PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניווט עם גוגל Maps באנדרואיד וטעינת מסלול - אפשרי?

six 4 life
22-09-13, 23:49
אהלן.
כמו בכותרת, האם יש אפשרות לטעון מסלולים לגוגל Maps באנדרואיד ולנווט איתו?
אם כן באיזה פורמט הם? איך מעלים אותם אל המכשיר? ובאיזה תוכנה ניתן להכין אותם?
תודה.

erezgur
23-09-13, 09:54
אפשר יהיה לנווט ניווט "מדלת לדלת", כלומר ניווט רחובות כתחליף ל- waze או Igo.
אם אתה מתכוון לניווט שטח - לא מכיר דרך לעבוד עימו כתחליף ראוי לתוכנת ניווט שטח.

אבל השאלה היא מדוע?
1. לניווט רחובות (עם הנחיות פניה וכו') - בארץ waze עושה עבודה לא רעה - אבל אתה מוזמן לנסות את הניווט של גוגל-מפות (יותר נכון את ה- Navigation שנבלע בתוך גוגל-מפות באחת הגרסאות האחרונות של גוגל-מפות) ולספר כאן רשמים.

2, לניווט שטח - אתה יכול להשתמש בתוכנת ניווט שטח אמיתית, אפילו חינמית, עם אותן מפות (או צילומי לוויין) שיש לך בגוגל מפות אבל עם יכולות מלאות של תוכנת ניווט שטח - שמירת נקודות עניין, מסלולים הקלטות נסיעה ועוד תכונות רבות. ,תוכל למשל לבדוק את "אדמה" של חבר הפורום רבין או את OruxMaps לאחר שהכנת לו מפות offline מהמקור המקוון החביב עליך (יש כאן הרבה שרשורים עם הסברים רלוונטים כמו - http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=60176&p=415179#post415179, או באמצעות כלי מצויין ליצירת מפות בפורמטים שונים ממקורות מקוונים הנקרא MOBAC - תריף כאן חיפוש ותקבל מספר מדריכים)

נסה להסביר מדוע דווקא גוגל-מפות ואולי נוכל להציע חלופה מתאימה עבורך.

ארז גור

six 4 life
23-09-13, 11:50
לשאלה מדוע - יש לי גם אורוקסמאפס וגם אדמה.
שתיהן לא עובדות כראוי במכשיר שלי (גלקסי 1), יתכן כי הקליטת GPS שלו מחורבנת.
את האורוקס מעולם לא אהבתי ולטעמי היא מסורבלת. מעבר לכך כאחד שאין לו הרבה ברירות (אנדרואיד) ניסיתי כמה וכמה פעמים לעבוד איתה, אבל אצלי היא בכלל לא עוברת את שלב הטעינה, כלומר מפה לא נפתחת בכלל אלא הסימן של החץ המסתובב על כל המסך נשאר בעינו.
עם אדמה אני לא מצליח לנווט כי גם לה לוקח המון זמן למצוא אותי ולעקוב, מה גם שעניין המפות לא מסתדר לי והכיתוב על המסך מפריע.
התוכנה היחידה שעובדת אצלי ללא דופי, מדוייקת ואני מנווט איתה (גם בלי סימוני שבילים היא תורמת לי יותר מהקודמות) היא הגוגל מאפס, ומשם מגיעה השאלה האם אפשר לטעון אליה מסלולים.

tamir128
23-09-13, 12:40
המפה לא נפתחת כי..... אולי אין מפה?
לאורוקס צריך להכין מפה לפני שמנווטים.

אתה יכול אולי לנווט בשטח עם גוגל, אבל הדרך הנכונה היא עם אורוקס.
לכולם זה עובד, אין סיבה שלך לא יעבוד. עדיף שתנסה לקבל עזרה לפני שאתה מתייאש.

לי היה גלקסי S1 ועבד מצויין עם אורוקס.

erezgur
23-09-13, 18:01
תמיר צודק. גם אני הפעלתי בעבר את אורוקס ואת אדמה על גלקסי S (המכונה S1) ולא היו בעיות כלל.
למכשיר זה יש בעיות חומרה ידועות עם אנטנת ה-GPS הפנימית שלו, אבל אם זה המצב - המצב יהיה זהה בכל שאר התוכנות.

אם התקנת התוכנות שלך הינה על כרטיס זיכרון - ייתכן והוא אינו איכותי או איטי במיוחד ולכן הבעיות. נזה לעבוד עם כרטיז זיכרון איכותי שנרכש בארץ ותראה אם זה עוזר.

בכל מקרה - תתמקד בהבנה בסיסית של התוכנה ותפעולה וזה יחזיר עצמו בריבית. הבעיה אינה התוכנה להערכתי.

ארז גור

six 4 life
25-09-13, 15:46
כשאתם אומרים להכין מפה למה אתם מתכוונים?
אם אתם מדברים על הורדת קבצי מפות והכנסה שלהם לתיקיות באורוקס ובאדמה, הורדתי מזמן מפות והכנסתי אותן גם לאדמה וגם לאורוקס כך שהן לא הבעיה.
לגביי כרטיס זיכרון - אני לא עובד עם כרטיס חיצוני אחרי שכבר פעמיים איבדתי קבצים חשובים על כרטיסים שהתפגרו כך שהתוכנות והמפות יושבות על זיכרון המכשיר.
ניסיתי עוד כמה פעמים להתעסק ועדין מנסה, המצב עומד בעינו. אולי הרום במכשיר שלי גרוע ועושה את כל הבעיות (מקורי של אורנג'), אין לי מושג.

OFF-RoaD
25-09-13, 17:06
גוגל מאפס עובדת לך טוב יותר כי היא מקבלת מיקום דור 3 ולא רק גיפיאס, ולכן היא מאפשרת לנווט במהירות יחסית לתוכנות האחרות. נסה לנווט איתה כאשר אין במכשיר כרטיס סים / ניתקת את אפשרות האינטרנט הסלולרי (לאחר הורדת המפה והמסלול). דווח מה יצא.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4

OFF-RoaD
25-09-13, 17:06
במחשבה שניה - בגלקסי 1, בהגדרות, יש אפשרות לבטל אץ שירותי המיקום באמצעות רשת סלולרית.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4

-->