PDA

צפייה בגרסה מלאה : קריאה (נרגשת:) לעזרה במיקוד החיפוש אחר גרנד ויטארה משומש

tomushu
25-09-13, 12:46
לאחר פנייה לפורום לג'יפאים מתחילים, הופניתי לפורום של סוזוקי אחר כבוד לאחר שהומלץ לי שם על גרנד ויטארה לאור הצרכים שהצגתי שם. בקצרה- התקציב הוא 30-40 אלף, נסיעות יום יומיות לעבודה בדרכי קיצור (בחורף כולל מים) ובסוף שבוע לים ושבילים קלים, נשוי עם ילד וכלב גדול (לעיתים נוסע איתי), כ20 אלף קילומטר בשנה, עדיף 5 דלתות ואוטומטי כדי שאשתי גם תוכל לנהוג :rolleyes: כמובן שאני מעדיף שזה יהיה רכב שאצטרך לדאוג כמה שפחות לתחזוקה שלו ושצריכת הדלק תהיה סבירה.. האם לדעתכם הגרנד ויטארה מתאים לצרכים האלה? ואם כן- איפה כדאי לחפש ומה חשוב לבדוק במהלך החיפוש? איזה שנתון? איזה סוג דלק? אשמח לכל עזרה והתייחסות. תודה והמשך חג שמח, תום

raanan
25-09-13, 12:56
הלחצת אותי קשות !
אצלי קריאה נרגשת מתחבר להצלת חיים (תרומת דם וכדומה) ולא באיתור פקקטה של פח וארבע צמיגים ...

אני מבין שאתה בלחץ תהומי לרכישת הפח וארבע גלגלים, בעתיו אתה מתקשה לאתר מחשב נורמלי ולהקליד עם רווחים, סימני פיסוק ושורות חדשות.

בהצלחה באיתור הג'יפ
רענן

tomushu
25-09-13, 13:18
היי רענן, מצטער שהלחצתי אותך ותודה על התגובה ה"אוהדת". כפסיכולוג אני יודע להצביע על תגובה אמפתית מה היא ואין ספק שהצלחת לייצר אחת כזאת. לא רמזתי שמדובר במצב של חיים ומוות, אבל בהחלט הייתי שמח להיעזר בעצה טובה אל מול ההדיוטות שלי (בשונה מאידיוטיות שכנראה לשם חתרת). תודה לך.

klam
25-09-13, 15:30
תום, למרות שצחי חושב שאולי כדאי לך לחפש משהו מרווח יותר, אני מציע שתפנה אליו בפרטי להתיעצות:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=79113

tomushu
25-09-13, 16:06
תודה וחג שמח :)

raanan
25-09-13, 16:14
הקמ' יחסית ממוצע, אז עדיפות לבנזין .
להתנייד זוג + 1 וכלב גדול (אגב איזה) , באמת דורש רכב יחסית מרווח ובעל 5 דלתות.

גראנד ויטארה ארוכה (מנוע 2000 ) שנים 99-2003 יכול להתאים בול לצרכים.
קאיה ספורטאז' גם יכולה להתאים בעדיפות שניה (קשה ויקר יותר להשיג שיפורים, יחסית זללנית דלק. בצד היתרונות, קשוחה יותר מהגראנד ויטארה).

מכיוון שאתה לא מתכנן טיולים ברמת עבירות קשה, יש לך אופציה גם לג'יפונים ללא הילוך כוח כגון הראב4 ארוך.
אני אישית לא הייתי ממליץ ! לך תדע, אולי עניין הג'יפאות והטיולים ימצא חן בעינך ואז הג'יפון ללא הילוך כוח יגביל אותך.

אופציות של רכבים דיזל גדולים יותר כגון פאג'רו, טרופר, טראנו נכנסים בתקציב אך עלות האחזקה גבוהה יותר משל ג'יפוני הבנזין.
בנוסף, בד"כ הדיזלים עם קמ' של הקפת כדור הארץ ולכן נדרש סבלנות בחיפושים למציאת ג'יפ שמור ומתוחזק.

בהצלחה
רענן

udi500
25-09-13, 23:17
גרנד ויטרה שנת 2000-2003 מתאים לתקציב.
רכב אמין, להניע וליסוע.
אצלנו כבר 7 שנים, טפו טפו חוץ מטיפולים שוטפים ועלויות של תיקון שטויות אין בעיות.
שלנו עם מנוע 1600 - אבל חוץ מלהגיע ראשון לרמזור הבא הרכב הגיע לכל מקום שרצינו, בנגב או בגולן.

hadtomer
26-09-13, 07:55
לאחר פנייה לפורום לג'יפאים מתחילים, הופניתי לפורום של סוזוקי אחר כבוד לאחר שהומלץ לי שם על גרנד ויטארה לאור הצרכים שהצגתי שם. בקצרה- התקציב הוא 30-40 אלף, נסיעות יום יומיות לעבודה בדרכי קיצור (בחורף כולל מים) ובסוף שבוע לים ושבילים קלים, נשוי עם ילד וכלב גדול (לעיתים נוסע איתי), כ20 אלף קילומטר בשנה, עדיף 5 דלתות ואוטומטי כדי שאשתי גם תוכל לנהוג :rolleyes: כמובן שאני מעדיף שזה יהיה רכב שאצטרך לדאוג כמה שפחות לתחזוקה שלו ושצריכת הדלק תהיה סבירה.. האם לדעתכם הגרנד ויטארה מתאים לצרכים האלה? ואם כן- איפה כדאי לחפש ומה חשוב לבדוק במהלך החיפוש? איזה שנתון? איזה סוג דלק? אשמח לכל עזרה והתייחסות. תודה והמשך חג שמח, תום

1.כן.
2. לוחות רכב משומש.
3. שיהיה רכב טוב.
4. בהתאם לתקציב שלך.
5. דלק נוזלי.

gruyon
28-09-13, 22:05
+1
grand vitara

tomushu
28-09-13, 23:19
תודה לכל העונים. נתתם לי אחלה אינפורמציה ואפילו הזמנה מצחי לראות את הגראנד ויטארה במלוא תפארתה :) עכשיו כל מה שנותר לי הוא להתחיל בחיפושים. שבוע טוב, תום

-->