PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק לעזרה מהמנוסים בחבורה לצורך מיקוד החיפוש אחר ג'יפ משומש למתחילים..

tomushu
25-09-13, 09:49
רגע לפני שאתם שולחים אותי לקרוא עוד כתבה עמוסה באינפורמציה.. קראתי כאן חלק מהלינקים ואני חייב להודות שזה מבלבל אותי יותר ממה שזה עוזר לי להתמקד במה אני באמת רוצה וצריך. אז אני אנסה לספק כמה שיותר אינפורמציה ואשמח אם תוכלו לעזור לי (על אף שכנראה קראתם את אותה שאלה כמה וכמה פעמים בפורום הזה- בכל זאת כל ג'יפאי עולם ומלואו :): ג'יפ ראשון שלי, תקציב: 30-40 אלף, משמש לנסיעה יום יומית לעבודה בדרכי קיצור למיניהן (שבחורף גם כוללות שלוליות אימתניות) ונסיעות כביש- בהערכה גסה 20 אלף קילומטר בשנה, בן 32 נשוי עם ילד+ כלב גדול (רלוונטי כי לפעמים אני נוסע איתו באוטו:cool:), כמובן שעדיף שנתון סביר ושלא יצרוך הרבה דלק ושהתחזוקה לא תהיה מכבידה מידי.. אה ועדיף אוטומטי אחרת אשתי לא תוכל לנהוג :rolleyes: ו-5 דלתות. אני מקווה שלמישהו מכם כל האינפורמציה הזאת תתחבר עם האינפורמציה הרבה שכבר קיימת באתר ותדליק לכם נורה של הרכב שאני מחפש. זה מאוד מאוד יכול לעזור לי- אם יש לכם רעיונות גם לאיפה אני יכול לחפש את הרכב הספציפי שהמלצתם עליו, מה טוב. תודה מראש, תום

klam
25-09-13, 10:47
סוזוקי גרנד-ויטארה הוא כנראה הקרוב ביותר למה שאתה מחפש. תצטרך הגבהה לשלוליות..כדי למצוא אחד טוב,משופר שאינו נבלה סרוחה, אתה צריך עזרה של מישהו שמבין ולא חסרים כאן בפורום סוזוקי.

ishc
25-09-13, 12:33
נשוי + ילד וכלב לדעתי גראנד ויטרה ירגיש טיפה קטן בטיול של יומיים/שלושה (אם כי אפשרי עם גגון/תיק גג וסידור נכון). הייתי מחפש משהו קצת יותר מרווח ונכנס לקטגוריית ה-SUV.

-->