PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגה ובטיחות

SHelly
01-06-05, 20:55
טוב אז ככה..
אצלי בCJ יש הגה כוח או ספורט תקראו לו איך שתרצו כלומר ההגה נכנס לתפקיד לאחר ההנעה והוא מתכוונן.
ושוב סילחו לי על ה"בורות" פשוט אינני מכירה ג'יפים אחרים ואת ההגה שלהם אבל אולי כך זה אצל כולם אבל זה לא משנה...
הרי ההגה קשה כשהרכב לא מונע אז מה אם במקרה של נסיעה במהירות כל שהיא מסיבה כל שהיא הרכב נכבה? סכנה לא?!
יש כאלו כמותכם שמנעו את הדבר האם בכלל ניתן למנוע זאת?
תודה.[/b]

ניר ל
01-06-05, 21:35
כל עוד המשאבה מסתובבת אין בעיה, גם אם המנוע מדומם באמצע נסיעה, כל עוד הרכב לא נעצר או שלא לחצת על המצמד (קלאץ'), המנוע ימשיך להסתובב ולסובב את משאבת ההגה.
גם ללא עזרת המשאבה ניתן לסובב את ההגה, זה דורש הרבה יותר כוח, אבל בנסיעה זה פחות קריטי.

vito11
01-06-05, 21:45
אלא אם נקרעה הרצועה.....

חנן-ג'יפולוג
01-06-05, 23:27
אז ההגה קשה יותר וגם הבלמים, אבל שתי המערכות עובדות. יצא לי בזמנו לרדת כך את מעלה זיק לאחר שאימובילייזר תקול השבית לי את החגיגה בסוף העלייה.
אם את יודעת את העובדה הזו אז אין בעיה.

הבעיה היא אמיתית רק כאשר אנשים שלא יודעים את העובדה הזו, והמנוע כבה להם. הם חושבים שהעסק אבוד, לא מנסים לתפעל את המערכות בכוח, ומאבדים שליטה או כמעט מאבדים (קרה לאקסית שלי עם סיאט איביזה בירידות מי-ם) .

בנוסף, כמו שניר כתב, אם את נותנת (ברכב עם גיר ידני) לגלגלים להמשיך לסובב את המנוע, אז המערכות ימשיכו לתפקד כרגיל. קור רוח עוזר.

-->