PDA

צפייה בגרסה מלאה : שנורקל לפראדו סיני או אוסטרלי

freedom
22-09-13, 08:41
חג שמח
שלום לחברי הפורום לקראת החורף הקרוב אני אוהב לטייל בבוץ וחושב על התקנת שנורקל בפראדו הארוך 2001 שלי ורציתי לשמוע דעות של חברי הפורום
מתלבט בין שנורקל סיני ב1500 שח +- או אוסטרלי ב3000 +- האם שווה את ההפרש במחיר
תודה וחג שמח והרבה טיולי בוץ...

archi1963
22-09-13, 10:51
שלום לך
אצלי בפראדו מותקן כבר שנתיים סיני שהוא תואם safari
לא רואה הצדקה לשלם כפול עבור מותג

אסף ד.
22-09-13, 15:57
יש חיה כזו שנורקל סיני תואם ספארי?
לא ידעתי שיש חיות סיניות בספארי, למעט דב פנדה...
עכשיו ברצינות, מי מוכר כאלו?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free (http://tapatalk.com/m?id=1)

elad.wg
22-09-13, 19:51
לפי התשובה אענה לך, הם אתה מתכוון לבצע את ההתקנה עצמאית?

omri_t
22-09-13, 20:23
בחצי מחיר, ההתקנה לא משמעותית... לבד... אצל מישהו... בקטנה..

http://www.allstar.co.il/sale.asp?pid=24&salenum=#topnews

עם כי 1500 ש"ח לחתיכת צינור מעוצב זה לא מעט...

סביר שזה 100$ באיביי..

elad.wg
22-09-13, 20:55
כפי שאני רואה את הדברים (מודה אני מקפיד יתר על מידה),אבל... בשנורקל יש שני דברים חשובים:
1. פנים הצינור חייב להיות חלק (חלק מאוד!!!) על מנת לאפשר זרימת אוויר אידאלית.
2. ההתקנה צריכה להיות מדויקת - א. כדי שלא תחליד לך הכנף, ב. שלא יהיו תזוזות שיאפשרו חדירה של מים לצנרת- חשוב אם אתה אוהב בוץ.

מאחר ואני מקפיד מאוד בפרטים אני אדבר בשם עצמי אף על פי שאני בספק אם מישהו יכול להגיד אחרת. רוב השנורקלים הסינים ולא כל כך חשוב לאיזה רכב, מגיעים עם שבלונות לא מדויקות וכבר ראיתי לא מעט כאלו עם פנים מחוספס (בעיני לא עובר). לכן אם אתה לא מנוסה בהתקנה, זו יכולה להיות חוויה לא כל כך נעימה אבל אפשרית אם יש לך ידיים טובות. (ההשלכות של התקנה לקויה ברורות ואם חשוב לך גם איך נראה הרכב שלך נסה לחפש פרדו שהשנורקל הותקן בחפיף ותבין למה אני מתכוון)

השנורקלים האוסטרלים לעומת זאת מגיעים עם שבלונות מדויקות הרבה יותר וניתן להביא אותם מחול במחירים שפויים (עד 2000 ש"ח עד הבית - אם יש לך כוח להתעסק מעט) ההתקנה די פשוטה החומר ממנו עשוי השנורקל הוא האיכותי ביותר וכמובן שפנים הצינור יהיה חלק ויאפשר ניצול מקסימלי של השנורקל.

archi1963
22-09-13, 21:50
אני רכשתי ממייק מאולסטאר(ראשל"צ) את ההתקנה ביצע יוסי מפרונט מוטורס ראשל"צ, ההתקנה לבודי היתה מדוייקת ללא טעויות, (השבלונה היתה מאוד מדוייקת)
מה שכן החיבור לבית הפילטר הצריך התערבות יצירתית, אני חושב שהיום יש להם פתרונות גם לזה.
בסה"כ - ביחס למחיר - מרוצה.

יוש
23-09-13, 09:25
ומה עם השנורקל של בולסטר?

-->