועה בהרבה והמצב לא רחוק מזה. הרוב המוחלט בישראל נוהג איום ונורא).

משום מה דרור יש לי הרגשה שאתה והחברים הקרובים שלך ואולי גם בני משפחה ואנשים נוספים שאתה מכיר
לא נכללים תחת ההגדרה הזו.

כי לפחות אצלי זה ככה כמעט כל הנהגים שאני מכיר מקרוב הם נהגים טובים מנומסים וזהירים.

דרור ברלי
27-08-13, 21:05
אני לא מתפלא.
איפה שאתה גר גם לא גונבים ולא פורצים והשוטרים (ושאר עובדי ציבור) אשכרה משרתים את האזרח, כל הילדים מוציאים ציונים גבוהים במבחני המיצ"ב, הרחובות נקיים ומזג האוויר אף פעם לא הביל. אפילו לא באמצע אוגוסט. אין מה לדבר, אוטופיה.

לפחות עם החתימה שלך אני מזדהה לגמרי.

נמרוד - מערד
27-08-13, 21:21
יש גם אפשרות אחרת, הייתה צריך לרדת מהרכב, לפוצץ לה את הצורה, לקחת לה את הסמארטפון לחזור לרכב ולנסוע רגוע לדרכך.
נמרוד

YosSima
29-08-13, 00:56
תראה , כולם צודקים כאן במיוחד דרור
רק דבר אחד יש לי להוסיף
אתה רשמת שגם לאשכנזים יש פיוז והוא נשרף מתישהו , ואח"כ אוכל כאפות על זה שהיא צילמה אותך...
אז או שתהיה "אשכנזי" תשאר ברכב ולא תוריד את היד מהצפצפה (לא המועדף עלי)
או שתהיה "מזרחי/ספרדי/ערבי" ותתן לזובי שך' להתפוצץ עליה עד הסוף ושים זין על הסמארטפון הורוד שלה (גם לא מועדף)

נשאר רק לקחת את הדברים האלו בקלות , כי אם תצפצף רק תתעצבן יותר והיא בכל מקרה תעכב אותך
ואם לא היית סופר עד 10 וכן יוצא , היית מתעכב פעמיים
ואם היית מגביר את הרדיו ונהנה מאיזו בחורה יפה שעוברת על המדרכה , גם לא היית מתעצבן וגם הזמן היה טס (בגלל שעדיין לא הספקת להפשיט לגמרי את היפה בדמיון וכבר מצפצפים לך להתקדם )
הבנת את זה ביז'ו ?

הכל כמובן בהומור ובלי כוונות פגיעה באף מגזר.. :)
לילה טוב

Scrusher
30-08-13, 02:56
"הכלב שלי הקיא והתעלף. מצטער,לא יקרה שוב."
מה רע בתירוץ כזה וזהו? היא הרי לא תפרסם את האירוע מאז שהיא חסמה את הכביש ועד שאתה נתת לה ברקס...
וגם אם היא כן תחליט לפרסם את התמונה,זה שנהגת צילמה אותך עם הסמארטפון גם לא בדיוק חוקי,אז אין לך ממה לחשוש
ולמה להתרגש מנהגים כאלה? חבל על הברקסים,על העצבים וגם על הצופר שלך. תן לאלה מאחוריך לעשות את העבודה. בדר"כ גם אפשר לזהות את המטומטמים מאוד מוקדם בדרך ולהימנע מהם.

-->