PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתאם לכיריים אינדוקציה. זה סתם פלטת ברזל?

חנן-ג'יפולוג
22-09-13, 22:38
יש סיבה לשלם על זה כסף או שמספיק לארגן דיסקית ברזל עבה?

איציק - 4X6ZH
23-09-13, 07:26
אין ספק שדיסקית ברזל תעשה חגיגה
עכשיו נשאר רק להחליט מי למעלה מי למטה

כיריים אינדוקציה זה שנאי גדול
שאת השדה המגנטי אתה סוגר עם כלי הבישול

איציק

מוני אורבך
23-09-13, 07:40
דיסקית ברזל תעשה את העבודה של חימום. הבעיה היא מה עוד היא תעשה.
אתה מניח אותה על משטח זכוכית, עלולה להיות תגובה בין הברזל למשטח.
התגובה הזו תבוא לידי ביטוי בסימנים שישארו על המשטח, וצעקות חזקות מכוון בת הזוג.
מעבר לזה יכול להיות בעית ריחות לא נעמים וכן מעבר חום לא יעיל.
מדוע אתה צריך מתאם? כל הרעיון באינדוקציה הוא חימום יותר טוב ויעיל, ואתה הורס זאת עם המתאם.
קנה כלי בישול המתאמים לאינדוקציה, השקעה רשונית שווה, כי בישול בחשמל הרבה יותר יעיל ונשלט

sos4u
23-09-13, 15:15
כמי שאחראי על הבישולים בבית, יצא לי לא פעם לבשל בבתים אחרים ולהשתמש בכיריים חשמליות, (אינדוקציה בלע"ז).

מה אומר לכם , לא מבין על מה המהומה. כבר לא נכנס לעניין היעילות והיתרון בבישול "על חשמל". והאם זה חסכוני, או לא .
אבל להגיד שזה נוח ? ממש זוועה.

כל טיפטוף, מכניס את המערכת לStandBy, נסו לנער מחבת , או סיר במקום לערבב, והעסק מפסיק לעבוד כי הרחקת את הסיר מהפלטה עליו הוא יושב.
בקיצור, אחרי הניסיון [ המר והקשה ] שהיה לי , החלטתי להישאר מחובר למכלי הגז, ולהמשיך לבשל בכלים המסורתיים. גז, מבער, ומצית להדלקה.

את השכלולים נשאיר באזור האיפון \ איפד .

באוכל לא משחקים ...
חג שמח !!

erby
23-09-13, 18:05
לדעתי, אחרי שמתרגלים לאינדוקציה, קשה לחזור לגז. לדוג' להכין אורז, זה 12 דק' על דרגה 7. שמים ושוכחים. ואני לא מדבר על זה שאין אש גלוייה או שלהרתיח ליטר מים לוקח דקה.
אני מסכים שמאז שהתקנתי אין יותר מוקפץ, ושאת החביתה אני הופך עם תרווד.

אצלי טיפטוף לא משגע את המע'. אני מניח שזה תלוי בפירמה.

לגבי המתאם, אני עושה פנקייק בפלנצ'ה שקניתי באיש שטח. אני מניח שאם תשים על הפלנצה סיר הוא יתחמם אבל לא ביעילות של סיר ייעודי.

Gilad
23-09-13, 20:52
קנה סט כלים ייעודי ובדוק קודם את מה שיש לך - אם התחתית מתמגנטת אז הכלי יתאים לאינדוקציה.

הרמת הכלי מה אינדוקציה אכן מפסיקה את הפעולה אבל רק עד להנחה הבאה (לפעמים יש מגבלת זמן)
מים ונזילות לא אמורים להשפיע על הפעולה

בכל מקרה משטח ברזל או כל קומבינה שהיא לא יתנו את המענה המבוקש ועשויים לגרום נזק לאינדוקציה כתוצאה מחימום יתר.

-->