PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייבואנים של חלקי חילוף לכלים תחרותיים, אנא התפקדו

de fox
02-09-13, 15:51
למי פונים אם רוצים להזמין חלקים לכלים תחרותיים?

חנן גולומבק
02-09-13, 18:03
תלוי מה אתה רוצה לייבא. אם זה מ כאן : www.kartek.com (http://www.kartek.com) אתה יכול לפנות אלי. 0506233066. בברכה חנן.

de fox
04-09-13, 09:12
תודה לחנן.
זהו...? אף אחד לא מייבא מוצרי מדף או חלפים לכלים תחרותיים?

asafk
04-09-13, 09:30
מה אתה צריך?

אסף.

de fox
04-09-13, 10:23
היפוטטית אני צריך כל מני דברים, מנוע, צמיגים, מכל דלק, מערכות בילום, חישוקים, הגה, דוושות......

אני מנסה להבין אם יש אנשים בארץ שמתעסקים ביבוא ומכירה של רכיבים יעודיים עבור כלים תחרותיים מעבר לברירת המחדל....
מזעזע אותי מאוד שאני מדבר עם נציגים ברשות לנהיגה ספורטיבית על אפשרויות יבוא אישי או מסחרי ואני מבקש הפניה לרשימה של יבואנים אז התשובה שאני מקבל היא שאסור להם לפרסם רשימת יבואנים אבל מפנים אותי ליועץ הטכני של הרשות והוא יהיה לו תשובות בשבילי. WTF??? מה נראה לכם שהיועץ יגיד לי, איך הוא יוכל לעזור לי?

רפאל
04-09-13, 10:29
שלום לך שועל ..... אתה מוזמן לפנות אלינו לרוק סוליד ונשמח לעזור לך בייבוא של מוצרים שונים בברכת שנה טובה רפי

asafk
04-09-13, 11:33
שאלתי מה אתה צריך כי הרבה מהחלקים מיובאים או כמוצרי תעבורה או בייבוא כללי.
למשל..
החברה שאני עובד בה מייבאת כל מה שצריך לחיווט של מכוניות מירוץ, אבל אם תשאל את רוב המהנדסים כאן הם אפילו לא יודעים את זה. מבחינתם זה לטנקים ומטוסים.
כנל כל מיני אביזרי חשמל רכב שאנחנו מייבאים בתור יבואן מוצרי תעבורה.
חשבנו להירשם ברשות... וכשנרצה להביא חלקים שמשרד התחבורה לא מאשר ותהיה דרישה למכוניות מיאוץ, זה רק עניין של ניירת.
והיועץ הוא בעצמו יבואן... אולי בגלל זה הפנו אותך אליו...
אגב, ראוי שהרשימה תתפרסם ממש כמו שמשרד התחבורה מפרסם רשימת יבואנים ובעלי רשיון לסחר במוצרי תעבורה, לטובת הציבור.

אסף.

de fox
04-09-13, 12:05
שאלתי מה אתה צריך כי הרבה מהחלקים מיובאים או כמוצרי תעבורה או בייבוא כללי.
למשל..
החברה שאני עובד בה מייבאת כל מה שצריך לחיווט של מכוניות מירוץ, אבל אם תשאל את רוב המהנדסים כאן הם אפילו לא יודעים את זה. מבחינתם זה לטנקים ומטוסים.
כנל כל מיני אביזרי חשמל רכב שאנחנו מייבאים בתור יבואן מוצרי תעבורה.
חשבנו להירשם ברשות... וכשנרצה להביא חלקים שמשרד התחבורה לא מאשר ותהיה דרישה למכוניות מיאוץ, זה רק עניין של ניירת.
והיועץ הוא בעצמו יבואן... אולי בגלל זה הפנו אותך אליו...
אגב, ראוי שהרשימה תתפרסם ממש כמו שמשרד התחבורה מפרסם רשימת יבואנים ובעלי רשיון לסחר במוצרי תעבורה, לטובת הציבור.

אסף.

אסף
ראשית, טוב לדעת שיש מי שמתעסק עם חיווט של מכוניות מרוץ. רשמתי בפני.

שנית וחשוב יותר. אולי לא השתמע מספיק מהפוסט הקודם שלי. אבל ידוע לי וברור לי שהיועץ הוא יבואן, רובנו יודעים מי הוא. האבסורד שאני בא לציין (וכן אני לא מגלה את אמריקה) הוא שבאותו משפט אומרים לי ברשות שאסור להם להפנות אותי ליבואן כזה או אחר אבל יחד עם זאת מפנים אותי ליועץ שהוא בעצמו יבואן. עכשיו מה נראה לך שהיועץ ייעץ לי? סביר להניח (הנחה זהירה אך סביר שנכונה) שאותו יועץ ירצה לעזור לי ויציע את שירותיי היבוא שלו עצמו.

חפש בגוגל הגדרה לניגוד עינינים ותגיע לדף הרשות לנהיגה ספורטיבית.

מקרה היפוטטתי אחר. נגיד ואני יבואן חדש שמעוניין להתחיל לייבא ציוד\מותג מסויים ואני ניגש לרשות לקבל אישור ייבוא של חלקי חילוף, הפקידה האחראית על התחום לא באמת מבינה בתחום והיא מעבירה את הטיפול ליועץ הטכני שכאמור הוא בעצמו יבואן מתחרה. עכשיו אני לא בא ללכלך על אף אחד, לא מכיר את הנפשות הפועלות, סביר להניח שאקבל את אישור הייבוא ואוכל לממש את תוכניותיי העיסקיות אבל ברור לי שהכל עובר וידוע ליבואן מתחרה שיכול מבחינתו לעשות עם המידע הזה ככל העולה לרוחו.

-->