PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה ג'יפ כדאי לקנות בשביל שטח אמיתי?

galil
08-09-13, 14:58
איזה כיף לגלות שיש פורום לג'יפאים מתחילים! בדיוק מה שהייתי צריך...
אז תגידו, איזה ג'ים כדאי לקנות בשביל השטח באמת? כלומר, לא ג'יפ סופר, בשביל השופוני בדרך לגן של הילד.
משהו שאפשר באמת לצאת איתו לשטח ולאכול בולדרים...
עד היום נהגתי בעיקר בטיולי ג'יפים מאורגנים (די הרבה), אבל אני רוצה לעלות שלב לג'יפ שטח משלי.
אפילו אשתי כבר מסכימה. :)

יואב פולס
08-09-13, 15:31
דיסקברי 4 מצויין. גם הלנדקרוזר החדש מצויין. אני בטוח שגם אשתך לא תפסול אותם.

elro
08-09-13, 15:48
תקציב?

יורם-דרומי
08-09-13, 16:59
הכל תלוי בתקציב ראשוני ולאחר מכן תקציב מתמשך חודשי - ככל שהתיאבון גדל, כך יגדל התקציב (כמו ילד בחנות צעצועים)

landY
08-09-13, 19:55
אתה יכול לקנות דיפנדר או טריוס.
בשביל לאכול סלעים הייתי ממליץ על לדרמן וכפית.

KOOKE
08-09-13, 22:33
טצצ....טצצצ...טצצצ.... למשיבים שמעליי. וואלה השאלה נשאלה בפורום מתחילים כאלו דא....

לשואל מעבר לדרישה שהג׳יפ יוכל להתגברעל שטח קשה תפרט קצת יותר מה יתר הצרכים שלך ובעיקר מה התקציב. תכבד את הפורום ותואיל לקרוא את ההודעות הדביקות בראש הפורום שגם מנחות איךלשאול ולהתייעץ.

השאלה שלך כפי שנשאלה פתוחה מדיי ויש יותר מדיי תשובות אפשריות כדי לנסות לעזור לך החברה כאן צריכים קצת יותר מידע ממך.

עד כאן הנימה הפדגוגית. ובתכלס קח בקלות תגובות ציניות ותשאל שאלה כמו בן אדם.

galil
09-09-13, 15:17
טוב, אני בוש ונכלם פעמיים: ראשית, שלא קראתי את ההנחיות לפני ולכן השאלה שלי באמת הייתה פתוחה מידי.
שנית, שאני לא מוצא את ההנחיות...

אבל אני אנסה בכל זאת להתמקד:
תקציב של 300K לדעתכם יהיה מציאותי? אני לא מחפש רכב חדש,
אלא דווקא יד שנייה או שלישית מתוך הנחה שככה הוא כבר 'מכיר את השטח' יותר טוב.
שהאלה היא, האם ההנחה הזו נכונה...
ודבר אחרון שעולה לי לראש: אני מחפש כזה שיהיה נוח לארבע נפשות, שתיים מהן ילדים בני 7 ו-10.

תודה!

raanan
09-09-13, 15:58
טוב, אני בוש ונכלם פעמיים: ראשית, שלא קראתי את ההנחיות לפני ולכן השאלה שלי באמת הייתה פתוחה מידי.
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=28546

את/ה רוצים לשדרג את הפרייבט לרכב שטח? רוצים לקנות ג'יפ חדש?
צריכים עזרה? רעיונות?
אנחנו כאן כדי לעזור אבל...תנו לנו את האופציה לעזור לכם.
בבואכם לשאול את השאלה בבקשה תנו לנו את המידע הבא:
1. כמה אתם רוצים להשקיע?
2. הרכב הוא יום יומי או מדובר ברכב פנאי לסופי שבוע?
3. מי נוהג בו?
4. כמה אנשים הוא צריך להכיל בטיולים? זוג או בודד? משפחה של חמש נפשות?
5. כמה קילומטרים הג'יפ יעשה בשנה?
6. יש תנאי סף? אוטומטי/ידני, דיזל/בנזין וכו'.

כל מידע שיינתן מראש יאפשר למגיבים לענות תשובות רלוונטיות.
אל תמשיכו את האשכול הזה - פיתחו אשכול חדש עם המידע שיאפשר לנו לעזור לכם.
תודה.

השלם הפרטים ואז יהיו משיבים רציניים ...

רענן

eysham
09-09-13, 16:06

אבל אני אנסה בכל זאת להתמקד:
תקציב של 300K לדעתכם יהיה מציאותי? אני לא מחפש רכב חדש,
אלא דווקא יד שנייה או שלישית מתוך הנחה שככה הוא כבר 'מכיר את השטח' יותר טוב.
שהאלה היא, האם ההנחה הזו נכונה...
ודבר אחרון שעולה לי לראש: אני מחפש כזה שיהיה נוח לארבע נפשות, שתיים מהן ילדים בני 7 ו-10.

תודה!

300K זה בשקלים או בדולרים?

נמרוד
09-09-13, 16:13
לא משנה שאר התשובות, שקלים או דולרים... התשובה היא רנגלר רוביקון ארוך. חדש מהקופסא או משומש ומשופר מהתחת - ב300 אלף שקלים הכל הולך.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4

גבי פ.
09-09-13, 17:20
ב300K באמת שזה לא בעיה גדולה
אני הייתי הולך על זה אבל... כל אחד והסטייה שלו
כאן (http://www.yad2.co.il/Cars/hotPic4X4.php?CatID=1&SubCatID=3&RecordID=375134&utm_medium=mail_add&utm_source=mail_to_friend_add&utm_content=yad2_sendto)

asafk
09-09-13, 18:07
גם אני עם נמרוד. כיוון שהגדרת מראש שטח אמיתי, אין הרבה אופציות.
רנגלר רוביקון אנלימיטד, רצוי משנת 2012 ומעלה, יעשה את העבודה מעולה.
יש עוד אופציות, כמו שכתבו קודם דיסקברי זו דוגמה, אבל לאורך זמן פוטנציאל השטח של הרנגלר הולך ועולה עם הצוספות והשיפורים - למרות שגם עם מינימום הכרחי של מיגונים, לא תרגיש שהוא מוגבל...

אסף.

KOOKE
09-09-13, 18:59
300k ₪ לא מספיק לקניית רנגלר רוביקון ארוך חדש מהניילונים.

אבל יכול להספיק לקניית רנגלר רוביקון ארוך בן שנה כיד שנייה אם תמצא כזה.

אפשר גם ל״הסתפק״ ברנגלר ארוך הדגם הרגיל שנכנס בתקציב והוא בהחלט מיועד גם ללא שיפור שטח קשה אבל לא אקטרים כמו הרוביקון.

בהמשך במידה ויכולות הרכב לא יספקו אותך תוכל לשפר אותו לצורכי עבירות יש שוק שיפורים ללא סוף כאשר רק עומק נכיס נוא המחסום היחידי למה שאפשר להשקיע ברכב.

למעשה הרנגלר הוא רכב ״שטח אמיתי״ היחידי שעדיין נמכר כחדש וזאת מאז שהפסיקו למכור את הדיפנדר.

klam
11-09-13, 18:41
דבר איתי בפרטי,
חן

אלי טמבור
11-09-13, 19:43
300k ₪ לא מספיק לקניית רנגלר רוביקון ארוך חדש מהניילונים.

אבל יכול להספיק לקניית רנגלר רוביקון ארוך בן שנה כיד שנייה אם תמצא כזה.

אפשר גם ל״הסתפק״ ברנגלר ארוך הדגם הרגיל שנכנס בתקציב והוא בהחלט מיועד גם ללא שיפור שטח קשה אבל לא אקטרים כמו הרוביקון.

בהמשך במידה ויכולות הרכב לא יספקו אותך תוכל לשפר אותו לצורכי עבירות יש שוק שיפורים ללא סוף כאשר רק עומק נכיס נוא המחסום היחידי למה שאפשר להשקיע ברכב.

למעשה הרנגלר הוא רכב ״שטח אמיתי״ היחידי שעדיין נמכר כחדש וזאת מאז שהפסיקו למכור את הדיפנדר.

רוביקון בשביל לטחון בולדרים וסלעים בדיחה טובה אחרי שתקנה רוביקון ב300 אלף תשקיע עוד 200 בשיפורים הוא יוכל לטחון חצצץ במקרה הטוב הוא מצוין בלהעמיס כוסיות

אלי טמבור
11-09-13, 19:45
כמעט ושכחתי גם בדיונה הוא עגלה ,הוא חזק מאוד בצריכת דלק נוסע מהר מתחנה לתחנה

asafk
11-09-13, 19:57
אלי, ככל שאני מבין את השאלה, מדובר בג'יפ לטיולים, בכל מיני רמות עבירות, אבל טיולים ולא שטח אקסטרים.
אם הכוונה היא לשטח אקסטרים נטו, לא לג'יפ טיולים, עדיף משהו ישן ומשופר מסופה ועד היילקס, מדיפנדר ועד... זהו בעצם. הג'יפים החדשים חייבים הרבה שיפורים, ודי כבדים כספית כדי להיות ברמה של הג'יפים הישנים. עגום, אבל זה המצב.

אסף.

KOOKE
11-09-13, 23:44
אסף

היילקס, סופה ודיפנדר סטנרטיים ללא שום שיפור כל שהוא הם בכמה רמות מתחת לרוביקון סטנדרטי מבחינת יכולת העבירות. עלות שיפור רכב ישן לא נמוכה בהרבה מעלות שיפור רכב חדש. העניין הוא שרוב הרכבים הישנים הם כבר משופרים מלכתחילה ברמה כזו או אחרת כך שההשקעה הכספית היא לא גבוהה.

כשמתחילים לשפר אז השמיים והכיס הם הגבול גם לדינוזאורים הישנים ובטח שגם לרוביקון דנדש.

אלי ואסף

חלק מיכולת העבירות של הרכב זה גם עד כמה לא כואב לך בכיס לשבור אותו ראה בהקשר הזה איזו עבירות מדהימה יש למאזדה ליסיניג של החברה שבה עובד נהג הרכב.....

asafk
11-09-13, 23:49
שלמה...
לא אמרתי בלי שיפורים.
רק בשורה התחתונה זה יותר שטח ובלי הוצאה גבוהה מדי. אבל זה באמת למי שנוסע בשביל לשבור ולא בשביל לטייל.

וכאמור - ג'יפ טיולים "מהחנות" - לא רואה משהו אחר חוץ מרנגלר משופר קלות או רוביקון.

אסף.

-->