PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך חוות דעת | דייהטסו טריוס

red wolf
01-10-13, 16:12
שנתון 98 עד 05.
האם הרכב טוב באופן כללי?
האם הוא טוב לשטח קל עד בינוני?
האם יש לו מצבים של HIGH LOW?
מה צריכת הדלק הממוצעת?
איך הוא מבחינת אמינות, וחלפים?

talilim
01-10-13, 16:22
אני יכולה לענות לגבי שנתון 98

1. הרכב טוב+ באופן כללי
2. טוב לשטח קל ובינוני.
3. לטריוס הזה אין LOW
4.צריכת דלק ממוצעת גבוהה מהרגיל ( 4X4 קבוע )
5. אמין ,מחזיק מעמד והחלפים לא יקרים.

נ.ב.

לגבי סעיף 2 - תלוי בנהג ,יכולותיו ורצונותיו. אני נסעתי גם בשטח קשה ונעזרתי בגרירה במעלות ובחציית נהרות . במקרים מסוימים פשוט החזיקו אותי משני הצדדים :rolleyes:
לגבי סעיף 5 - יש לי את המכונאי הכי טוב בעולם, אז זה לא חכמה...:p

red wolf
01-10-13, 23:09
תודה רבה על העצה

talilim
02-10-13, 08:00
בבקשה.

opl
02-10-13, 12:21
אני חושב שההגדרה שלך לבינוני היא אממ... שונה מן הנורמה...

דרור ברלי
02-10-13, 12:23
אני גם לא הייתי מגדיר שום דייהטסו ישנה כ"אמינה". זה אוטו שיכול להפתיע, ללא התראה.

talilim
02-10-13, 12:31
אני גם לא הייתי מגדיר שום דייהטסו ישנה כ"אמינה". זה אוטו שיכול להפתיע, ללא התראה.

כמו כל אוטו ישן אחר.
היא לא הפתיעה אותי .היא גרמה לי לחרדות קשות - אבל לא להפתעה.

sos4u
02-10-13, 12:32
גם לא הייתי מגדיר אותו כרכב שטח. או כ SUV... או אפילו כרכב טיולים.
וזה שיש כאלה שנוסעים אתו בשטח , עדיין לא הופך אותו לכזה.
יש כאלה שנוסעים עם סוברו לוגסי שנת 84 בשטח.
זה עדיין לא הופך את ייעודו / הגדרתו / כוונת היצרן ...

מנסיון, יש כאלה [ ואי אפשר להתכחש ] שבאים איתם לטיולים, ואפילו עוברים בכל קפלי הקרקע, עד 3.5 ס"מ אפילו בעליה.
כמות הנזקים שהם מייצרים לעצמם / לסביבה לא שווה את התועלת האחרת [ ואני לא מצליח לחשוב על כזאת ] . ורעשי החיכוך של החצץ עם החלק התחתון של המרכב רק גורם לי לכאב לב, ולתחושה של התעללות בבעל חיים חסר ישע. ממש צער בעלי חיים.

ואם הייתי מחפש רכב, קטן, חסכוני, עם סיכוי שארד איתו לשטח, [ כל שטח ] הייתי מעדיף סמוראי / גימיני / ויטארה [ בכל שנתון ] על פני הפרייבט הגבוה הזה.

talilim
02-10-13, 12:36
הכי אהבתי את הקטע על הכאב לב על הבעלי חיים חסרי הישע.
ממש נקרע ליבי.

דרור ברלי
02-10-13, 12:47
דווקא זה אוטו שיודע להפתיע לטובה בשטח קל- בינוני. הכל עניין של מיומנות הנהג/ת...
הבעיה שלי איתו קשורה לשם המשפחה שלו, שבניגוד לתדמית המקובלת, בפועל - וביתר שאת כשהוא מתיישן - ממש לא שם נרדף לאמינות.

raanan
02-10-13, 13:05
הכי אהבתי את הקטע על הכאב לב על הבעלי חיים חסרי הישע.
ממש נקרע ליבי.
זה קרע את ליבך ? אותי קרע מצחוק הציטטה הזאת ...

ואם הייתי מחפש רכב, קטן, חסכוני, עם סיכוי שארד איתו לשטח, [ כל שטח ] הייתי מעדיף סמוראי / גימיני / ויטארה [ בכל שנתון ] על פני הפרייבט הגבוה הזה.
יוסי, יש מצב שאתה מדגמן בסמוראי או ג'ימני ?

הבעיה שלי איתו קשורה לשם המשפחה שלו, שבניגוד לתדמית המקובלת, בפועל - וביתר שאת כשהוא מתיישן - ממש לא שם נרדף לאמינות.
וכרגיל דרוד תמיד צודק .... מנועי דייהטסו (שרייד, אפלאוז) עדינים ומזדקנים ממש לא בכבוד !

רענן

sos4u
02-10-13, 13:23
זה קרע את ליבך ? אותי קרע מצחוק הציטטה הזאת ...

וכרגיל דרוד תמיד צודק .... מנועי דייהטסו (שרייד, אפלאוז) עדינים ומזדקנים ממש לא בכבוד !

רענן
יוסי, יש מצב שאתה מדגמן בסמוראי או ג'ימני ? ברור, אם היו מייצרים אחד מספיק גדול שאוכל להכנס כולי ... אהה.. ואדום כמובן ...

raanan
02-10-13, 14:04
יוסי, יש מצב שאתה מדגמן בסמוראי או ג'ימני ? ברור, אם היו מייצרים אחד מספיק גדול שאוכל להכנס כולי ... אהה.. ואדום כמובן ...
אל תגזים ! תכנון וייצור דגם חדש במיוחד בשבילך ?
יותר פשוט לעקור את המושבים הקידמיים ותנהג מהמושב האחורי ....;)

רענן

talilim
02-10-13, 14:10
מענין שמכל בילבולי השכל
אף אחד מכם לא נהג ברכב הזה ממש ובטח לא יצא איתו לשטח.
אז אולי תרדו מנימת הזילזול הזאת ?
רענן - לא מתאים לך.
הבן אדם ביקש חוות דעת ואני עניתי ברצינות בכדי לעזור לו ואתם הפכתם את הכל לבדיחה על חשבון הטריוס.
כל הכבוד.

opl
02-10-13, 14:13
אני לא חושב שזה בא מנימת זילזול... ואל תיקחי את זה אישי. גם הקביעה שלאף אחד מאיתנו אין נסיון בשטח איתו היא לא נכונה.

raanan
02-10-13, 14:18
רענן - לא מתאים לך.
הבן אדם ביקש חוות דעת ואני עניתי ברצינות בכדי לעזור לו ואתם הפכתם את הכל לבדיחה על חשבון הטריוס.
כל הכבוד.
סליחה המורה .... אבל אני, אני רק השתעשעתי ברעיון שהסוס רוצה לנהוג בסמוראי/ג'ימני/ויטרה .... חלילה לא זלזלתי מירום הודו הטריוס !
עכשיו תדמייני אריה בוכה ומזיל דמעות ... אפשר להרגיעו רק עם חתיכת עוגת שוקלד ממאפה ידייך ....

רענן

sos4u
02-10-13, 15:08
למה להתבטא בבוטות, "בלבולי שכל " ... ממש לא יפה.

ההתייחסות רצינית.
לא הייתי מעז לפגוע בפאר יצירת התרבות המוטורית ו ה 4X4 אלמלא, נחשפתי במספר טיולים לרכבים כאלה אצלי בקבוצה.

צערי וכאב ליבי לנוכח התוצאות הרות האסון, והאכזריות שבה התעללו ברכבים המסכנים הללו גרמה לי להבין שבכל נהג, ואפילו של רכבים רכים ומסכנים חבויה מפלצת אכזרית.

אחרת לא יכול להסביר את ההתעללות הזו ברכבים המסכנים.

ואת טוענת שזו בדיחה ?! תמהני ..

evik
09-04-14, 10:39
היי, כותב לראשונה, מרגיש צורך להידחף שניה.
לפני חצי שנה בערך רכשתי טריוס דור ראשון שנת 98 ב10k. תכלס קניתי אותו בשביל החלון בגג, תמיד רציתי שיהיה לי כזה.
לא ציפיתי לעשות איתו שום דבר מעבר לעצירה על חניית כורכר לצד סמארטים מאיימים של מעצבות שיער.
ואז לקחתי אותו לים, חול עמוק, נורא ציפיתי אבל לא נתקע :(
ואז עשיתי איתו עליות עם דרדרת, נורא ציפיתי אבל לא נתקע :(
ואז עליתי את חורשן, נכנסתי בנקודה אחת ויצאתי איפשהו שאין לי מושג איפה, נורא ציפיתי ולא נתקע :(
ואז נכנסתי בשלולית עד אמצע הדלת עם בוץ (דביק למדי) נורא ציפיתי ולא נתקע :(
היו פעמים שבהן חילצתי רכבים אחרים עם רצועת הרמה פשוטה שחיברתי לשני שאקלים, היה קל ומאכזב
ועוד כמה מקרים כאלה מוזרים שבחלקם גם העמסתי את החברים המשועממים שלי לאוטו.
ארבעה קרנפים שהנודים שלהם ממיסים בולדרים בקלות בתוך קופסה מכוערת וצרה עם בולמים של תולעת משי
ועשינו חיים בלי נזקים ובלי דרמות. ציפיתי שיתקע ולא נתקע!!
ועל זה שילמתי עשרת אלפים שקל?? יכולתי לרכוש פג'ו 205 שנת 97 ולהיתקע איתה איפה שבא לי.. איזה ביזבוז.
שורה תחתונה, הרכב בכלל לא עומד בציפיות, מקוה שעזרתי להציל מישהו מרכישה פראית וחסרת אחריות.
נשיקות

-->