PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצות על צמיג BFGoodrich לדגמי לנדקרוזר

nadler.guy
19-09-13, 19:23
חג שמח לחברי הפורום,

ברשותי טויוטה לנדקרוזר 2008 עם צמיגי Goodyear 50x50 "גמורים" מידות הצמיג 265/65/17 .
כרגע אני בתהליך של סקר שוק לקניית סט חדש ולאט לאט אני מתחיל להבין שהחלום הרטוב לקנות צמיג 50x50 BFGoodrich הקשוח
והמומלץ כבר אינו כל כך מומלץ כפי שהיה.
הטענות שאני שומע הם הצמיג יקר יחסית למתחרים ולא שווה את ההשקעה, איכות הנסיעה נפגעת משמעותית- רעש, רעידות ולבסוף עוד
שהשוקולדים נופלים עם הזמן.

אשמח לשמוע את דעתכם,מניסיון ג'פאים שברשותם צמיג זה.
אשמח לקבל המלצות על צמיג אחר כמו Maxxis,Cooper,Michelin 50x50 .

תודה וחג שמח,

גיא

nimrodsadot
19-09-13, 19:43
אצלי כבר סט שלישי של bf 50-50 על הטרופר והצמיג מדהים.
מניסיוני הצמיג לא מרעיש על הכביש. יש לו אחיזה מצויינת ביחס למתחרים שלו גם בכביש ובעיקר בשטח.
בנוסף לכך אני עם סט ראשון של bf mk2 שהם 100% שטח על ההילקס שלי.. וגם הוא צמיג מצויין ורועש הרבה פחות מצמיגי שטח מלא מתחרים (היה לי גודייר לפניו), ואחיזה מצויינת בשטח.
הצמיגים האלו מחזיקים הרבה זמן ונותנים את תמורה גבוהה על המחיר הגבוה (לדעתי, יש שיחלקו...).

elad.wg
19-09-13, 21:04
המלצה חמה, רד מה-BF עלות מול תועלת הם ממש לא שווים את הכסף.
אם אתה נוסע מעט חזק, תפירת שבילים ומעלות בינונים בתדירות גבוהה, תוך שנה - שנה וחצי תקבל צמיגי כביש.
כל צמיג שהוא לא כביש יעשה יותר רעש מצמיג כביש!
קשה לי להמליץ על צמיגי 50X50 כי אין לי הרבה ניסיון. לי היו מקסיס והם היו סבירים.

joedavni
20-09-13, 17:37
אני מצטרף למי שאינם מתלהבים מהBF. ממליץ על מקסיס-נפלאים בשטח, שקטים ומאריכי שנים, על ברידג'סטון ועל מיקי תומפסון. פחות ממליץ על טויו.

nadler.guy
21-09-13, 11:28
תודה על העזרה.
אשמח לשמוע עוד תגובות מניסיון העבר והמלצות חדשות.

sos4u
21-09-13, 21:27
מקסיס - זבל של צמיג. אצלי, לא שרדו יותר ממספר חודשים. אחרי שנקנה סט חדש.

אני נוסע עם מספר רכבי טויוטה מדגמים שונים שכולם נועלים BF 50/50, לא ראיתי אחד שלא היה מרוצה.
כולם נוסעים את רוב הנסועה על כביש, ומטיילים בכל סוגי הדרכים האפשריות.
אחד עם פראדו 2001 מחזיק כבר 4 שנים עם סט אחד. פשוט מדהימים.
אחר עם LC 2009 אחרי 3 שנים, החליף לאותו דבר בגלל שהיה מרוצה מאד.
רכב נוסף LC 2009 נמכר לאחרונה, אחרי שהוחלפו 3 סטים כולם BF AT

קשה לטעון על אי - הצלחה.

אבל מצד שני, מי אני לעומת כאלה שמטיילים בשטח ?

אני יכול להמליץ לך מנסיון שלי [ אחרי 3 סטים של BF AT ] על TOYO OPEN COUNTRY, לא יודע אם יש במידה שלך אבל אם ותמצא, אתה בהחלט יכול לקחת. צמיג מהטובים שפגשתי.

בהצלחה

nadler.guy
21-09-13, 21:49
איזה צמיג של מקסיס לא שרד חודשיים אם לא טיילת בשטח ?
עם BF לא נפגעת איכות הנסיעה -רעידות בהגה וכו'?

תודה

landY
21-09-13, 22:01
ממתי מודדים אורך חיים של צמיג בשנים?
המדד הרלוונטי הוא מספר הקמ ואופי הנסיעות.
מהניסיון שהיה לי עם bf at לפני יותר מעשר שנים הם היו מצויינים וחזקים. על ה bf mt עברתי כ50000 קמ.

ד ו ר ו ן
21-09-13, 23:39
עם BF לא נפגעת איכות הנסיעה -רעידות בהגה וכו'?

תודה
אני עם סט שני של BF/KM2, ואין רעידות גם אחרי עשרות אלפי ק״מ.

kis
21-09-13, 23:56
שלום לכולם
קניתי את הרכב (פראדו90) עם צמיגי מקסיס הבעלים הקודמים אמר לי שהם היו על הרכב כשנה וחצי, רק לאחר כ 5 שנים הם הוחלפו ל BF50/50 מאז עברו כ 7 חודשים
וזה השקל וחצי שיש לי להגיד: המקסיס ביחס לגודל ולחתך היו מדהימים בכביש גם כביש רטוב. וסבירים בשטח סלעי, ופשוט מחליקים בבוץ.
הBF בכביש לא מרעישים יותר מהמקסיס. אחיזה זה כמו לנסוע על כביש רטוב כל הזמן ביחס למקסיס , אבל בשטח עולם אחר, פחות "לפרפר גלגלים", הרבה יותר אחיזה במצבים שעם המקסיס פשוט הרכב היה יושב או מחייב הפעלת נעילה אחורית.
וכן גם לאחר נסיעה לא ממש אגרסיבית התחילו לעוף חלקי שוקולדים חיצוניים.
לדעתי בשלוש שנים האחרונות BF פשוט שינו את התערובת של הגומי ולכן הצמיג פחות חזק/עמיד

sos4u
22-09-13, 06:25
איזה צמיג של מקסיס לא שרד חודשיים אם לא טיילת בשטח ? מאיפה, מתוך הטקסט שכתבתי, הצלחת להגיע לתובנה הזו ?
עם BF לא נפגעת איכות הנסיעה -רעידות בהגה וכו'? - לא שמעתי על כך ולא הרגשתי כשנסעתי איתם. לטעמי צמיג מצויין, למי שיכול ורוצה להרשות לעצמו.

תודה

לטעמי כמו בהרבה מקרים אחרים, השועל [ ולא, זה לא "דני השועל" ] שלא מצא את הדרך להכנס לכרם, יושב בחוץ ומיילל: " מימלא הענבים האלה בוסר, לא טעימים ... "

-->