PDA

צפייה בגרסה מלאה : זהו- יותר לא תראו את זה (מחלון הג'יפ)

דידין
06-09-13, 21:42
חברים , כדאי לשקול מחדש את הצגת מקומות/שיתוף במסלולים/חידות וכל אותם דברים אשר "מעירים את הדובים" !
2 דוגמאות
ראשונה : לפני שבוע ערכתי טיול מקדים(הכנה לטיול של ראש השנה חבורה שלנו) , פרסמתי התמונה באתר אחר, למרות בקשות חברים סרבתי לחשוף את השם בפומבי (באתר) אם כי הבטחתי לכל מי שיפנה אלי , אכוון אותו.

http://www.fastup.co.il/images/75014313.jpg

בא חוכמולג אחד וחשף את שם המקום !. היום כבר אי אפשר להגיע עם הג'יפ- סגור מכל הכיוונים

שנייה : באתר ג'יפאים אחר, מישהו כתב כי רצה לעלות את מעלה אשתאול (לא מכיר) , מסתבר ששמו שלט ואסור לנסוע שם!

יש עוד חוכמולוג (מכנה עצמו חיים 8) המארגן תחרויות עבירות של רכבים (בעיניי תחרויות מטופשות),הנ"ל לא מבין שכאן זאת לא יבשת אמריקה הגדולה ואין מספיק שטחים גם לתחרויות וגם לנסיעת שטח ובגלל הטררארם שהוא עושה , יסגרו בפניינו גם אותם שטחים מעטים שעדיין פתוחים לנסיעות רכבי שטח.

אני את הלקח למדתי ולא אפרסם יותר מקומות ייחודיים.

elro
06-09-13, 22:04
יש מגמה שהולכת וגוברת לחסום כל דבר שהוא בר-חסימה, אני אישית ראיתי/נתקלתי בזה, כל כך חבל שרשעות הטבע והגנים מגבילה ומצירה את צעדינו בצורה כל כך בוטה והופכת אותנו לעבריינים.

BlackStar
06-09-13, 22:28
חברים , כדאי לשקול מחדש את הצגת מקומות/שיתוף במסלולים/חידות וכל אותם דברים אשר "מעירים את הדובים" !
2 דוגמאות
ראשונה : לפני שבוע ערכתי טיול מקדים(הכנה לטיול של ראש השנה חבורה שלנו) , פרסמתי התמונה באתר אחר, למרות בקשות חברים סרבתי לחשוף את השם בפומבי (באתר) אם כי הבטחתי לכל מי שיפנה אלי , אכוון אותו.

http://www.fastup.co.il/images/75014313.jpg

בא חוכמולג אחד וחשף את שם המקום !. היום כבר אי אפשר להגיע עם הג'יפ- סגור מכל הכיוונים

שנייה : באתר ג'יפאים אחר, מישהו כתב כי רצה לעלות את מעלה אשתאול (לא מכיר) , מסתבר ששמו שלט ואסור לנסוע שם!

יש עוד חוכמולוג (מכנה עצמו חיים 8) המארגן תחרויות עבירות של רכבים (בעיניי תחרויות מטופשות),הנ"ל לא מבין שכאן זאת לא יבשת אמריקה הגדולה ואין מספיק שטחים גם לתחרויות וגם לנסיעת שטח ובגלל הטררארם שהוא עושה , יסגרו בפניינו גם אותם שטחים מעטים שעדיין פתוחים לנסיעות רכבי שטח.

אני את הלקח למדתי ולא אפרסם יותר מקומות ייחודיים.

דווקא נראה לי אחלה לראות את זה מחלון הגיפ

asafk
06-09-13, 22:52
אלרואי - אל תיתן את כל הקרדיט לרשות.
במקרים רבים מדי מי שחוסם אלו מקומיים מכל מיני סוגים - החל ברשויות וכלה בתושבים.

למשל- חקלאי שיחנו על השדה שלו מתחת למעלה זה או אחר, שהוא לא שמורת טבע, אלא בשטח של קיבוץ למשל- עשוי להחליט, ובצדק מבחינתו, שעל מנת למנוע נזק נוסף בעתיד, הוא יחסום את המעלה. מותר לו, זה השטח שלו, והוא מרגיש נפגע.

גם מקום שידוע ליודעי דבר בלבד, ברגע שנחשף שמו, בעל השטח או השכנים או מי שלא יהיה יחשוש שהמקום יסבול מעודף תעבורה ויחסום אותו, כחוק או לא כחוק, כדי למנוע רעש או כדי לגבות תשלום. הכל כבר היה לנו...

אסף.

-->