PDA

צפייה בגרסה מלאה : בניית קארט-באגי

ofir0987
18-09-13, 23:02
שלום חברי הפורום.
סוף סוף התפנה לי זמן וכסף בשביל הדבר הקטן הזה.
יש לי כבר הרבה זמן רעיון של לבנות קארטינג, גבוה לשבילים.
מכיוון שרתכת ומשחזת זוית[דיסק] אני אוכל להשיג פעם בשבוע[גם חומרים אני יכול להשיג], אז הגעתי למסקנה שהרבה מאוד זמן ייקח לי לבנות אותו, אז חשבתי על תחליף.

חשבתי לקנות באגי פדאלים, מכיוון שהוא בנויי בדיוק כמו שאני רוצה מבחינת השילדה, והוא בא כבר עם פחות כאב ראש של היגויי ושילדה, וריתוכים וכו. לקנות אופנוע 125 סמק[שעבר החלקה, או מפירוק] לקחת ממנו את הברקסים, מנוע, גלג"ש, שרשרת ושאר הדברים שקשורים להינע.

זה הבאגי פדאלים:
http://www.wallashops.co.il/GroupDeal/gdp.aspx?pi=5RPB37B1C0&c=0

עכשיו לשאלותי:

האם כזה דבר יישים? האם זה אפשרי?

האם יש דברים שאני צריך לדעת לפני שאני מתחיל? [אני מוכן להשקיע סכום כסף, אך לא גדול מדי, בכל זאת עוד מעט צבא:p]

חג שמח=]

lizard
19-09-13, 02:48
כן, אתה צריך לדעת שאם אתה תעשה את זה אז יש סיכוי גבוה מאוד שזה הדבר האחרון שתעשה, כלומר, תמיד יש אפשרות שתישאר נכה לכל החיים.
אתה צריך לפחות קשת התהפכות אחת, ברזלים בעובי סביר ולא נייר (כמו שיש בבאגי אופנים הזו) וכנראה שהיא לא תחזיק יותר מידי כי מה לעשות מנוע 125 סמ"ק חזק יותר מרגלים של רוב בני האדם, אחרת המנועים היו רוכבים עלינו ולא אנחנו עליהם....

ofir0987
19-09-13, 14:34
הבנתי, יש חיזוקים מסויימים שהיית ממליץ?
חיזוקם ידעתי שהיתי חייב, כי גם ידוע לי שהכלי הזה יכל לסחוב עד 100 קילו.
האם עדיף מנוע 50 סמק, הוא יספיק לסחוב בן אדם במשקל 80 קילו+מערכת ההינע?

Ac Performance
19-09-13, 15:37
2700 שקל לדבר הזבלה הזה ?? בסכום כזה תקנה רתכת יד שנייה, דיסק חיתוך וחומרים אמרת שיש לך

dorobo
19-09-13, 15:47
יש גם את החברה הזאת שיש לה דגם מוכן לשטח עם צמיגי שטח גלגל ספייר וקשת התתהפכות

http://www.bergtoys.org.il/

אמנון

ofir0987
19-09-13, 16:01
יש גם את החברה הזאת שיש לה דגם מוכן לשטח עם צמיגי שטח גלגל ספייר וקשת התתהפכות

http://www.bergtoys.org.il/

אמנון

שלום אמנון חג שמח, ראיתי את החברה הזאת, וגם את המוצר הזה, את הקשת התהפכות אני אוכל לבנות לבד, כי בכל מקרה אני רוצה לעשות חיזוקי שילדה מסוימים.

בקשר לזה שאני אקנה רתכת ודיסק ומתכות, זאת לא הבעיה, אין לי בעיה להשיג אותם.. אני רק חייב הדרכה מסוימת, של מישהו שייתן לי עצות, בגלל זה אני שאלתי פה.

דבר נוסף שיכול להיות, שמעתי שיש ספר כזה, שמסביר מההתחלה עד הסוף אך בונים באגי קטן. הקטע שהמוצרים זמינים רק בחו"ל, ולהזמין אותן יעלה לי לא מעט..

האם למישהו יש ספר שהוא מכיר שמסביר טוב אך בונים שילדה טובה ויציבה עבור מנוע בסדר גודל של בין 125 ל50 סמק?

lizard
19-09-13, 18:35
ב2700 שקל אני מוכן לבנות לך שלדה מלאה לקראט שטח, אפילו עם מתלה אחורי אם ממש תרצה (לא כולל קפיץ ובולם). החומר עלי.

תקנה את הספר של רון צ'מפיון על איך לבנות קארט (יש פה בקישורים אני חושב) ותראה שזה שטויות. אתה לא יכול לחזק את הבאגי אופניים כי העובי של המתכת שם הוא נייר ואתה פשוט תשרוף את כל השלדה שלהם. מה גם שנקודת הכשל תהיה המתכת מסביב לתפר (לא מרתכים כאלו עוביים בדר"כ ברתכת "רגילה" ואם כן, בציוד מיוחד).

ofir0987
19-09-13, 18:56
תודה רבה על ההצעה:)

הבנתי את הרעיון של החיזוקים.. אני חושב שאני אלך באמת על קניית הספר של רון צ'מפיון כי באמת יש עליו הרבה המלצות=]
ברגע של ייאוש אני אדבר איתך

תודה, חג שמח לכולם=]

-->